0

Wolałbym Olmo zamiast Digi Donga, tylko ciekawe jak u niego ze zdrowiem.

0

Aha. Nagle znalał kartki.

9

0 kartek dla białych patusów. Znając życie my dostaniemy za nic.

0

Za Fermina olmo od połowy

0

Metrowy spalony

0

Ten już mordę drze i łapami coś pokazuje. Daj mu żółta to się uspokoi

0

Co 10 spalonych przyznają nam gola?

3

Biały sędzia. Noga by mu odpadła i by nie gwizdnął.

0

Czemu ten pieluchomajtek nonstop podbiega do sędziego? Niech mu wreszcie są żółta to przestanie.

1

Trzeba im szybko strzelić i wysłać ich do budy

0

Ostatnia szansa wypożyczenie do Seria A, jak tam by sobie nie poradził to sprzedać.

0

Oni powinni dostawać kary za ich pseudo telewizję.
Wypowiedzi trenerów i zawodników po meczu o arbitrach jest be, ale nagrywanie obrzydliwych filmów na temat arbitrów jest git.

0

Udało nam się wygrywać z lepszym Realem mając gorszego trenera i brak chemii w drużynie.
Damy radę utrzeć im nosa ;)

3

Miał przyjść na rok, a potem Klopp, o klopie już nikt nie pamięta ;)
Szkoda, że nie przyszedł w marcu. Wtedy byśmy mieli porównanie jak dobrył był szkoleniowcem Xavi.

0

W zeszłym roku też ta drużyna miała potencjał, a my się biliśmy jak równy z równym z 4 ligowcem.

4

Ale bym chciał, żeby Raphinia rozstrzelał się też w sobotę, żeby utrzeć nosa pewnemu Brazylijczykowi ;)

40

Nie ma co, Xavi zostawił samograja Flickowi ;)

0

Zabawne są komentarze niektórych. Wczorajszy hattrick pewnego piłkarza "idzie po drugą złotą piłkę", hattrick Raphini "słaby piłkarz" xD

2

Oho Digi Dong. Ciekawe czy wytrzyma tempo spotkania.

2

Jak w sobotę jeszcze przejedziemy się po prześcieradłach to będzie pięknie.

0

@PiotrR digi donga jak najszybciej sie pozbyć za wszelką cenę. On już nigdy nie wróci do regularnego grania.

1

@FabianekMrozek tam też jest wuefista na emeryturze

1

@Hosh szkoda, że już w marcu nie przyszedł Flickr. Straciliśmy tyle miesiecy przez szwagrów i wuefisty

0

Ale bestia z faweli. Vini może się schować.

2

Bobuś jak zwykle idealnie, tak gdzie powinien być i cyk odbicie od sęka.

0

Szczęsny nawet by się nie musiał wyciągać i by to złapał.

0

Ale oni byli wysoko ustawieni jak my xD myślałem, że oni będą grać tylko na środku pola.

0

@Pz strims in jest

0

Wygrana będzie milym zaskoczeniem, ale Bajern przegrał z Aston Villą, więc mamy szanse.
Ja liczę na remis.
Jest spora liczba graczy, którzy wchodzą na ostatnie 10-15 minut, no i szpital duży.
Na bramce mamy kogo mamy. Wystarczy, że strzelą w światło bramki i można spodziewać się gola.

0

Ja tam będę się cieszył z remisu. Ale mentalnie jestem przygotowany na parady ręcznika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?