1

Parkinsona to maGrubcio jak podpisuje czeki dla deko i mu się ręka omsknie i dopisuje jedno dodatkowe zero.

8

Tomaszu żółta kartka za wątpienie w Pana Piłkarza, jeszcze jedna i lecisz na czarną listę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aveiro Rok temu trzeba było się pożegnać z klasą, a wuefista niepotrzebnie go trzymał.

4

Pozbyć się FDY do anglii i Nikoś dawaj do nas. Kasa od bociana już jest.

4

Goździki, pudełko ptasiego mleczka i żegnamy.

0

@barteq bułeczkę ocierasz o alvaro

0

@Barcafan2020 to był żart napisany do napinacza.

0

@umtiti jak na razie to jest lepszy w kontuzjach.

2

@Pablozeusz tak samo FDY, a potem pójdzie za darmo do arabusów na 2 lata.

0

@krzakov sezonowiec? kibicuje od 2022

0

@ACRAB95 po to mają sztab ludzi wokół siebie, żeby ktoś im to wytłumaczył. Chyba, że sztab ludzi to jest rodzina ssąca kase jak pijawki.

0

Komentarz usunięty

8

Kiedy miałeś zatańczyć na grobie kariery pewnego drewniaka z warszawy, a to on tańczy ciabatte na twoim.

2

Tygrysek z faweli zamiast pokazać się przy każdej możliwej okazji to chłop odwala takie cyrki. Mam nadzieję, że poleci do arabów i już więcej go nie zobaczymy.

1

@Czarny_ck przecież fawelarza nawet na ławie nie będzie za to co odwala i miga się od wszystkiego.

1

@ACRAB95 dziwne jest to, że kolesie zarabiający miliony są zbyt głupi, żeby zrozumieć, żeby wydać kilka groszy na dentystę i ortodonte.

1

To Pedri i FDY odpadną w przedbiegach.

1

@Czarny_ck fawelarz do odstrzału, trzeba tego Pau Vitora sprawdzić przez sezon może nie będzie trzeba nikogo kupować

0

Błędy obrońców przy tych golach to jest poziom spadkowiczów z ekstraklasy.

0

Jakbyśmy mieli XYZ ciągle w barcy to byśmy wygrali lige mistrzów odcinek 69 w komentarzach.

0

@picznik no idź do prześcieradeł i się zmocz tam.

4

Pamiętacie jeszcze plotki o Bernardo Silva? Pamiętacie plotki o 50 innych piłkarzach, którzy nawet nie byli blisko transferu?

0

Kolejne pociotki i powujki. Tutaj nigdy nie będzie dobrze, bo swój swojego zatrudnia.

0

Z Nike to oni już renegocjowali tę umowę?

0

@Nefari przecież my bierzemy kredyt na Nikosia, a ty piszesz po co nam 20 baniek?
Tutaj kieszenie to mają dziury wyżarte z biedy.

1

Grubcio wóz albo przewóz.

0

@revolution33 czyli lepszy fawelarz za 60mln że zmiennymi?
Ha ha ha.

1

@paquito88 hejterzy jak zwykle schowali się w swoich norach ;)

0

Pan Piłkarz dziś dobry mecz. Widać, że woli ten styl gry niż wuefisty, w którym wszyscy człapali i nie chciało im się biegać.
Jak wszyscy wrócą do gry a przede wszystkim Gavi to będziemy maszyna do strzelania goli.
W ogóle co ten kunde miał na głowie w tym meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?