4

@waletpl nie zapominajcie o Bernardo Silvie.

0

@Pani_Ka Oni zawsze odpalają po 70 minucie jak już przeciwnik nie ma siły biegać. Tutaj po prostu wychodzi jakość piłkarzy i ich fizyczne umiejętności, a nie genialna taktyka.

1

Przyszedł z farmerskiej ligii w której miał zespół odstający o kilka klas od innych drużyn to i wykręcał liczby strzelając farmerom.
W takiej Anglii to mekambe by wiedział na ławie.

4

Vini i żółw tragedia. Oni grają taką padakę jak my za czasów szczawiego.
Lepiej mogli kogoś kupić za Kroosa i dać Endrickowi pograć na 9.
Ewentualnie ściągnąć Haalanda. Żólw pasuje tam jak pięść do nosa.

2

Haha najlepszy atak w historii XDDDD

0

Haha tutaj nawet nie ma Varu tylko od razu leci gwizdek i 11.

3

@clyde mopa ma na głowie

0

Za 10 minut się obudzą. Palmiarze muszą wytrzymać, albo jakimś cudem strzelić gola.

1

@adamek20151 jeszcze ma szybkość

2

@Peciak Dlatego wuefisty powinni się pozbyć w marcu i dać flickowi pograć z poprzednią kadrą, wtedy by wiedział kogo zostawić kogo się pozbyć, jakich transferów potrzebujemy.
Jakbyśmy wsadzili Ficka wcześniej wtedy byśmy zobaczyli prawdziwy potencjał poprzedniego składu i jak słabym trenerem był Szczawi.

0

@esem91 my krypto kibice prześcieradłem

3

U prześcieradeł już zwalniają trenera, sprzedają żołwia i rasistę xD

1

@Kapitan9 Jakbyśmy serio wygrali to byłby to dość duża szpila w stronę bajernu.
Szkoda, że Bajern gramy u siebie jakbyśmy grali u nich i wygrali to by było coś.

1

Z Bajernem w dupę, Borussia na remis, reszta musi być wygrana.

1

Nie obraziłbym się gdyby przegrali albo zremisowali ;)
Pewnie odpalą w 70 minucie jak grajki z Las Palmas opadną z sił.

1

HAH?AHA Teraz się włączy 12 zawodnik.

3

Moim zdaniem Robert powinien sobie dać spokój z reprezentacją. Tam już nie ma z kim grać, większych sukcesów nie będzie. Lepiej energie włożyć w piłkę klubową.

0

@Yoshi94 a miejsce w FFP robi się daltego, bo nie mamy kasy.

1

To poszaleli xD
Trzeba było wuefistę zwolnić w marcu i dać Flickowi pracować od marca, to by dokładnie wiedział kogo potrzebuje. Nagle by się okazało, że Felix i Cancelo potrafią jednak grać.
Kolejny sezon wegetacji, bo raczej nic nie ugramy.
W pucharze drużyn szpitalnych mamy szanse.

0

@dzefrej234 last dance to miał w Anglii. Teraz to już są tańce hulańce na stypie.

0

@umtiti jak będzie leżał w łóżku to jednak bezzębny rekin lepszy.

2

Pomyśleć, że na La Bambli pisali, że sprzedamy go za mniej niż 60mln, bo się nie opłaca.
Go to trzeba oddać go gdzieś za darmo, żeby nie płacić mu pensji jak nonstop leży w domu.

0

@Yoshi94 nie. Podpisaliśmy olmo, bo wzięliśmy go 10 lat na raty, a za Nico musielibyśmy dać tu i teraz 60mln, a my nawet na papier do kibla nie mamy. To jest jedyny powód.

0

@Messi1000000 żeby ciules myśleli, że gruby ze szwagrem coś robią. A tak naprawdę to tylko pismaki robią szum, a oni pewnie leżą nawaleni.

2

FC Szpital ma dobry skład, brakuje im tylko bramkarza.

4

Wuefista ucz się jak udziela się wywiadów.

0

@slayer jak wszyscy pójdą grać w FC Szpital to żebyśmy nie zostali z 10 zawodnikami na murawie.

1

Niedługo będą mikroskopu używać, żeby nam gole anulować. Szkoda, że zawsze tak nie ma. Poprzednim meczu też nam nie dali karnego z tego co pamiętam.

1

Głupio wyszło Oriol, ale mógłbyś wrócić?

7

Nie piłkarze a rzeźnicy.
Gdyby to był inni zawodnik innego klubu o innym kolorze skóry to by sam tebas walił w bębny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?