Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W Hiszpanii to już by dostali karny i jeszcze pogłaskanie po główce.
0
@1kondziu1 Bajern zawsze presował i grał z kontry, oni prawie nie grali pozycyjnie, a tak wyglądało to za wuefisty. Stanie w miejscu i podawanie, a nuż coś się uda.
6
@1kondziu1 przecież lewy najlepiej odnajdywał się w takiej grze jaką teraz grają. A nie to co grali rok temu.
0
@Bananowysong szkoda, że Venezia od tego roku już nie jest z kappą i koszulki mają koszmarne.
0
@Wiktor91 tak samo jest w F1. Amatorzy i profesjonalni na twiterze wrzucają super koncepty, a malowania bolidów jak sraczki wyglądają.
0
@PeterMaro przedsezon mieliśmy jaki mieliśmy i od razu były głosy, żeby wuefista wrócił. Polecam komentarze pod meczami
2
Zaraz nie będzie rotacji i wszyscy będą biegać po 90 minut. To jest prawdziwy problem w tym roku.
2
@on1977 Lewy najpierw w Polsce grał mniej intensywnie, a potem trafił do niemieckich specjalistów. Niestety barca raczej słynie z niezbyt dobrych lekarzy i fizjo.
1
@Comentateiro wróć do komentarzy z przedsezonu. Tam ludzie pisali, żeby wuefista wrócił. Kibice mają pamięć złotej rybki.
5
Kappa dla Venezii potrafi zrobić super koszulki co roku, a potężne nike robi koszulki jakby je projektowali w paintcie.
Zawsze mnie to zastanawiało czemu fanowskie projekty koszulek wyglądają lepiej niż robione przez projektantów wielkich firm.
0
@arasz1819 te czarne są mega. Jedyny minus to logo spotify.
0
Haaland będzie jeszcze lepszy. Problemem Haalanda jest to, że urodził się w Norwegii i nie ma szans na jakiekolwiek trofeum z reprezentacją.
Niemcy ubolewali kilka lat temu, że Lewy nie jest niemcem. Lewy w głębi duszy też pewnie trochę ubolewał.
0
@Pustelnik Jak kiedyś Ancelotti odejdzie z Realu to potem spotka się z tym męczennikiem prowadząc reprezentacja brazylii.
Można mu współczuć.
0
@adukla Teraz będą jeszcze bardziej anemiczne.
0
@RC28 Z duralexu prawie się nie tłukły. Nigdy nie wiedziałem, ani nie słyszałem, żeby komuś szklanka z duralexu się potłukła.
0
@ziomal88 madrycki hejter, mój największy fan
3
Digi dong zmartwychwstał. Z dnia na dzień został pozdrowiony.
On nie wytrzyma tempa niemieckiej maszyny, zaraz się połamie albo będzie człapqł po boisku.
2
Zwykła szklanka, szkoda, że nie z duralexu.
Chłop odpadł po małym kontakcie co będzie jak kiedyś trafi na rzeźników?
Kolderki to my już dawno nie mamy, zaraz nam skarpety pospadają.
1
@swiergol2 jestem kibicem, brak interpunkcji zmylił moje 49iq
1
@FCB17 przecież masz we wpisie. Rozumiem, że typowy kibic słabo czyta, ale aż tak?
1
@Wojtek84 No właśnie mu krew z nosa leciała, a nie z nogą.
0
Olmo to tylko dostał w nos czy coś z nogą?
22
Rekina nic nie broni od lat. Jego powinno się pozbyć za 15mln i kupić kogoś młodego.
1
To samo chciał zrobić LEwy, ale do niego był przyklejony obrońca.
0
Mmmmmm Kraken wruć do nas.
0
Flick z Barcelony zrobił 80 cm Kanone 5 Gustava. Nie moge doczekać się El Cassico jak wystrzelimy z armaty.
0
Jamalek mmmmm gra jak młody Ebi Smolarek
5
A galaktyczny napad ze stolicy musi strzelać gole z karnych xD
1
Dobrze, że Kraken ma klauzulę strachu i nie wyjdzie dziś na boisko.
2
@kaamil1910 teraz to nie mam prawdziwego jeansu, tylko jakieś mieszanki. Jak kiedyś jedna para i 5 lat służyła to teraz po pół roku dziura na dupie się robi od przetarcia od siedzenia na fotelu. Przerabiałem wszystkie mainstreamowe marki jak i bardziej egzotyczne, wszędzie dziadostwo.