Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolałbym Olmo zamiast Digi Donga, tylko ciekawe jak u niego ze zdrowiem.
0
Aha. Nagle znalał kartki.
9
0 kartek dla białych patusów. Znając życie my dostaniemy za nic.
0
Za Fermina olmo od połowy
0
Metrowy spalony
0
Ten już mordę drze i łapami coś pokazuje. Daj mu żółta to się uspokoi
0
Co 10 spalonych przyznają nam gola?
3
Biały sędzia. Noga by mu odpadła i by nie gwizdnął.
0
Czemu ten pieluchomajtek nonstop podbiega do sędziego? Niech mu wreszcie są żółta to przestanie.
1
Trzeba im szybko strzelić i wysłać ich do budy
0
Ostatnia szansa wypożyczenie do Seria A, jak tam by sobie nie poradził to sprzedać.
0
Oni powinni dostawać kary za ich pseudo telewizję.
Wypowiedzi trenerów i zawodników po meczu o arbitrach jest be, ale nagrywanie obrzydliwych filmów na temat arbitrów jest git.
0
Udało nam się wygrywać z lepszym Realem mając gorszego trenera i brak chemii w drużynie.
Damy radę utrzeć im nosa ;)
3
Miał przyjść na rok, a potem Klopp, o klopie już nikt nie pamięta ;)
Szkoda, że nie przyszedł w marcu. Wtedy byśmy mieli porównanie jak dobrył był szkoleniowcem Xavi.
0
W zeszłym roku też ta drużyna miała potencjał, a my się biliśmy jak równy z równym z 4 ligowcem.
4
Ale bym chciał, żeby Raphinia rozstrzelał się też w sobotę, żeby utrzeć nosa pewnemu Brazylijczykowi ;)
40
Nie ma co, Xavi zostawił samograja Flickowi ;)
0
Zabawne są komentarze niektórych. Wczorajszy hattrick pewnego piłkarza "idzie po drugą złotą piłkę", hattrick Raphini "słaby piłkarz" xD
2
Oho Digi Dong. Ciekawe czy wytrzyma tempo spotkania.
2
Jak w sobotę jeszcze przejedziemy się po prześcieradłach to będzie pięknie.
0
@PiotrR digi donga jak najszybciej sie pozbyć za wszelką cenę. On już nigdy nie wróci do regularnego grania.
1
@FabianekMrozek tam też jest wuefista na emeryturze
1
@Hosh szkoda, że już w marcu nie przyszedł Flickr. Straciliśmy tyle miesiecy przez szwagrów i wuefisty
0
Ale bestia z faweli. Vini może się schować.
2
Bobuś jak zwykle idealnie, tak gdzie powinien być i cyk odbicie od sęka.
0
Szczęsny nawet by się nie musiał wyciągać i by to złapał.
0
Ale oni byli wysoko ustawieni jak my xD myślałem, że oni będą grać tylko na środku pola.
0
@Pz strims in jest
0
Wygrana będzie milym zaskoczeniem, ale Bajern przegrał z Aston Villą, więc mamy szanse.
Ja liczę na remis.
Jest spora liczba graczy, którzy wchodzą na ostatnie 10-15 minut, no i szpital duży.
Na bramce mamy kogo mamy. Wystarczy, że strzelą w światło bramki i można spodziewać się gola.
0
Ja tam będę się cieszył z remisu. Ale mentalnie jestem przygotowany na parady ręcznika.