Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Galaktyczny atak z madrytu dalej bez gola, a emetyr z Polski już 3. He he
1
@kanver_ kto? ;)
0
Niby taki grubasek, a się nieźle rusza. To nasz tygrys z faweli był bardziej drewniany.
2
@mightyanaldevastator W temacie rodziny? Było przed jedno transferem, że jego ojcec chyba z wujkiem się kłócą ze wszystkimi w poprzednim klubie i mieszają mu w głowie. Do tego jakieś przekręty z kasą szły.
0
Potężny atak 0 vs 3 emeryt z Polski
0
@yaqx gdzie? no nie wiem spytaj się grubego, bo to on gada, że już zaraz będzie kasa.
7
Życzę mu odcięcia się od rodziny, bo to jakieś patusy. Może z chłopaka coś wyrośnie i wróci do nas.
1
@Criell myślę, ze to nie było wina klubu ani jego brata, tylko Grubasa i jego przydupasa, którzy nie potrafili zagwarantować mu zarejestrowania od 1 meczu. Poza tym my nawet nie mamy 60 mln, żeby go wykupić.
2
6. Przebudzenie Robercika
0
@mightyanaldevastator jak wejdzie w buty Tomasza Młynarza to Robert kończy sezon z 30 golami. Ale w życiu Roberta to nawet Stachurska nie może zastąpić Tomasza.
5
Dobry mecz. Jest dynamika, nie ma stypy. Ciekawe jak ten Olmo się spisze.
Ważne kolejne 3 pkt.
2
Jeszcze gol Rafini albo Lewego i będzie git.
0
@BISHBASHBOSH skuleni leżą pod kołdrą i płaczą xD
0
@Patro98 odpowiedź znów się schowali do nory, wyjdą jutro
1
@Michas_13 są chęci i cały czas jadą na 5 biegu, a nie na wstecznym jak za wuefisty.
2
Dobrze się ogląda ten mecz nie to co te padali z zeszłego roku 1:0 i stypa na boisku. Nikomu się biegać nie chciało.
3
R00000BERCIK G00000L
0
@Barcafan2020 na eleven leci, oni chyba się wymieniają meczami
0
Już drukowanie meczu.
0
@Rarenzio a ja widziałem wszystkie mecze z nim w Barcelonie i widzę, że podaje częściej niż wcześniej. Do tego cofa się do rozgrywania.
6
Czekam na tych obrońców klubu ze stażem 30 letnim noszący cały czas różowe okulary.
Czas się obudzić i przejrzeć na oczy co się dzieje z tym klubem.
0
@Dejvo lewy jest od strzelania a nie podawania. Zobacz jego statystyki asyst w bajernie.
50 goli 7 asyst
48goli 9 asyst
W Barcelonie więcej podaje niż kiedykolwiek.
1
@BartArt jak zdobędzie 20-25 goli w lidze to będzie lepiej niż bardzo dobrze.
1
Pytanie czemu nie robił tego w Bajernie. Może to frustracja spowodowana niechlujnymi podaniami. Szkoda, że klub pozbył się piłkarza, który jako jeden z nielicznych potrafił podawać w inny sposób niż tylko niecelnie po ziemi.
3
Spokojnie za tydzień nowy kontrakt zaraz po pieniądzach za Barca One.
5
Reprezentacja szpitalna się powieksza.
W pucharze ordynatora mamy większe szanse niż w pucharze króla.
1
Ale ekipe zmontowali, ekipe ...
Digi Dong, rafinia, Roland Makdonald i szklany Pedri. Tam to powinien być Gavi, nawet jak nie gra to pewnie bardziej motywuje drużyne niż ten szpital.
Dopiero co się pozbyli prawdziwego kapitana i mianowali takich czopków.
0
@4Fabregas4 tak, było widać na boisku jak dużo daje. Zobacz sobie statystyki ostatniego jego meczu. Lewandowskiego aż buch boli jak czyta la bamble.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Właśnie dlatego Nico nie chciał przyjść, nie jakaś presją ze strony brata czy pozwy od klubu wątrobę Barcelony.
Brak kasy na wykupienie piłkarza + brak gwarancji zarejestrowania.
Kibice Barcelony w cyrku się nie śmieją.