3

@GucioH Ja się będę cieszył jak z grupy wyjdziemy.

3

Pedri dziś słabo. Non stop gubi piłkę, albo źle podaje.

1

Szkoda, że się od Lewego nie odbiła ta piłka.

1

Pau powinien wejść za Lewego po 80 minucie.

2

@RC28 Jak muppet

0

Mógł podać do Pana Roberta.

3

ALE PIĘKNIE STRZELIL, bez żadnych tańców ciabatty.
Pan PIŁKARZ!! Wybawca Barcelony.

0

@Konstanty23 XD skisłem

0

@Koziol333 hejterzy, nic na nich nie poradzisz. Jak Robercik strzela to wracają do nory.

0

@LatajacyHolender to też prawda

2

@Frogens od tego jest. Ma wsadzić sęka tak, żeby strzelić gola.

5

Pan Piłkarz. Wielki Polak. Potężna dostawiona noga. To jest to co powinien robić cały czas, a nie udawanie 10-tki.

2

Czekam na el classico.

0

@samel tiki srakę

1

Skrzydła nie istnieją. Tylko środkiem atakujemy.

0

Nie no Lewy mógłby troche się ruszyć do przodu, a nie lata jako 10.

2

Widać kto tutaj ma jaja i jest prawdziwym piłkarzem. Wszedł do bagna z łajna i nie da pozwoli sobie szargać dobrego imienia. Najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu, a ci mu robią takie coś. To samo było z lewym, ale on to poważniejsze problemy niż klub i hiszpańska prasa.
Liczę, że jak Gundo odejdzie to j3bnie drzwiami aż w sosnowcu będzie słychać.

4

Barcelońska dacia duster w LPG rusza w drogę po mistrza.

0

@Comentateiro ale BMW to synonim zbrodniarzy z frakcji czerwonej armii, audi typowego Janusza, a Mercedes przepłacone go auta.
Dzisiejsza Barcelona to dacia duster. Tanie i jedzie.

0

@Kamil689 może jakby powiedział, że chce bramkarza to by sprzedali Lewandowskiego?
Może on do nich po niemiecku a oni do niego po hiszpańsku?

2

Kto kibicuje Kubicy ten idealnie się czuje jako kibic Barcelony.
Vamos Lewy!

4

Katalońska hiena dziennikarka znów wyssała nie napiszę z czego newsa, żeby się klikało.

3

@FCBparasiempre Olmo będzie pół roku się aklimatyzował, a potem go sprzedadzą za 25mln.

0

Bardzo dobrze, nie ma co sięśpieszyć. Jak się barca śpieszy to się grubcio cieszy.
Z rejestracją zawodników też nie ma co się śpieszyć. Deal z nike? Kasa za barca one? Powoli.

1

@QUNJ no ja nie wiem, ja przynajmniej mam koszulke oriola romeu, a ty to pewnie masz koszulki krystyny. Straszny hejter jesteś. Pewnie krypto madryciarz.

1

@Rifek czyli napią się jak plandeka na żuku

1

@QUNJ ale to ty masz awatara z klaunem nie ja.

1

@Benz jakby nie skakał to by nie dostał. Jeszcze wrócił się kłócić.

9

@MesQueUnClub96 ile messi ma zlotych pilek bez kontrowersji?

4

Widzę, że redaktor Bartosz Pluciński to swój chłop. Barca na 1 i trofeum panini dla Pana Piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?