Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@waletpl nie zapominajcie o Bernardo Silvie.
0
@Pani_Ka Oni zawsze odpalają po 70 minucie jak już przeciwnik nie ma siły biegać. Tutaj po prostu wychodzi jakość piłkarzy i ich fizyczne umiejętności, a nie genialna taktyka.
1
Przyszedł z farmerskiej ligii w której miał zespół odstający o kilka klas od innych drużyn to i wykręcał liczby strzelając farmerom.
W takiej Anglii to mekambe by wiedział na ławie.
4
Vini i żółw tragedia. Oni grają taką padakę jak my za czasów szczawiego.
Lepiej mogli kogoś kupić za Kroosa i dać Endrickowi pograć na 9.
Ewentualnie ściągnąć Haalanda. Żólw pasuje tam jak pięść do nosa.
2
Haha najlepszy atak w historii XDDDD
0
Haha tutaj nawet nie ma Varu tylko od razu leci gwizdek i 11.
3
@clyde mopa ma na głowie
0
Za 10 minut się obudzą. Palmiarze muszą wytrzymać, albo jakimś cudem strzelić gola.
1
@adamek20151 jeszcze ma szybkość
2
@Peciak Dlatego wuefisty powinni się pozbyć w marcu i dać flickowi pograć z poprzednią kadrą, wtedy by wiedział kogo zostawić kogo się pozbyć, jakich transferów potrzebujemy.
Jakbyśmy wsadzili Ficka wcześniej wtedy byśmy zobaczyli prawdziwy potencjał poprzedniego składu i jak słabym trenerem był Szczawi.
0
@esem91 my krypto kibice prześcieradłem
3
U prześcieradeł już zwalniają trenera, sprzedają żołwia i rasistę xD
1
@Kapitan9 Jakbyśmy serio wygrali to byłby to dość duża szpila w stronę bajernu.
Szkoda, że Bajern gramy u siebie jakbyśmy grali u nich i wygrali to by było coś.
1
Z Bajernem w dupę, Borussia na remis, reszta musi być wygrana.
1
Nie obraziłbym się gdyby przegrali albo zremisowali ;)
Pewnie odpalą w 70 minucie jak grajki z Las Palmas opadną z sił.
1
HAH?AHA Teraz się włączy 12 zawodnik.
3
Moim zdaniem Robert powinien sobie dać spokój z reprezentacją. Tam już nie ma z kim grać, większych sukcesów nie będzie. Lepiej energie włożyć w piłkę klubową.
0
@Yoshi94 a miejsce w FFP robi się daltego, bo nie mamy kasy.
1
To poszaleli xD
Trzeba było wuefistę zwolnić w marcu i dać Flickowi pracować od marca, to by dokładnie wiedział kogo potrzebuje. Nagle by się okazało, że Felix i Cancelo potrafią jednak grać.
Kolejny sezon wegetacji, bo raczej nic nie ugramy.
W pucharze drużyn szpitalnych mamy szanse.
0
@dzefrej234 last dance to miał w Anglii. Teraz to już są tańce hulańce na stypie.
0
@umtiti jak będzie leżał w łóżku to jednak bezzębny rekin lepszy.
2
Pomyśleć, że na La Bambli pisali, że sprzedamy go za mniej niż 60mln, bo się nie opłaca.
Go to trzeba oddać go gdzieś za darmo, żeby nie płacić mu pensji jak nonstop leży w domu.
0
@Yoshi94 nie. Podpisaliśmy olmo, bo wzięliśmy go 10 lat na raty, a za Nico musielibyśmy dać tu i teraz 60mln, a my nawet na papier do kibla nie mamy. To jest jedyny powód.
0
@Messi1000000 żeby ciules myśleli, że gruby ze szwagrem coś robią. A tak naprawdę to tylko pismaki robią szum, a oni pewnie leżą nawaleni.
2
FC Szpital ma dobry skład, brakuje im tylko bramkarza.
4
Wuefista ucz się jak udziela się wywiadów.
0
@slayer jak wszyscy pójdą grać w FC Szpital to żebyśmy nie zostali z 10 zawodnikami na murawie.
1
Niedługo będą mikroskopu używać, żeby nam gole anulować. Szkoda, że zawsze tak nie ma. Poprzednim meczu też nam nie dali karnego z tego co pamiętam.
1
Głupio wyszło Oriol, ale mógłbyś wrócić?
7
Nie piłkarze a rzeźnicy.
Gdyby to był inni zawodnik innego klubu o innym kolorze skóry to by sam tebas walił w bębny