Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu oni nie wracają? Czemu stoją jak słupy
1
Widać, że czym ciemniejszy piłkarz tym ma większe fory. Gdyby to było na odwrót to już byłby karny.
0
Co ten murzyn zrobił lewemu? Po kręgosłupie mu przeszedł
0
Problem jest taki, że nas nie stać na Szczęsnego.
6
W listopadzie Flick będzie grał na boisku, bo nie będzie piłkarzy.
0
Kolejny zasila skład FC Szpital.
4
I co Hejterzy? Znów od sęka się odbiło? XD
1
Mam nadzieję, że szybko wyjdziemy na prowadzenie i w połowie będą zmiany. Mamy jedną 11, jak będziemy cały czas grali tymi samymi to w listopadzie sam Flick będzie grał w pomocy.
1
@mekston fasolarza to powinni wsadzić w kontener i wysłać do Meksyku.
0
@kombo13 Puma go sponsoruje, gdyby to był adidas to by białego prześcieradła nie zdejmował
1
60-70 minuta strzela pierwszego gola. Zawsze tak jest
2
Oczywiście gównoburza. To zwykły wyraz Zbawienie. Rozumiem, że Niemcy już nie mogą używać swojego języka, bo wszystko kojarzy się z austriackim malarzem.
Przypominam, że trener Monaco to Adi Hutler. Kojarzy wam się z czymś? No mi nie ;)
1
@Natwill daj coś więcej. Nikt ich w siatkę na boisku nie złapał.
6
@tomasthc Szczęsny by przyszedł na rok czy dwa za pół darmo.
4
Za wuefisty po porażce się chichrali aż Gundo był zdziwiony co też powiedział w czasie wywiadu.
Teraz wiedzą, że po porażce ma być stypa i leżenie na grochu.
Szkoda, że kolejny kapitan nie potrafi przyjąć błędu na klatę. Same miękkie faje.
0
@FCBCzarnuH co mieli zrobić ludzie z przodu jak my byliśmy cały czas cofnięci.
1
Kolejny kapitan, który nie potrafi przyznać się do błędu. Brawo. Jesteście wzorcem dla młodzieży.
1
Gdyby nie ta czerwona byśmy to wygrali. Gdyby...
0
@Sebolinho chyba na noszach
0
Typowa barca w LM. Flick to powinien im wiadro zimnej wody wylać, bo chłopaki się grzeją za bardzo.
0
Ale czop mógł wyjść
0
Dobrze, że mamy tego dzieciaka XDDD
0
2 lata temu to straciliśmy tak mało bramek tylko dlatego bo działała jeszcze obrona. Ten czop to się nadaje do wsadzenia sobie go w d
2
Mogli wziąć Szczęsnego za pół darmo. inaki i stegen to się nadają do grania w ekstraklasie. 2 czopki
1
@fart ale z takimi ogórkami to wstyd gubić punkty, a tak może się zdarzyć jak nie dostaną karnego.
0
Coś nie widzę prześcieradeł wygrywających w tym roku ligę mistrzów. Strasznie słabo wygląda ich ta gra w tym roku
0
Ale przekombinowali tę akcję
3
@MesQueUnClub96 wiadomo. Zacznie się po 60 minucie.
3
Strach coś napisać, bo zaraz dostanę 25 lat albo 100zl grzywny.
5
Komentatorzy więcej krzyczą niż ten mekambe robi na boisku.