Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jamal miej jaja i weź numer 69 i buduj swoją markę. Nie bierz pospolitych numerow albo numeru z historią.
3
Francja to był kraj kolonialny, a teraz skolonizowany ;)
6
Gundo też powinien zostać. Grał niewiele mniej, a zagrał najwięcej minut w poprzednim sezonie, młody to on już nie jest.
4
Na początku jechał na oparach z bajernu, potem weszło DNA barcelony i zrobił się z niego kapeć, ale wciąż kapeć lepszy niż inni w składzie.
Nie ma co oceniać trzeba zobaczyć co zrobi pod okiem Flicka, bo pod okiem wuefisty każdy spadał z klifu.
Pamiętajcie, że ten "drewniak" zrobił lepsze statystyki niż "legendy" klubu.
1
Kontuzja ręki, ręka do gry w piłkę kopaną mu nie jest potrzebna. Nie ma co panikować
0
Ciekawe skąd oni chcą wziąć pieniądze skoro nikt nie chce odejsc? Deco i Grubcio wyskoczą z kasy?
0
W zeszłym roku zobaczyliśmy, że nikt nie potrafił wejść w buty Gundo. On powinien tu zostać tak długo jak się tylko da.
2
Czyli nici z kasy i Nico. Teraz mamy piękny szpital. Gabi, FDY, Pedro i Ronald.
Najważniejsze w jakim stanie wrócą a nie kiedy wrócą. Zaraz żebyśmy nie mieli 5 Ansu fatich
1
@Pawlak1992 Kpiną to była już piłka zabrana Lewandowskiemu i druga ukradziona Haalandowi w 2023.
3
Jamal złota piłka.
2
AntyFutbol może to wygrać siłą przyjaźni jak pewien biały zespół
1
W zeszłym roku zamiast kupić za 40-50mln defensywnego pomocnika, którego potrzebowaliśmy na już, to kupili tygryska w worku, który z tego worka nie wychodził.
Teraz mamy lepszego grajka na celowniku, ale też na pozycję na którą już mamy kopaczy.
W tym roku w środku będą problemy. Rok pod okiem patałachów fizjoterapeutów + mistrzostwa to Gundo będzie grał na pół gwizdka. Do tego FDY, Pedri i Gavi zagadką będzie forma po powrocie.
0
"Lazio przygotowuje wstępną ofertę za Vitora Roque, która powinna przybrać formę wypożyczenia z opcją wykupu wycenioną na 25 milionów euro."
To nieżły deal barceloński kolejny raz na minusie jakby do tego doszło xD
Jakby ktoś się jeszcze dziwił, dlaczego sreal kupuje grajków po 100mln, a my Oriola za 3 XD
2
Może grubcio i jego przydupas deco zaczęliby odpowiadać za swoje błędy?
1
@Faro 7 by mu pasowała. Mógłby zrobić sobie logo 7amal.
Plotkę trzeba pogonić, ale kto go kupi za 40, a za mniej go nie sprzedadzą bo wstyd
0
Jamal będzie lepszy od messiego. Problem może być w pozostałych osobach w drużynie i trenerze. Sam w pojedynke nic nie wygra.
1
Zapomieliście jak Oriol grał dobrze w presezonie i na początku sezonu, a potem dopadło go magiczne DNA Barcelony tak jak każdego nowego piłkarza no i było co było.
0
Bardzo dobrze, łysy Kraken musi być. Szybciej odejdzie fawelarski tygrysek niż defensywnie ofensywny Kraken.
0
@Barcaa12 w niemczech jest drogo. Niech ktoś mu powie, żeby do polski przyjechał zęby zrobić.
8
@FCBarcaOfficial szczawi uspokój się. Brat zaraz da ci tabletki
0
@Midast Tak samo FDY, po co ma odchodzić jak tutaj ma kosmiczną wypłatę, której nikt oprócz arabów mu nie da.
Mają dobrych agentów a klub słabych negocjatorów to niech płaczą i placą.
0
@BORO_12 Po czym on ma odpoczywać? Jak on tam prawie nie grał.
0
Mam nadzieję, że Lewy to tam już od 2 tygodni siedzi i tak nie ma co robić, chyba że anki w domu pilnuje.
1
@maroon Mam nadzieję. Za dużo mają samochód kilka trzeba zezłomować
0
@Arden Gorzej być nie może niż było. Tylko trzeba jeszcze grubasa wywalić i jego pomagierów.
0
@Piotr,1985 endrick też xD
4
Essa! Krótko z bagietami.
1
@gaviypedri68 Nikt go nie kupi za więcej niż 20mln, a jak sprzedadzą za mniej niż 40 to będzie blamaż dla grubcia.
0
Na jego miejscu bym poszedł. Pograł w jednym z najlepszych klubów, zdobył mistrzostwo. Tutaj nic więcej go już nie czeka. Wygranie ligi będzie możliwe tylko jak sreal się wywróci i sobie ten głupi łeb rozwali. Liga mistrzów jest poza zasięgiem.
Niech idzie na 2 lata zarobi kasę na 3 pokolenia do przodu a potem wróci do europy.
0
@revolution33 do jego brzucha zmiescilby sie haaland, nico i jeszcze kimich robiący fikolki