Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@emjot szkoda mi czasu na klikanie shifta, dla hiszpanów
1
@Kinginiesta Mam nadzieję, że już nikt się nie nabierze na barcelońskie wakacje.
0
@taxky jesteśmy przyzwyczajeni co nie?
3
@Cyzix Jak już zaczynasz pisać bzdury to przynajmniej udawaj prawdę.
Najpierw pismaki zaczęły na niego szczuć (wiadomo kto ich nasnał), a że on sobie nie da to po prostu zwinął manatki i idzie tam gdzie go szanują.
33
Wraca tam gdzie go szanują.
Dziękujemy
Zarządowi długi kij od szczoty wiadomo gdzie
0
@Wojtek84 Tym powinni zająć się kibice na miejscu, którzy mają prawo głosu. No, ale oni jak to hiszpanie siedzą na dupie i nic nie robią.
0
@CPuyol Ja bym się nie zdziwił jak to by była prawda, że on chciał mieć gwarancje zarejestrowania od 1 spotkania, a to co wyszło z Olmo pokazuje, że oni takiej gwarancji nie chcieli zapewnić. Nie wiadomo w ogóle kiedy olmo zarejestrują.
0
XD
Niech oni najpierw zarejestrują piłkarzy z pierwszego składu. Banda nieudaczników.
0
@DAM1ANOo najpierw niech zarejestrują olmo
0
@michalgajdek ja mam pytanie.
Był temat sprzedaży praw do nazwy FC Barcelona arabom, żeby sobie mogli tak nazwać klub u siebie. Co o tym sądzicie i ile by mogło dać za to. Jakby dali 200mln co rok przez 5 lat do dobry deal. A taka kwota za taką nazwę to pewnie dla nich jak splunięcie. A dzięki tej dałoby się wyjść z długów. Lepsza taka forma niż sprzedać się definitywnie arabom.
2
Kiedyś była kwestia sprzedania praw do FC Barcelona szmatogłowym, żeby mogli jeden klub u siebie nazwać FC Barcelona. Niech sprzedadzą coś takiego turbanom za 1mld i skończą się problemy finansowe, dla pustynnych biznesmenów to są groszowe sprawy.
0
@bartoszek Pep rozdaje karty w klubie, a u nas głupi i głupszy.
0
Wypchnąć go jak najszybciej z klubu. Śledzik.
1
Trzeba było go wpuścić w zeszłym roku w kilku meczach. Nikt nie da 15mln za dzieciaka, który nic nie pokazał.
4
@Sapos93 chłop jest gwiazdą, wygrał wszystko. Nie da sobie pluć w twarz.
0
@Pustelnik dlatego też śmieje się z ludzi, którzy piszą, że jakby przyszedł Nejmar albo Messi to by klepali po 30 goli. Ludzie porównują ligę amerykańska, w której obrońcy stoją jak czopki do La ligi.
3
@Ronad10 dublet w ten weekend. Hejterzy Robercika i prześcieradła siedzą w norze.
16
Jutro wypuszczą filmik o złych sędziach, będzie płacz.
0
Pierwsze punkty zgubione. Vamos Robercik!
0
Chłop ozdrowiał jak Nejmar XD
0
@Jorginho odnoszę wrażenie, że tutaj dużo osób ma jakis kompleks i wstydzi się bycia polakiem.
1
Ale żółw biegł, u nas takiego biegacza nie ma.
0
@Conradxc dla Polaków erę
15
61 goli z 96 meczach dla BARCELONY, a p0laki i tak będą go nazywać drewnem.
Powinniście się cieszyć, że żyjecie w erze Lewandowskiego, a nie jakiś Żewłakowów.
4
Rychło w czas. Banda nieudaczników.
0
@Kapitan9 ja hajter? poczytaj moje komentarze
3
Ale piecze hejterów. Robercik jeszcze 2 lata z nami, a hejterzy mogą mu buty czyścić, w których tańczy ciabattę.
2
@maroon wymiana pokoleniowa, za darmo to dobry deal xD
10
@Faro pewnie siedzi na czacie i wypisuje coś o drewniaku z polski
3
@maroon Najlepiej to Haalanda, bo będzie nam 9 potrzebna.