3

@BISHBASHBOSH tak może być. Wuefista nie chciał fawelarza, a Flick może nie chciał olmo.

3

Szczerze to na jego miejscu usiadłbym na ławie do końca kontraktu czyli do 2031.
Przyśpieszyli jego transfer, obiecali mu granie, bo Pan Piłkarz miał gorszy okres.
Mógł sobie dalej grać między fawelami i dojść do siebie po kontuzji, i coś tam pograć do połowy brazylijskiego sezonu.
Nikt go nie chciał oprócz dekoramy i grubasa, to teraz na złość powinien siedzieć na ławie i dostawać X mialionów rocznie za grzebanie w nosie. Napisałbym, że może to ich czegoś nauczy, ale tych dwóch idi0tów nic nie nauczy.

7

Daje 3 miesiące i będzie płacz, że połamany, nie gra na swojej pozycji, że był za drogi.
Nawet prześcieradła tak nas nie wyrvchają jak wyrvcha nas Grubcio i jego padawan.
Iks de.

0

@LukaszFan na horyzoncie innych transferów nie widać, a kupić coś muszą, żeby odbębnić sukces. Nie ważne kogo ważne, żeby kupic. Przykład ostatnio fawelarz.

0

@paquito88 Głupi kibic musi dostać jakaś kiełbase w oknie letnim, żeby czuł, że jego klub jest tym największym i najlepszym. Dlatego Grubcio i dekorama sprowadzą niepotrzebnego Olmo, zamiast zrobić wszystko, żeby sprowadzić Williamsa i w przyszłości na nim zarobić. Olmo dobił do sufitu.

1

Głupi lud (kibic) musi dostać jakąś kiełbasę, żeby czuł się syty.
Gdyby nie Olmo to nie byłoby żadnego transferu w tym okienku i byłby wstyd.
A to, że on nie jest nam potrzebny tak jak nie był potrzebny tygrys z faweli to już inna sprawa.

1

Najlepsze co mogło spotkać polskiego kibica obok złotej piłki za 2020 i 2021 rok.

0

@Pawlak1992 nie chce mi się czytać 30 komentarzy, w których wszyscy wyśmiali ten pomysł.
ŻEGNAM

0

@Pawlak1992 Teraz 02 innych osób sobie pomyśli, że twoj jest prowokujący do tego dość głupi. Cyk i już by go nie było, a tak to sobie wisi.

0

Będę tęsnił Ty (specjalnie z wielkiej litery) kochany Krakenie

0

@FcPortoFan1999 Mnie obchodzi. Jak nie są finansowani z mojej kieszeni to mogą nawet na księżyc latać i startować w turnieju picia wódki.
USA ma to najlepiej załatwione. Wszyscy sportowcy są sponsorowani przez prywatnych sponsorów i przed nimi się tłumaczą z osiągów.
U nas jest patologia, bo jadą ludzie, którzy są wybierani przez dziadów ze związku i finansowani z naszej kieszeni.

2

@Kgorecki2500 Pamiętam jak mbank wchodził ze 20 lat temu i miał dobrą ofertę dla młodych i karte za free. Teraz to nie wiem kto tam trzyma kasę jak to jest bank mem i przynajmniej raz w tygodniu jakieś afery.

0

@FcPortoFan1999 ale kopacze na siebie zarabiają, a oni żyja z naszych podatków.

0

@Kredon Nie bez powodu, niektórzy mówią wprost, że przyjechali się tutaj bawić. Nie bez powodu każdy dostaje 30 prezerwatyw pierwszego dnia. Jest grono zawodników, którzy mają szanse na medal a reszta jedzie na wakacje i pociupciać.

0

@Pawlak1992 Zdajesz sobie sprawę, że przychodzi 20 prześcieradeł i cała la bambla jest "usunięta"?
Chłopie nie pij już.

0

@Xonar bolą fakty

1

Pamiętam jak płakał na konferencji, a na drugi dzień uśmiechał się w PSG.

3

Rupert Haubica
"Nikoś już spakował walizki i czeka aż Grubcio i Deko odbiorą go z domu, niestety jak to oni zapomieli i polecieli do USA."

9

Czemu tylko jeden mecz? Niech zrobią 5 meczy w arabii w tym jedno el classico i 5 meczy w usa.
Nazwe niech zmienią z La Liga na La Turban i będzie git.

0

Ma umowe do 2031 to gdzie ma się ruszać? Równie dobrze może 7 lat siedzieć na ławie i muszą mu płacić wynagrodzenie jakie ma w kontrakcie.
Lepiej być piłkarzem barcelony i siedzieć na ławie niż jakiegoś al-karamba i grać.

0

@BISHBASHBOSH Ja to wiem, ale hejterzy tego nie widzą.

0

@revolution33 poważny klub, poważna liga i barcelona? Kolega się chyba zagalopował.
Klub w którym co chwilę wybuchają kolejne afery, gruby i dekorama kompromitują się przy transferach; i chyba zapomiałeś, że liga która założyła kaganiec finansowy na drużyny z arbitrami, którzy popełniają najwięcej błedów.

7

Wszyscy doceniają Lewandowskiego tylko nie hejterzy z komentarzy.

0

@Alo_Vi Pierwszorzędną pozycją Pau i fawelarza jest środek, a drugorzędna boki. Jak na razie to Pau wygląda o niebo lepiej niż przepłacony tygrysek.

1

Fajnie oglądało się tych młodzików, lepiej niż zeszłoroczny pierwszy skład pod przywództwem wuefisty.
Najśmieszniejsze jest to, że Victor, który przyszedł za paczkę fajek może posadzić na ławkę Lewandowskiego, a nie fawelarz za 60mln XD

0

Można iść spać.

1

Endrick za dużo chipsów zjadł.

9

Endrick wygląda jakby zjadł wszystkie bezglutenowe ciasteczka Lewemu.

0

@FeriFcb nie mam, jestem gejem

0

Reklama impregnatu do drewna, czy to jakiś przekaz podprogowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?