1

Zawsze cieszy meltdown Kamila Gały na twitterze.

5

@SuperPatsonFCB w ekstraklasie to śmiesznie wygląda jak grajki po meczu przychodzą na wychowawcze pogadanki od imbecyli xD jeszcze ich muszą przepraszać za grę

39

To tak jakby Ferran sprzeciwiał się przyjściu Haalanda po kontuzji Robercika.
Pieniek ma tyle do gadania co zeszłoroczny śnieg.

1

@Gekon nasza korupcja wyszła po 20 latach, skąd wiesz czy ta nie wyjdzie po tylu.

0

Jakby przyszła oferta to od razu spakować i chłopa wystawic za bramę. Tylko znając szwagrów kasę by przepierdzielili na kolejną szklankę.

1

Gdyby Digi Dong był zdrowy i pokazywał coś na murawie to nikt o nic by się go nie czepial, w szczególności na tle dzieciaków to też nie trzeba być asem, żeby zabłysnąć.
Jak grał między kontuzjami to czlapal, ale czy to było jego nastawienie czy wina wuefisty, tego się dowiemy niedługo.

0

@GREGRTS a to Flicka wina, że ma taką wąską kadre zbudowana z dzieci.

0

@Ris93PL też prawda

0

@visca_josef idealnie nadawałby się do USA, taki sam poziom jak ekstraklasa tylko lepsza kasa

1

O tym samym wczoraj pomyślałem.
Alonso is back


5

Ferran to powinien na piechotę wracać.

1

Dzieciak jak zwykle dowozi.

3

Mamy jeden skład i nic więcej po za tym. Jak Flickr wymienia kilku graczy to wszystko się sypie.

5

Ferrana pozbyć się za wszelką cenę, brać ile dają. Lepiej już dzieciaka z akademii wpuścić.

0

Trzeba było trzymać tego Faye i go sprawdzić, a nie go sprzedawać.

0

Flick tam musiał nieźle pasem pogrozić, że nagle zaczęli pressować.

0

Poziom jak na podwórku 25 lat temu

0

My gramy dziećmi, ferranem i pieńkiem na bramce.

0

Jak nie ma Jamala i Rafini to skrzydła nie istnieją.
My nie mamy drugiego składu.

2

Pena jak pieniek oczy zamknął i liczy na szczęście.

0

Mam nadzieję, że te zakulisowe rozgrywki nie będą nas kosztować mistrzostwa. Możliwe, że czekają na 2-3 słabe spotkania Peni, żeby mieć pretekst wywalenia go na ławę.

1

@Krystian1588 mógł zatrudnić pepe, to by ugryzł suareza w rękę a nie tylko go odepchnął

6

Monaco powinno być ukarane, bo mają trenera ADOLFA HUTLERA.

1

To to już jest jakaś paranoja. Rozumieć mieć ochroniarzy, ale to co messi odwala to jest chore.


1

@oddychaj kolego, a u nas to nie grały z ogórkami z dołu tabeli?

0

@Joeblack1989 święta prawda statystyk.
LM też dla robercika.
Ludzie pamiętają zdobywane puchary, a nie jaka była rzeczywistość.

2

@Stinger_ tylko lewy miał przez rok czy dwa taka drużynę jak Suarez przez cały czas, a i tak lewy lepszy. Suarez tylko 2x król strzelców ligi. Raz La lagi raz PL. Do tego Suarez może mu buty czyścić w LM.

0

Lewy wycisnął z kariery maks co mógł jako Polak.
Dopiero w wieku 22 lat trafił do dobrego zespołu, a w wieku 26 lat do topowego.
Patrząc na innych do których go porównują to stracił minimum 6 lat.

1

Flick się nie zna, na la bambli pisali, że to drewniak i od sęka mu się odbija.

0

@dawidbudzik było zdjęcie jak carletto bierze go za rękę i ciągnie jak niesfornego dzieciaka, ale nie wiem czy to z tego meczu czy z jakiegoś innego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?