RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re Trochę podobny, mimo że jest sporo wyższy. Młody żywotnik, skacze jak mały kot w tej bramce.
1
@kubix05 "Nie jesteśmy aniołami" - dobry film z nimi oboma w rolach głównych, trochę zapomniany.
2
Mr. Bean's Holiday - scena z filmu.
0
Szewko w Kanale Zero na temat izraelskiego ludobójstwa w Gazie.
Generalnie ciekawy odcinek o wszystkim, Trump, Putin, Ukraina, Gaza i reszta.
0
Prezent pod poduszkę.
4
Piekiełko.
3
@michaleu Dawno dawno temu, jeszcze w ubiegłym stuleciu Szpakowski nazywał jakiegoś rosyjskiego piłkarza o nazwisku But w typowy dla siebie sposób - "Rosjanin But", to było dość śmieszne, bo praktycznie zawsze tak go nazywał.
Chyba był to Władimir But , ale imienia od Szpakowskiego raczej nie dało się usłyszeć.
W sumie dość dziwne, że po tylu latach mi się to przypomniało, kiedy się rejestrowałem w tym serwisie.
0
Podśmiechujki z pomarańczowego.
0
Kolejny mecz presezonu za nami.
1
@Bolton Tam nie ma możliwości wyboru, zupa z wody i drugie danie o smaku papieru bez żadnych przypraw.
0
Wspaniałe uczucie, obejrzeć pierwszy mecz sezonu. Dwa lata temu zabrali mnie do aresztu dziewiątego sierpnia, a rok temu do więzienia czternastego sierpnia.
Odczuwam dzisiejsze oglądanie jako konkretny luksus.
0
@michal26 W sumie co to za różnica, ta ich paplanina ma znikome szanse na rzeczywiste gwarantowanie czegokolwiek przez kogokolwiek.
Jak się kiedyś temat konkretnie wysypie to i tak mamy przewalone, bez względu na wczorajsze ustalenia. Bardziej mnie ciekawi jak do tego podejdzie Ukraina. Obecnie są w trybie bestii i mając co nieco do powiedzenia.
0
@Shad0wK1ng 99 000 zł w podstawowej wersji 2025r.
1
Licznik w milach, chill ride. BMW S1000RR.
2
Pogotowie psychiatryczne.
0
@Comentateiro Mbappe się pewnie lepiej wstrzeli, a dodatkowo wtedy mieli końcówkę Ancelottiego. Barca ma w obronie sitko, więc trudno nie postawić na Real.
0
@Filipem Cały czas.
4
Nie stresować miśka.
1
@JohnKennedy W księciu nie jest ważne to co cnotliwe, tylko jak rządzi państwem.
Pisk liberalno lewicowych panienek to kabaret, biorąc pod uwagę jakie wymagania stawia funkcja głowy państwa.
1
Kocurek na dzień dobry.
2
@clyde To u mnie było odwrotnie, dopóki ojczulek pracował za granicą nie było większych problemów. Kiedy wrócił zaczęły się pretensje i presja na pracę. Brat z siostrą wyjechali, a ja zostałem i dałem sobie wklepać ten system. Morał - nie ucz się życia od pracoholika.
1
Polityka zagraniczna zarówno tego jak i poprzedniego rządu nadaje się do śmietnika.
0
@Shad0wK1ng Dla Zachodniej Europy nic nie będzie krytycznie złe, gorzej z naszym regionem. Tamci najwyżej nie pojadą na wakacje i sprzedadzą trzecie auto w rodzinie.
0
@FcPortoFan1999 A to dzisiaj do pożytecznej rozmowy potrzebny jest jakiś konflikt? Nie zauważyłem takiej zależności.
Najbardziej zastanawia czy JB będzie czuł się zobowiązany zachować trochę dystansu i nie złomować polityki byłego premiera w okrutny sposób, bo zazwyczaj wokół polityków każdej z opcji chodzi raczej na palcach i poza ogólną silną krytyką nie wytoczył jeszcze nikomu personalnej wojny.
Może jedynie Błaszczaka bardziej złomował po tych nieprzechwyconych rakietach i pytaniu o zgodę Amerykanów.
2
@FcPortoFan1999 Nie podano menu dania głównego. Ciekawi mnie natomiast jak Morawiecki będzie się tłumaczył ze ślepej miłości do Amerykanów, bo tam razem to nie będzie rozmowa z politycznym fascynatem Berlina, więc typowe sztuczki socjotechniczne nie przejdą.
6
Freak Fight na jutro wieczór.
0
@clyde U mnie był pracoholizm. Paradoksalnie okazał się bardziej niszczący niż wóda czy dragi, które najczęściej degradują rodziny. Jak ktoś ma coś takiego w domu, to niech ucieka byle dalej.
4
Bartosiak u Zychowicza na temat Trampka, Putina i reszty.
0
Ciekawy odcinek.
0
Przemysław Gintrowski "Powrót"
"Jacek Kaczmarski (tekst) – Pointa, którą potem wykorzystałem w piosence „Powrót”, jest taka, że raj jest w człowieku, tylko w sobie można osiągnąć ten spokój, tak jak i zło jest w człowieku. To było zresztą przyjmowane z powątpiewaniem, bo jednak tradycyjny katolicyzm widzi raj bardzo baśniowo, ludowo, fizycznie, jako krainę szczęśliwości gdzieś tam, hen, i zło też widzi baśniowo, ludowo, w postaci Boruty czy Rokity, czatującego na porządnego chłopa zza wierzby czy w zamku łęczyckim, żeby go przekupić i skorumpować jego duszyczkę.
Natomiast cała wymowa zwłaszcza tych starotestamentowych tekstów mówi o tym, że wszystko jest w nas, a Bóg jest samotny, co jest zapożyczeniem z Kierkegaarda, ten obraz pustego raju po wygnaniu ludzi. Bóg zostaje samotny i tylko patrzy, jak jabłka spadają w pokrzywy i w zasadzie nie wie, co z tym zrobić, bo stworzył ludzi wolnej woli, czyli w tym momencie pozwolił im uwolnić się spod swojego wpływu."