0

Nie można pisać o geopolityce i strategii?
To był akurat ciekawy artykuł o zmianie priorytetów USA.

1

Pierwsza dama uśmiechniętej ferajny przemówiła.

3

Trochę się pochowali ostatnio, ale nasze państwo urzędowo też siedzi jak mysz pod miotłą w sprawie ludobójstwa w Gazie. W końcu Żydzi to znajomi naszego największego znajomego, więc nie wypada być nietaktownym.

4

@LOPEZ16 Dlaczego niezrozumiałe? Złomują Donalda, bo się zużył i jest im niepotrzebny. Będą szukać innego fircyka w Polandzie, który będzie pilnował ich interesu. Poza tym nikt nie szanuje kogoś, kto we własnym kraju robi syf i ewidentnie działa na jego szkodę.

0

Donald trzyma rękę na pulsie. Ja mu wierzę.

0

@Kgorecki2500 Potrzepie skrzydłami i się zawinie, Ameryka się sypie.

0

@RanDiFCB Niebawem wyjdzie nam bokiem nasze cudowne okienko transferowe.

0

Gavi chyba jednak posiedzi trochę dłużej, żeby nie ryzykować.

0

Wróci skąd przyszedł, transfer bez historii. Przy takich minutach nawet się nie wstrzeli na swój lepszy poziom. Tu by się musiały zadziać jakieś cuda, żeby Barca wyłożyła na niego 25mln. Może lepiej o tym nie gadać, bo się jakieś złe duchy przywoła i za rok usłyszymy "Rashford naszym transferem na LS".

0

@gumaz Ja mieszkam w dwóch miejscach rodzinnych na zmianę, 250km drogi od siebie. Poza kilkuletnim pobytem za granicą. Wolałbym bliżej Krakowa, najlepiej na peryferiach, żeby trochę spokojniej było, ale z szybkim wyjściem na miasto.

3

Dzień dobry.

1

@urbipl Czekam z niecierpliwością do momentu kiedy naród wybrany zapłaci za swoje zbrodnie. Prędzej czy później temat do nich wróci.

11

Metoda znana z historii.

0

@Kengo Mnie się zdaje, że w kolejnym sezonie znowu zobaczymy duet Ferran/Lewy, a hajc pójdzie na stopera i LS.

12

Z taką defensywą każda bardzo mocna i dobrze zaplanowana ekipa zrobi nam z dupy jesień średniowiecza. Chyba że Yamal złapie super formę i dokona cudów w ataku.

0

@Filipem Brazol spokojnie może jeszcze pograć, potrzebny jest grający zmiennik/rywal dla niego.

0

@RosjaninBut Jak znam Barcę i jej finanse, to raczej będzie jeden drogi transfer, a reszta z demobilu. Pewnie sprzedamy jednego pomocnika plus jakiś plankton.

0

@Damiain Kanał Zero szykuje się do wejścia na wizję TV, zapewne można się spodziewać zatrudnienia kolejnych postaci znanych publicznie, byle przyciągnąć większą widownie. Wcale się nie zdziwię jak będą to również osoby z drugiej strony politycznej, dla zachowania balansu i przyciągnięcia jakiejś części "elektoratu" bardziej liberalnego.

0

Sezon 2026/27 - kogo kupujemy na LS po usunięciu z listy marzeń Nico i Diaza?

2

@CLS63AMG Dla mnie i tak i nie.
Tak, bo podział władzy robi tylko problemy, jeśli jest podzielona na dwa wrogie obozy.
Nie, bo jeśli w naszym patologicznym państwie całą władzę w łapy dostanie jakaś patologiczna ekipa np. Trzask z Rudym, to zdemolują nam państwo wedle niemieckich ustaleń. Tak że tak źle i tak niedobrze.

2

@mmaciass Powiedział to co dawna wiadomo, chociaż jak się zdaje nie wszystkim.
Ze względu na wewnętrzną wojnę plemienną wizyta Nawrockiego u Trampa z pewnością będzie mocno lansowanym sukcesem politycznym prawej strony, a zdecydowanie trzeźwa i chłodna kalkulacja Bartosiaka na ten temat jest dla naszych politycznych konserwatystów jak muchozol w spraju wstrzyknięty do gniazda os.


1

Jacek Bartosiak - wróg publiczny nr 1 polskiej prawicy.
O wizycie prezydenta w USA.


2

@Comentateiro Obrażanie się nawzajem to dyscyplina narodowa rodaków. Z Donaldem i moherowymi beretami chodzi bardziej o to, że premier kraju nie ma prawa obrażać jakiejś grupy społecznej, którą dodatkowo sam ten kraj wyprodukował. To nie tyczy się tylko jego, ale w ogóle polityków na świeczniku.
Przy jego uśmiechniętej i tolerancyjnej wizji rzeczywistości wygląda to wyjątkowo paskudnie.

0

@Hasszz Ja tak samo, tatuaż bezcześci ciało, od strony seksualnej jest po prostu ohydny. Dodatkowo często oznacza typowe braki w mózgu. Jakiś mały motylek czy coś dobrze dobrane i usytuowane w odpowiednim miejscu, to jeszcze ujdzie.

0

Jurasz się odpalił w Onecie.

0

@Gibbon_FCB W sumie racja.

3

Grzegorz Braun potrzebny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FioletoweOczy Rzetelne dziennikarstwo skończyło się zanim się zaczęło. Kanał Zero wszedł jak w masło w przestrzeń która była nie zagospodarowana - wystarczyło nie być przegiętym na maksa w jedną stronę i bez refleksji. Nikt jednak nie zabrania stacjom nadawczym mieć profil bardziej ukierunkowany na daną opcję polityczną. Uśmiechnięta dziennikarska Polska wręcz zaprasza, żeby ją ośmieszyć, a tamta druga strona już dawno sama się ośmieszyła za pomocą TVP.

0

@DAM1ANOo Żeby chociaż następny zapowiadał się dużo lepiej, a na to się nie zanosi. Aby się wszystko zgadzało trzeba by kupić LS ŚO i dziewiątkę, a wątpię czy klub będzie w stanie dokonać takiego wysiłku. Musiałaby nastąpić bardzo duża sprzedaż, tyle że oprócz jednego z pomocników nie mamy kogo wystawić na rynek transferowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?