1

@emjot szkoda mi czasu na klikanie shifta, dla hiszpanów

1

@Kinginiesta Mam nadzieję, że już nikt się nie nabierze na barcelońskie wakacje.

0

@taxky jesteśmy przyzwyczajeni co nie?

3

@Cyzix Jak już zaczynasz pisać bzdury to przynajmniej udawaj prawdę.
Najpierw pismaki zaczęły na niego szczuć (wiadomo kto ich nasnał), a że on sobie nie da to po prostu zwinął manatki i idzie tam gdzie go szanują.

33

Wraca tam gdzie go szanują.
Dziękujemy
Zarządowi długi kij od szczoty wiadomo gdzie

0

@Wojtek84 Tym powinni zająć się kibice na miejscu, którzy mają prawo głosu. No, ale oni jak to hiszpanie siedzą na dupie i nic nie robią.

0

@CPuyol Ja bym się nie zdziwił jak to by była prawda, że on chciał mieć gwarancje zarejestrowania od 1 spotkania, a to co wyszło z Olmo pokazuje, że oni takiej gwarancji nie chcieli zapewnić. Nie wiadomo w ogóle kiedy olmo zarejestrują.

0

XD
Niech oni najpierw zarejestrują piłkarzy z pierwszego składu. Banda nieudaczników.

0

@DAM1ANOo najpierw niech zarejestrują olmo

0

@michalgajdek ja mam pytanie.
Był temat sprzedaży praw do nazwy FC Barcelona arabom, żeby sobie mogli tak nazwać klub u siebie. Co o tym sądzicie i ile by mogło dać za to. Jakby dali 200mln co rok przez 5 lat do dobry deal. A taka kwota za taką nazwę to pewnie dla nich jak splunięcie. A dzięki tej dałoby się wyjść z długów. Lepsza taka forma niż sprzedać się definitywnie arabom.

2

Kiedyś była kwestia sprzedania praw do FC Barcelona szmatogłowym, żeby mogli jeden klub u siebie nazwać FC Barcelona. Niech sprzedadzą coś takiego turbanom za 1mld i skończą się problemy finansowe, dla pustynnych biznesmenów to są groszowe sprawy.

0

@bartoszek Pep rozdaje karty w klubie, a u nas głupi i głupszy.

0

Wypchnąć go jak najszybciej z klubu. Śledzik.

1

Trzeba było go wpuścić w zeszłym roku w kilku meczach. Nikt nie da 15mln za dzieciaka, który nic nie pokazał.

4

@Sapos93 chłop jest gwiazdą, wygrał wszystko. Nie da sobie pluć w twarz.

0

@Pustelnik dlatego też śmieje się z ludzi, którzy piszą, że jakby przyszedł Nejmar albo Messi to by klepali po 30 goli. Ludzie porównują ligę amerykańska, w której obrońcy stoją jak czopki do La ligi.

3

@Ronad10 dublet w ten weekend. Hejterzy Robercika i prześcieradła siedzą w norze.

16

Jutro wypuszczą filmik o złych sędziach, będzie płacz.

0

Pierwsze punkty zgubione. Vamos Robercik!

0

Chłop ozdrowiał jak Nejmar XD

0

@Jorginho odnoszę wrażenie, że tutaj dużo osób ma jakis kompleks i wstydzi się bycia polakiem.

1

Ale żółw biegł, u nas takiego biegacza nie ma.

0

@Conradxc dla Polaków erę

15

61 goli z 96 meczach dla BARCELONY, a p0laki i tak będą go nazywać drewnem.
Powinniście się cieszyć, że żyjecie w erze Lewandowskiego, a nie jakiś Żewłakowów.

4

Rychło w czas. Banda nieudaczników.

0

@Kapitan9 ja hajter? poczytaj moje komentarze

3

Ale piecze hejterów. Robercik jeszcze 2 lata z nami, a hejterzy mogą mu buty czyścić, w których tańczy ciabattę.

2

@maroon wymiana pokoleniowa, za darmo to dobry deal xD

10

@Faro pewnie siedzi na czacie i wypisuje coś o drewniaku z polski

3

@maroon Najlepiej to Haalanda, bo będzie nam 9 potrzebna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?