0

Czemu oni nie wracają? Czemu stoją jak słupy

1

Widać, że czym ciemniejszy piłkarz tym ma większe fory. Gdyby to było na odwrót to już byłby karny.

0

Co ten murzyn zrobił lewemu? Po kręgosłupie mu przeszedł

0

Problem jest taki, że nas nie stać na Szczęsnego.

6

W listopadzie Flick będzie grał na boisku, bo nie będzie piłkarzy.

0

Kolejny zasila skład FC Szpital.

4

I co Hejterzy? Znów od sęka się odbiło? XD

1

Mam nadzieję, że szybko wyjdziemy na prowadzenie i w połowie będą zmiany. Mamy jedną 11, jak będziemy cały czas grali tymi samymi to w listopadzie sam Flick będzie grał w pomocy.

1

@mekston fasolarza to powinni wsadzić w kontener i wysłać do Meksyku.

0

@kombo13 Puma go sponsoruje, gdyby to był adidas to by białego prześcieradła nie zdejmował

1

60-70 minuta strzela pierwszego gola. Zawsze tak jest

2

Oczywiście gównoburza. To zwykły wyraz Zbawienie. Rozumiem, że Niemcy już nie mogą używać swojego języka, bo wszystko kojarzy się z austriackim malarzem.
Przypominam, że trener Monaco to Adi Hutler. Kojarzy wam się z czymś? No mi nie ;)

1

@Natwill daj coś więcej. Nikt ich w siatkę na boisku nie złapał.

6

@tomasthc Szczęsny by przyszedł na rok czy dwa za pół darmo.

4

Za wuefisty po porażce się chichrali aż Gundo był zdziwiony co też powiedział w czasie wywiadu.
Teraz wiedzą, że po porażce ma być stypa i leżenie na grochu.
Szkoda, że kolejny kapitan nie potrafi przyjąć błędu na klatę. Same miękkie faje.

0

@FCBCzarnuH co mieli zrobić ludzie z przodu jak my byliśmy cały czas cofnięci.

1

Kolejny kapitan, który nie potrafi przyznać się do błędu. Brawo. Jesteście wzorcem dla młodzieży.

1

Gdyby nie ta czerwona byśmy to wygrali. Gdyby...

0

@Sebolinho chyba na noszach

0

Typowa barca w LM. Flick to powinien im wiadro zimnej wody wylać, bo chłopaki się grzeją za bardzo.

0

Ale czop mógł wyjść

0

Dobrze, że mamy tego dzieciaka XDDD

0

2 lata temu to straciliśmy tak mało bramek tylko dlatego bo działała jeszcze obrona. Ten czop to się nadaje do wsadzenia sobie go w d

2

Mogli wziąć Szczęsnego za pół darmo. inaki i stegen to się nadają do grania w ekstraklasie. 2 czopki

1

@fart ale z takimi ogórkami to wstyd gubić punkty, a tak może się zdarzyć jak nie dostaną karnego.

0

Coś nie widzę prześcieradeł wygrywających w tym roku ligę mistrzów. Strasznie słabo wygląda ich ta gra w tym roku

0

Ale przekombinowali tę akcję

3

@MesQueUnClub96 wiadomo. Zacznie się po 60 minucie.

3

Strach coś napisać, bo zaraz dostanę 25 lat albo 100zl grzywny.

5

Komentatorzy więcej krzyczą niż ten mekambe robi na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?