Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@GucioH Ja się będę cieszył jak z grupy wyjdziemy.
3
Pedri dziś słabo. Non stop gubi piłkę, albo źle podaje.
1
Szkoda, że się od Lewego nie odbiła ta piłka.
1
Pau powinien wejść za Lewego po 80 minucie.
2
@RC28 Jak muppet
0
Mógł podać do Pana Roberta.
3
ALE PIĘKNIE STRZELIL, bez żadnych tańców ciabatty.
Pan PIŁKARZ!! Wybawca Barcelony.
0
@Konstanty23 XD skisłem
0
@Koziol333 hejterzy, nic na nich nie poradzisz. Jak Robercik strzela to wracają do nory.
0
@LatajacyHolender to też prawda
2
@Frogens od tego jest. Ma wsadzić sęka tak, żeby strzelić gola.
5
Pan Piłkarz. Wielki Polak. Potężna dostawiona noga. To jest to co powinien robić cały czas, a nie udawanie 10-tki.
2
Czekam na el classico.
0
@samel tiki srakę
1
Skrzydła nie istnieją. Tylko środkiem atakujemy.
0
Nie no Lewy mógłby troche się ruszyć do przodu, a nie lata jako 10.
2
Widać kto tutaj ma jaja i jest prawdziwym piłkarzem. Wszedł do bagna z łajna i nie da pozwoli sobie szargać dobrego imienia. Najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu, a ci mu robią takie coś. To samo było z lewym, ale on to poważniejsze problemy niż klub i hiszpańska prasa.
Liczę, że jak Gundo odejdzie to j3bnie drzwiami aż w sosnowcu będzie słychać.
4
Barcelońska dacia duster w LPG rusza w drogę po mistrza.
0
@Comentateiro ale BMW to synonim zbrodniarzy z frakcji czerwonej armii, audi typowego Janusza, a Mercedes przepłacone go auta.
Dzisiejsza Barcelona to dacia duster. Tanie i jedzie.
0
@Kamil689 może jakby powiedział, że chce bramkarza to by sprzedali Lewandowskiego?
Może on do nich po niemiecku a oni do niego po hiszpańsku?
2
Kto kibicuje Kubicy ten idealnie się czuje jako kibic Barcelony.
Vamos Lewy!
4
Katalońska hiena dziennikarka znów wyssała nie napiszę z czego newsa, żeby się klikało.
3
@FCBparasiempre Olmo będzie pół roku się aklimatyzował, a potem go sprzedadzą za 25mln.
0
Bardzo dobrze, nie ma co sięśpieszyć. Jak się barca śpieszy to się grubcio cieszy.
Z rejestracją zawodników też nie ma co się śpieszyć. Deal z nike? Kasa za barca one? Powoli.
1
@QUNJ no ja nie wiem, ja przynajmniej mam koszulke oriola romeu, a ty to pewnie masz koszulki krystyny. Straszny hejter jesteś. Pewnie krypto madryciarz.
1
@Rifek czyli napią się jak plandeka na żuku
1
@QUNJ ale to ty masz awatara z klaunem nie ja.
1
@Benz jakby nie skakał to by nie dostał. Jeszcze wrócił się kłócić.
9
@MesQueUnClub96 ile messi ma zlotych pilek bez kontrowersji?
4
Widzę, że redaktor Bartosz Pluciński to swój chłop. Barca na 1 i trofeum panini dla Pana Piłkarza.