9

Niemiecki pociąg leci na pełnej kur..
Następny przystanek Real Valladolid

3

Ferrana to nawet za 15mln pogonić, bo nikt nie da więcej. Za tyle kupić kogoś na lewą stronę, albo na defensywnego pomocnika.

2

@nike007 przecież presuje i biega bez piłki. Żólty zabrałmu gola i karnego.

1

Pedriego jeszcze połamali, a ten mu daje żółtą.
KRYMINAŁ!

4

Chłop sobie ręką dotyka i 0 reakcji.

0

@KondiCules Tak jak Robercik posadził Roque

3

Widać, że nie spuszczamy glowy po straceniu gola jak to było rok temu.
Teraz jest kilka żolnierskich słow i jazda do przodu.

2

Mamy to.
Jeszcze jedna!

2

Jakby tego Wiliamsa sprowadzić to już atak byłby niezły.

1

Znów mu zabrali gola. Madryciarze wysłali przelew.
Maszyna się nie zatrzyma jedzie dalej.

2

Pan Flick obudził bestię ze Znicza Pruszków.
Pan Piłkarz 4 vs 0 najlepszy atak w historii piłki nożej

4

Teraz jeszcze LEwy i lecimy po 3 pkt. Flick tam im po niemiecku kilka słów powiedział i raz dwa zaczeli grać.

4

Niech Gruby dzowni po Szczesnęgo on by na 100% bronił lepiej niż ten niemiecki manekin.

2

W przerwie Flick odpali przemowe po niemiecku i po przerwie odpalamy niemiecki czołg

0

Widać rezultaty treningów Lewego. Chłopa dotknął palcem, a ten się przewraca.

3

Sam mu się na łokieć pcha i jeszcze się burzy.

0

@MajkiYB Jak ty porównujesz tamtą maszynę do tego zespołu? My gramy 17 letnimi dziećmi.

2

Za Ter Stegena mogliby postawić manekina i nikt by nie zauwżył różnicy.

0

Dawajcie tego olmo za 60 melonów.

1

@waletpl śmierć jednego to tragedia, śmierć wielu to tylko statystyka.

1

@ziomal88 hejterzy nie mieliby pożywki, gdyby te miernoty nie odwalały takich cyrków.

2

Kolejny masterplan Gangu Olsena.

1

Ten grubas dostałby zawału serca po 15 minutach, przewracając się połamałby nogi.
Niech on już siedzi na L4 u arabusów i się nawet nie zbliża do katalonii.

0

@Benz Koleś jeszcze wrócił, żeby się kłócić i dostać. To nie jest normalne zachowanie normalnego człowieka to on jest zdegenerowany i otoczenie w którym przebywa.

0

@Atlas będą przez pół roku mówić, że musi się zaklimatyzować, albo go jakoś zarejestrują na lewo jaka Gaviego.

17

Grubcio szczekał na Nike, nie szanując podpisanego kontraktu to teraz Nike pokiwa palcem i sprowadzi na ziemię gang Olsena.

1

@Wojtek84 nie bez powodu Messi wykręcał tam liczby choć i tak nie jakieś wspaniałe.
W lidze to samograj, bo tam nie ma rywalizacji, to już większa jest w Niemczech.

1

@Pustelnik żółwik nie chce wystawić główki że skorupki he he.

0

@pstrasiu mam nadzieję, że nic się nie zmieni i Pan Piłkarz zdobędzie trofeum panini. Dupska madryciarzy to by pękly aż w sonsowcu by było słychać huk.

2

Galaktyczny atak z madrytu dalej bez gola, a emetyr z Polski już 3. He he

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?