0

Przez przypadek wszedłem na portal o prześcieradłach i artykuł o Nico. Ale tam jest szambo, w artykule i w komentarzach.
Nic dziwnego, że nigdy nie spotkałem normalnego kibica prześcieradeł, wszyscy oni to jakieś patusy bez szkoły, to na szczęście nie spotykam ich na co dzień.

0

Teraz ciekawe czy wybierze klub czy pieniądze.

0

Szkoda chłopa, bo jako nieliczny miał jaja mówić jak jest i grał (prawie) cały czas na najwyższym poziomie.
Jakby dali dobrą kasę to można by kogoś było kupić na lata, bo Gundo 1-2 lata i emeryturka.

2

@Rarenzio co? Przechodził do nich najlepszy napastnik na świecie, a ty piszesz, że to było lapówkarstwo?

3

Ciekawe w jakiej kondycji wróci.
Pedro, FDY, Fati to cienie samych siebie.
Ciekawe co będzie z Gavim.

1

@BukmacherkaToNieTypy najlepiej do Realu co?
Wy tam macie swojego Endricka hehe

2

Niech lepiej zmieni idola, bo skończy jako połamany aktor znany z turlania się po boisku.

2

@Rakietic gdzie hurkacz zarabia więcej?
Świątek już w 2024 zarobiła ponad 7 mln$, do tego kasa od sponsorów.

2

@Azrik Płacimy tyle, żeby nosił koszulkę z daną drużyna albo danym piłkarze.
To nazwiska sprzedaja bilety (patrz messi w usa), sprzedają wyświetlnia, sprzedają sprzęt piłkarski czy chipsy.

1

Co za kuk XD Od nie wiem, że pieniądze biorą się od sponsorów, a sponsorzy chcą ekwiwalentu reklamowego?
Nich nie ogląda kobiecej piłki.
Niech zacznie sam oddawał 90% swojego wynagrodzenia piłkarkom i tak pewnie będzie mu starczeć od 1 do 1.

4

Najlepiej się go pozbyć, ale nikt go nie kupi za tyle kasy, a jeszcze on chce gigantyczną wypłatę. On ma tutaj wakacje, szpitał i bajeczną wypłatę. Nigdzie się nie ruszy.

0

Nico super, bo jak podpisałby nowy kontrakt to pewnie trzeba by bylo zapłacić 2x.
Tylko my defensywnego pomocnika potrzebujemy od 2 lat. W poprzednik roku to była jakaś tragedia, wuefista próbował tam każdego wsadzić i nic z tego nie wychodziło.
Trzeba się pożegnać z rafinią i budżet przeznaczyć na grajka na tej pozycji.

0

Mogli wywalić szczawiego szybciej, dać mu szanse dopóki nie znaleźliby trenera, ale po co. Lepiej płakać, że chłop się chce rozwijać a nie czekać na niepoważny klub.

1

Szkoda, że reszta naszych grajków wygląda jak suchklatesy, a potem łapią co chwilę kontuzję.

2

@Aragorn33 może jakby się na niego nie wypinali przez tyle czasu to by nie musiał opuszczać klubu? On jest tutaj ofiarą a nie zbrodniarzem.

10

@BukmacherkaToNieTypy Nie wiem, poznanie gracza rywala? Nie każdy jest zamknięty na wszystko i ma wsadzoną głowe we własną dupę.

1

@RobsonPL Zrobiliby charytatywny mecz, zbieraliby na siebie samych xD

3

Nie masz siana zadzwoń do bociana.

0

To najlepsze co jest we Flicku.

0

Mamy naszego Viniego. Trzeba tylko głośno krzyczeć.

1

@Midast tylko płotkę muszą sprzedać za 40 mln, żeby nie wyjść na idiotów, ale nikt go nie kupi za więcej niż 20.
Z fawelarskim tygrysem jest samo, kupili za 40-60, nikt więcej niż 20 nie za płaci za tego kota w worku.
Klub nie jest nawet w złej sytuacji, tylko jest jeszcze gorzej a oni co roku defraudują miliony dolarów.

1

Ja mam takie pytanie skąd my mamy wziąć pieniądza chociażby na Nico, już nie wspominając o innych?
Je jesteśmy na zasadach 1:1, nie mamy kasy, nikt z klubu nie chce odejść.
Mamy zamiar płacić za transfer cegłami ze starego stadionu czy w eurogąbkach?

3

Jamal ma w tym sezonie 3100 minut rozegranych. W przyszłym roku niech to będzie lepiej 1500-2000, bo skończy jak Pedri.

1

Tak by mogły wyglądać mecze codziennie gdyby powstała superliga, a nie granie z jakimiś czopkami. Wtedy by wyszło, która drużyna jest najlepsza i ma najlepsze przygotowanie fizyczne, żeby grać na 100% każdy mecz a nie odpoczywać grając z zespołami z końca tabeli.

2

@WiernyKibic111 rozumiem, że jak podłącza ci ścieki do kranu to też nie będziesz narzekał?.
Jak komuś się coś nie podoba to ma prawo wyrazić swoją opinię. Przestań być płatkiem śniegu, który nie ma własnego zdania i bierze co mu dają.

0

Paskudna asymetria.
ManCity miał na środku logo 22/23 i wyglądało to lepiej.
Najładniejsze koszulki ma Venezia i Juan Pablo II College Chongoyape.

1

Nie stać nas na Kimisia to jakim cudem będzie nas stać na Olmo?
Poza tym skąd my mamy wziąć pieniądze jak nikt z klubu nie chce odejsc.
Rolanda Makdonalda bajern nie kupi jak chłop leży połamany. Reszta nigdzie się nie rusza.

1

Ciekawe czy Young Leosia będzie w tym roku na koszulkach w czasie el classico.

0

@Kamil689 a co zakazany jest? co to za rasistowska liga? 88 też zakazane?
Buffon nosił 88,

0

@mika_barca Gundo powinien dostać i opaske

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?