Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maj_lo ciągle mniej szpenty od jego plastikowej żonki
0
Po co się śpieszyć jeszcze mamy zimowe okienko.
0
Liczę, że wypuszczą fawelarza, żeby się znów skompromitował.
Widzę, że szpetna żonka fawelarza nic nie napisała po meczu z City.
1
Na Boga! Dajcie mu odejść.
0
Zostawcie Krakena. Będę musiał polować na koszulke z poprzedniego sezonu.
1
Grajków mamy na pozycję Olmo, ale Grubas z Dekoramą muszą z klubu hajs wynieść to na siłę będą sprowadzać kogoś kto nam w ogóle nie jest potrzebny.
Grubas na stadion to powinien wchodzić jak szczur kanałami, a kibice powinni pilnować, żeby normalną drogą tam nie wszedł.
Mamy graczy na poziomie, żeby wygrać ligę, ale jak zwykle ta gruba pała musi coś zwalić.
Grubasie kup defensywnego, bo Kraken drukuje mecze a Kristensen się tam nie nadaje.
0
@Tibu żółw dostał 150mln za podpis, a nicko ile?
5
@OldMc84 kiedy twoje kompetencje rosnął, a twój nowy pracodawca, który chce cię zwabić do swojej firmy oferuje ci obniżenie wypłaty xD
0
Czyli czeka na lepsze oferty, nie chce dołączać do tego kurvidołku.
2
Wyciągnął tyle ile chcą, bo wiedzą, że Nikosia nie kupimy, a kogoś ta banda klaunów musi kupić, żeby nie wyjść na idiotów i okrzyknąć sukces.
11
Chłop dobrze pisze, widać, że czyta moje wpisy.
6
Nikt za niego nie da więcej niż 10, szmatogłowi mogą dać 15.
Oni powinni siedzieć za defraudacje pieniędzy z tego transferu.
0
Oni nawet nie zarobią 20% na tych transferach co stracili na transferze fawelarza.
2
Wiecie, że to nie problem z "przekupionymi" sędziami, ze złymi prześcieradłami.
Problem jest w klubie a nie poza nim.
6
@Qaz123 jak rezerwowy za Pedriego to będzie dość często grał ;)
0
Już wzięli pożyczkę od bociana to kupią kolejnego flopa, na którego się napalili i za pół roku będzie płacz, bo mamy krakena i kristensena na defensywnym pomocniku.
Prześcieradła to już mają ból brzucha od śmiania się co się dzieje w szopie grubcia i dekoramy.
3
Nikt go nie kupi za więcej niż 5mln, a to i tak będzie cud.
Wszyscy jego zwolnnicy schowali się do nory i siedzą cicho.
Psy szczekają, a Robercik dalej tanczy ciabattę. Cza Cza Cza
0
Zobaczcie na sofascore statystyki fawelarza XD
Przecież pierwszy lepszy piłkarz z ekstraklasy lepiej by zagrał niż on.
Chłop ma 0 celnych podań, 0 wygranych driblingów, przez 45 minut dotknął 17 razy piłkę choć grał w czasie najbardziej intesywnej gry.
0
@dzefrej234 on nie potrafił piłki podać ani przyjąć, biegał jak kurczak byz głowy. Przez niego lewa strona nie istniała, tylko prawą atakowali.
0
@Deraxium Szkoda, że ludzie dopiero teraz się budzą, a jak w styczniu o tym już pisałem to wszyscy po mnie jechali i po Roberciku.
Niech teraz przyjdą i przeproszą za nowego nejmara.
1
Właśnie skończyłem oglądać powrórkę. PRZEPROŚCIE LEWEGO hejterzy, zobaczcie co wasz nowy Nejmar gra. Najgorszy z drużyny. Jeżeli Lewy to drewniak, Roque to jest cegła leżąca od czasu bombardowania warszawy.
Lewa strona nie istniala przez tego tygrysa z dwiema lewymi nogami.
Za sprowadzenie tego fawelarza powinien być kryminał. Kto dał za tę ceglę 60mln (ze zmiennymi)?
Dekorama i Gruby powinni na kolanach przepraszać kibiców i sami spłacić bociana za sprowadzenie tego flopa.
Na plus pierwsza połowa i młodzi się pokazali.
0
@szymekdymek Kraken w przedsezonie wymiatał, dopiero jak dostawał dawkę DNA Barcelony to mu się odkleiło.
0
Tygrysek z faweli to powinien grać od 1 minuty, nawet na prawej czy tam lewej stronie i dopiero od drugiej połowy zejść na środek za Lewego. Przecież on ma tyrać w przedsezonie, żeby pokazać się trenerowi albo potencjalnemu kupcowi.
2
Skończy się tym, że nikogo nie kupimy i będzie wina trenera.
Kupić Nikosia i defensywnego, a oni się napalili na tego olmo jak Kubica ma mały włoski rajd.
Gruby i dekorama to jak flip i Flap.
16
Czyli kupimy kolesia, którego nie potrzebujemy, a nie kupimy kolesia, na którym za 2 lata można niezlą kasę zarobić.
1
Bardzo dobrze. Kraken musi być w drużynie. Ktoś musi drukować mecze dla Grubcia.
8
Grubcio i Dekorama wzięli pożyczkę z bociana, a Nikoś nie chce przyjść. XD zaraz za tę kasę kupią jakiegoś czopka i ogłoszą sukces.
0
@Barcaa12 czytają tutaj komentarze
1
Czyli to co od razu pisałem, że chłop jest słaby dlatego go wuefista nie wpuszczał, żeby go jeszcze bardziej nie upokorzyć, żeby jego cena nie spadła z klifu.
Hejterzy Lewego i tak będą płakać w komentarzach, a prawda jest taka, że nasz drewniak wykopał "nowego nejmara".
Hejterzy szczekają a Robercik dalej tańczy ciabatte.
0
Płotka wie, że jest do odstrzału. Nawet nie jeździe pokazać się Flickowi, tylko będzie w domu w fortnajta grał i przeglądał pikpoka.