RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jersi1 Cóż szkodzi napisać, że kretyn - to się chyba w internecie nigdy nie nudzi.
1
Jacek Bartosiak i Marek Budzisz - o nowych ukraińskich rakietach, ich wpływie na sytuacje strategiczną Ukrainy i wnioskach dla Polski.
0
@JohnKennedy Zwyczajnie jak nie czuje formy, to niech podaje zamiast kiwać dwóch.
Mam nadzieję, że mu ktoś to podpowie.
2
@Gaucho Dobry ŚO i LS to były transfery must-have, jeśli myślimy o mistrzostwie i udanej grze w LM. Ten brak wyjdzie bokiem prędzej czy później.
2
Poza Garcią nikt tu nie zagrał czegokolwiek ponad przeciętność, ale biorąc pod uwagę całkowicie fatalny przebieg tego meczu, Flick też nie miał pomysłu na cokolwiek poza waleniem głową w mur. Wystarczyło, że Yamal nie pograł i nie miał kto tego uratować.
0
Szybka aktywizacja samca.
2
@Luciano99 Strasznie surowy jest Arsenal.
1
@Gibbon_FCB Angielskiej piłki nie da się oglądać. Tam leci cały czas ten sam mecz.
Za każdym razem jak tam zajrzę, przekonuję się o tym po raz kolejny.
1
Dawajta już ten mecz, bo się nie mogę doczekać jakby to jakiś finał LM miał być.
1
Powrót do przeszłości.
4
Bardzo dobrze, przynajmniej nie będzie dalszego kastrowania składu.
0
Czas leczy rany.
1
@JohnKennedy To wiadomo, może się nawet kiedyś pogryzą na amen. Ale tam gdzie będą widzieć większą wspólną sprawę, mogą spokojnie i wybiórczo niszczyć przeciwnika.
2
Towarzyszowi Wołoszańskiemu zebrało się na sentymenty.
2
@JohnKennedy Jak będą mieć wspólny interes w jakimś sektorze, to nie widzę przeszkód, żeby go realizowali. Czego się nie robi dla zysku.
1
3 miliardy azjatyckiego luda idzie po swoje.
0
@Hshdhrhdh Zdecydowanie 1.
1
@MOLESTA Utrata najważniejszego stopera to coś więcej niż utrata zawodnika.
Jeśli Duńczyk będzie się sypał, to wyłożymy się na tej stracie. Dla mnie sprzedaż Fermina tłumaczyłby tylko zakup dobrego obrońcy.
2
Sępy z Chelsea chyba liczą, że kłopoty z rejestracjami piłkarzy zmuszą Barcelonę do jakiegoś haniebnego transferu za grosze, albo Fermin najara się na wielką wypłatę.
1
Nowy ambasador.
0
Jeśli nie był uderzony i ma opuchnięty staw plus krwiaka, to raczej szału nie będzie.
Pewnie długo posiedzi.
1
Tyle.
2
Nie wydaje się Wam, że jeśli klub nie zamierza wzmacniać zespołu po sprzedaży Fermina (szczególnie ŚO), to lepiej niech on jednak zostanie w klubie?
To by wyglądało niedorzecznie - spławić dwóch ważnych zawodników na koniec okienka i oczekiwać, że zajechana w zeszłym sezonie kadra mimo osłabienia znowu zrobi dobry wynik. Real taki słaby jak ostatnio raczej nie będzie.
0
@esem91 Jeśli klub kogoś za niego podpisze to czemu nie. On i tak pewnie się rozleci.
5
Prezydent szowinista, fuj.
0
@Culer9002 Może 150mln od City, po co się ograniczać.
0
@MatBac1991 Tam jest coś na rzeczy czy tak żartem bardziej?
1
W przerwie od klikania krzyżyka na reklamach ma pytanie. Czy brak newsów na temat możliwości kupienia jakiegoś stopera oznacza, że klub nawet w przypadku sprzedaży Fermina nie zamierza uzupełnić najbardziej brakującego i być może kluczowego elementu w składzie?
1
KBW: Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego, wojskowa formacja aparatu bezpieczeństwa PRL.
0
@ACMaldini3 Może jakąś Motorolę.