1

W Hiszpanii to już by dostali karny i jeszcze pogłaskanie po główce.

0

@1kondziu1 Bajern zawsze presował i grał z kontry, oni prawie nie grali pozycyjnie, a tak wyglądało to za wuefisty. Stanie w miejscu i podawanie, a nuż coś się uda.

6

@1kondziu1 przecież lewy najlepiej odnajdywał się w takiej grze jaką teraz grają. A nie to co grali rok temu.

0

@Bananowysong szkoda, że Venezia od tego roku już nie jest z kappą i koszulki mają koszmarne.

0

@Wiktor91 tak samo jest w F1. Amatorzy i profesjonalni na twiterze wrzucają super koncepty, a malowania bolidów jak sraczki wyglądają.

0

@PeterMaro przedsezon mieliśmy jaki mieliśmy i od razu były głosy, żeby wuefista wrócił. Polecam komentarze pod meczami

2

Zaraz nie będzie rotacji i wszyscy będą biegać po 90 minut. To jest prawdziwy problem w tym roku.

2

@on1977 Lewy najpierw w Polsce grał mniej intensywnie, a potem trafił do niemieckich specjalistów. Niestety barca raczej słynie z niezbyt dobrych lekarzy i fizjo.

1

@Comentateiro wróć do komentarzy z przedsezonu. Tam ludzie pisali, żeby wuefista wrócił. Kibice mają pamięć złotej rybki.

5

Kappa dla Venezii potrafi zrobić super koszulki co roku, a potężne nike robi koszulki jakby je projektowali w paintcie.
Zawsze mnie to zastanawiało czemu fanowskie projekty koszulek wyglądają lepiej niż robione przez projektantów wielkich firm.

0

@arasz1819 te czarne są mega. Jedyny minus to logo spotify.

0

Haaland będzie jeszcze lepszy. Problemem Haalanda jest to, że urodził się w Norwegii i nie ma szans na jakiekolwiek trofeum z reprezentacją.
Niemcy ubolewali kilka lat temu, że Lewy nie jest niemcem. Lewy w głębi duszy też pewnie trochę ubolewał.

0

@Pustelnik Jak kiedyś Ancelotti odejdzie z Realu to potem spotka się z tym męczennikiem prowadząc reprezentacja brazylii.
Można mu współczuć.

0

@adukla Teraz będą jeszcze bardziej anemiczne.

0

@RC28 Z duralexu prawie się nie tłukły. Nigdy nie wiedziałem, ani nie słyszałem, żeby komuś szklanka z duralexu się potłukła.

0

@ziomal88 madrycki hejter, mój największy fan

3

Digi dong zmartwychwstał. Z dnia na dzień został pozdrowiony.
On nie wytrzyma tempa niemieckiej maszyny, zaraz się połamie albo będzie człapqł po boisku.

2

Zwykła szklanka, szkoda, że nie z duralexu.
Chłop odpadł po małym kontakcie co będzie jak kiedyś trafi na rzeźników?
Kolderki to my już dawno nie mamy, zaraz nam skarpety pospadają.

1

@swiergol2 jestem kibicem, brak interpunkcji zmylił moje 49iq

1

@FCB17 przecież masz we wpisie. Rozumiem, że typowy kibic słabo czyta, ale aż tak?

1

@Wojtek84 No właśnie mu krew z nosa leciała, a nie z nogą.

0

Olmo to tylko dostał w nos czy coś z nogą?

22

Rekina nic nie broni od lat. Jego powinno się pozbyć za 15mln i kupić kogoś młodego.

1

To samo chciał zrobić LEwy, ale do niego był przyklejony obrońca.

0

Mmmmmm Kraken wruć do nas.

0

Flick z Barcelony zrobił 80 cm Kanone 5 Gustava. Nie moge doczekać się El Cassico jak wystrzelimy z armaty.

0

Jamalek mmmmm gra jak młody Ebi Smolarek

5

A galaktyczny napad ze stolicy musi strzelać gole z karnych xD

1

Dobrze, że Kraken ma klauzulę strachu i nie wyjdzie dziś na boisko.

2

@kaamil1910 teraz to nie mam prawdziwego jeansu, tylko jakieś mieszanki. Jak kiedyś jedna para i 5 lat służyła to teraz po pół roku dziura na dupie się robi od przetarcia od siedzenia na fotelu. Przerabiałem wszystkie mainstreamowe marki jak i bardziej egzotyczne, wszędzie dziadostwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?