1

Olmo po tym gwiazdorskim występie na Euro jest postrzegany jakbyśmy kupili bardzo mocnego grajka, który tylko musi rozkwitnąć. Nic z tych rzeczy, to był właśnie taki piłkarz - z kontuzjami i okresowymi przebłyskami. Cena 60mln nie czyni go lepszym niż jest. Myślałem, że w Barcelonie co jakiś czas zrobi nam jakiś ważny mecz, ale coś nie widać takiego występu.

0

Pułkownik Sznepf ożywiony przez AI.

7

A więc wojna.

6

@gumaz Obecnie Rosja jest zajęta wojną na Ukrainie i raczej nie będą pakować się w konflikt z krajem NATO. Co jakiś czas pojawiają się wypowiedzi jakiegoś angielskiego czy niemieckiego wojskowego, który oświeca nas w sprawie możliwego ataku na Przesmyk. Raczej z dystansem należy traktować tego typu newsy, chyba że wywiad zacznie coś ćwierkać o możliwości agresji na nasze tereny czy Państwa Bałtyckie.

15

@macio_944 Biorąc pod uwagę działania polityczne ekipy Donalda Tuska vel Postać Znana i jego giermka Giertycha ze swoim zapleczem, raczej nie trudno być po stronie PiS/Konfederacja, albo przynajmniej przeciwko patologii obecnego rządu.
Poza tym to ciągle jest dużo bardziej trzeźwe i bezstronne medium w porównaniu do czegokolwiek większego funkcjonującego w naszej przestrzeni informacyjnej.

1

Ciekawy wywiad z Bartosiakiem w Radiu Zet, trochę o Ukraińcach i naszej gospodarce.

1

Sikorski to w sumie wesoły chłop, umie nazywać rzeczy po imieniu.

4

@Comentateiro Do Unii wprowadziłaby by nas każda władza, bo wtedy UE była dobrobytem i pieniędzmi, lud tego chciał.
Porównanie kumpli morderców pilnujących, żeby ich klika wyszła na swoje kosztem narodu który stręczyli, do zwykłych konserwatystów wskazuje, że żyjesz w jakimś nieprawdopodobnym imaginarium. Postkomuna na to właśnie czekała, na niczego nie rozumiejące pokolenie, któremu można wmówić wszystko.

Masz tutaj swojego Kwaśniewskiego :
https://pl.wikipedia.org/wiki/Peter_Vogel
Ułaskawił mordercę, bo był skarbnikiem postkomunistów, zajmował się praniem pieniędzy które wyprowadzali z państwa.

Tutaj masz kolejnego kolegę prezydenta:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Sobotka

3

@clyde Z tego zrobione jest nasze państwo i część elit. Dlatego nigdy tu nie będzie spokoju społecznego - mordercy i stręczyciele narodu stali się posiadaczami, politykami i różnego rodzaju pseudo elitą finansową czy intelektualną. Brak krwawej rewolucji przy obalaniu komuny wyszedł nam mocno bokiem. Co ciekawe, to Amerykanie pilnowali, żeby to właśnie w tak fatalny sposób przebiegło tzn. nie zmieniło się w narodową rewolucję przeciwko zbrodniarzom, zdrajcom i przyszłym oszustom żerującym na ludziach.
Mam na myśli lata 90-te.

5

Szczegóły Obławy Augustowskiej w której uczestniczył niesławny Maksymilian Sznepf.
Długa nitka - co, jak, kto i dlaczego. Rok 1945, Sowieci ścigają partyzantkę AK na wschodzie kraju.

0

Czyli dobrze czułem, że to jest jakieś większe gówno. Bez kontaktu taka kontuzja po rekonstrukcji pachnie zachwianiem kariery i dalszą podatnością na urazy. Jeśli go pokroją, to 5 miesięcy przerwy, bez komplikacji. Całe szczęście, że na tym etapie odbudowywania potencjału zespołu nie jest to szczególnie ważny zawodnik.

4

Jak tam będzie potrzebna artroskopia, to nie wróży najlepiej. Przywitamy kolejnego szpitalnika.

3

Roman nie owija w bawełnę.

1

@parpe Liczenie na Niemców i Francuzów jest tak samo śmieszne jak opieranie się na USA. Kiedy to się w końcu skończy, to naiwne myślenie, że którekolwiek z tych trzech państw zapewni nam bezpieczeństwo. Jedyne cokolwiek rokujące wyjście to budowanie własnych zdolności w oparciu o państwa skandynawskie, Bałtów, Rumunię, Turcję i Ukrainę. Z tymi wymienionymi na początku podpisuje się jakieś papierki, które w godzinie zero mogą coś znaczyć lub nic nie znaczyć. W Polsce odbywa się jakaś histeria narodowa w której lud próbuje przykładać polityczną miarkę do spraw strategii i geopolityki. Uczestniczą w tym politycy, dziennikarze i zwykli ludzie, nawet niektórzy pożal się boże eksperci. Przypomnij sobie kto pragnął z całego serca przegranej Ukrainy i tym samym położenia nas w katastrofalnej sytuacji geopolitycznej. Chcesz na nich opierać nasze bezpieczeństwo? Powodzenia.

1

@Kgorecki2500 Ta bajka to był konkretny odlot.

19

Kto pamięta szpiega z krainy deszczowców?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Porwanie_Baltazara_G%C4%85bki_(serial_animowany)

1

@Safrani Dla mnie to kwestia aparatu. W tej cenie zaczynają się już te lepsze, a cała reszta telefonu to by mi za 1000zł starczyła.

0

@davidek1997 Czemu nie, jeśli za free.

0

@marcin62 Zawsze może drastycznie obniżyć pensję i pograć ogony dla zabawy.

1

Pomysł będzie dojrzewał cyklicznie za każdym razem, do czasu kiedy Ferran po raz kolejny zniknie w jakimś meczu. Już się boję tego kolejnego okienka, skończy się tym, że przez 3 lata Flick zajeździ za słabą kadrę wysiłkiem ponad stan i przemotywowaniem. Bo chyba tylko tak się da dotrzymać kroku Realowi mającemu dużo lepszą sytuację.

1

@Sinirsey Nie piję od 10 lat, najlepszy sposób.

0

Czułem w kościach, że Gavi się szybko nie pozbiera albo rozkwasi po jakimś czasie od szybkiego powrotu po tej nowej kontuzji. Krwiak i opuchlizna po rekonstrukcji wiązadła i bez konkretnego urazu wygląda nieciekawie. Takie coś do 2 miesięcy może usadzić zawodnika.

1

@Lanosss Taki news można sobie wyjąć sobie z kapelusza, a tak naprawdę zdecydują po sezonie. Dziadek skończył sezon z kontuzją, zaczął kolejny kontuzją, do formy dochodzi długo - ciekawe czy jakby zagrał za 30% wypłaty to by go zostawili awaryjnie.

2

@arasz1819 To był premier kraju w którym postkomuna robiła co chciała, samo to wystarczy. Gdyby czerwona ferajna nadal tu rządziła, to zostalibyśmy w epoce kamienia łupanego. Afery były i będą? W taki sposób można wytłumaczyć każdego. Polska wyglądała wtedy tak jak wyglądała, nie tylko z powodu momentu dziejowego, ale też przez takich ludzi jak Miller.

2

@JohnKennedy Ideałem to nigdy nie był dla nikogo. To postkomuch, więc dla lewicy zawsze był bliski sercu. To jest tak naprawdę polityk na którego ludzie powinni pluć pod buty, czerwona gnida odpowiadająca za wiele złego dla kraju.
Komuch wie kiedy zmienia się pokolenie i coraz więcej jest nowych mrówek w mrowisku, które są nieświadome przeszłości. Wylazł więc na światło dzienne i próbuje się przylansować nowym wizerunkiem.

2

Leszek Miller - kartka z kalendarza, kim naprawdę był ten popularny ostatnio pan były premier i co działo się za jego rządów z naszym krajem. Długa nitka, polecam przeczytać całą dokładnie, szczególnie tym, którzy nie byli wtedy dorośli - sporo się dowiecie o w sumie zupełnie niedawnych czasach i o byłym panu premierze.


0

@Safrani O Żydach można, a o strategii nie? Tego się nie spodziewałem.

0

Nie można pisać o geopolityce i strategii?
To był akurat ciekawy artykuł o zmianie priorytetów USA.

1

Pierwsza dama uśmiechniętej ferajny przemówiła.

3

Trochę się pochowali ostatnio, ale nasze państwo urzędowo też siedzi jak mysz pod miotłą w sprawie ludobójstwa w Gazie. W końcu Żydzi to znajomi naszego największego znajomego, więc nie wypada być nietaktownym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?