Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Parkinsona to maGrubcio jak podpisuje czeki dla deko i mu się ręka omsknie i dopisuje jedno dodatkowe zero.
8
Tomaszu żółta kartka za wątpienie w Pana Piłkarza, jeszcze jedna i lecisz na czarną listę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aveiro Rok temu trzeba było się pożegnać z klasą, a wuefista niepotrzebnie go trzymał.
4
Pozbyć się FDY do anglii i Nikoś dawaj do nas. Kasa od bociana już jest.
4
Goździki, pudełko ptasiego mleczka i żegnamy.
0
@barteq bułeczkę ocierasz o alvaro
0
@Barcafan2020 to był żart napisany do napinacza.
0
@umtiti jak na razie to jest lepszy w kontuzjach.
2
@Pablozeusz tak samo FDY, a potem pójdzie za darmo do arabusów na 2 lata.
0
@krzakov sezonowiec? kibicuje od 2022
0
@ACRAB95 po to mają sztab ludzi wokół siebie, żeby ktoś im to wytłumaczył. Chyba, że sztab ludzi to jest rodzina ssąca kase jak pijawki.
0
Komentarz usunięty
8
Kiedy miałeś zatańczyć na grobie kariery pewnego drewniaka z warszawy, a to on tańczy ciabatte na twoim.
2
Tygrysek z faweli zamiast pokazać się przy każdej możliwej okazji to chłop odwala takie cyrki. Mam nadzieję, że poleci do arabów i już więcej go nie zobaczymy.
1
@Czarny_ck przecież fawelarza nawet na ławie nie będzie za to co odwala i miga się od wszystkiego.
1
@ACRAB95 dziwne jest to, że kolesie zarabiający miliony są zbyt głupi, żeby zrozumieć, żeby wydać kilka groszy na dentystę i ortodonte.
1
To Pedri i FDY odpadną w przedbiegach.
1
@Czarny_ck fawelarz do odstrzału, trzeba tego Pau Vitora sprawdzić przez sezon może nie będzie trzeba nikogo kupować
0
Błędy obrońców przy tych golach to jest poziom spadkowiczów z ekstraklasy.
0
Jakbyśmy mieli XYZ ciągle w barcy to byśmy wygrali lige mistrzów odcinek 69 w komentarzach.
0
@picznik no idź do prześcieradeł i się zmocz tam.
4
Pamiętacie jeszcze plotki o Bernardo Silva? Pamiętacie plotki o 50 innych piłkarzach, którzy nawet nie byli blisko transferu?
0
Kolejne pociotki i powujki. Tutaj nigdy nie będzie dobrze, bo swój swojego zatrudnia.
0
Z Nike to oni już renegocjowali tę umowę?
0
@Nefari przecież my bierzemy kredyt na Nikosia, a ty piszesz po co nam 20 baniek?
Tutaj kieszenie to mają dziury wyżarte z biedy.
1
Grubcio wóz albo przewóz.
0
@revolution33 czyli lepszy fawelarz za 60mln że zmiennymi?
Ha ha ha.
1
@paquito88 hejterzy jak zwykle schowali się w swoich norach ;)
0
Pan Piłkarz dziś dobry mecz. Widać, że woli ten styl gry niż wuefisty, w którym wszyscy człapali i nie chciało im się biegać.
Jak wszyscy wrócą do gry a przede wszystkim Gavi to będziemy maszyna do strzelania goli.
W ogóle co ten kunde miał na głowie w tym meczu?