0

@insp1re Trochę podobny, mimo że jest sporo wyższy. Młody żywotnik, skacze jak mały kot w tej bramce.

1

@kubix05 "Nie jesteśmy aniołami" - dobry film z nimi oboma w rolach głównych, trochę zapomniany.

2

Mr. Bean's Holiday - scena z filmu.

0

Szewko w Kanale Zero na temat izraelskiego ludobójstwa w Gazie.
Generalnie ciekawy odcinek o wszystkim, Trump, Putin, Ukraina, Gaza i reszta.

0

Prezent pod poduszkę.

4

Piekiełko.

3

@michaleu Dawno dawno temu, jeszcze w ubiegłym stuleciu Szpakowski nazywał jakiegoś rosyjskiego piłkarza o nazwisku But w typowy dla siebie sposób - "Rosjanin But", to było dość śmieszne, bo praktycznie zawsze tak go nazywał.
Chyba był to Władimir But , ale imienia od Szpakowskiego raczej nie dało się usłyszeć.
W sumie dość dziwne, że po tylu latach mi się to przypomniało, kiedy się rejestrowałem w tym serwisie.

0

Podśmiechujki z pomarańczowego.

0

Kolejny mecz presezonu za nami.

1

@Bolton Tam nie ma możliwości wyboru, zupa z wody i drugie danie o smaku papieru bez żadnych przypraw.

0

Wspaniałe uczucie, obejrzeć pierwszy mecz sezonu. Dwa lata temu zabrali mnie do aresztu dziewiątego sierpnia, a rok temu do więzienia czternastego sierpnia.
Odczuwam dzisiejsze oglądanie jako konkretny luksus.

0

@michal26 W sumie co to za różnica, ta ich paplanina ma znikome szanse na rzeczywiste gwarantowanie czegokolwiek przez kogokolwiek.
Jak się kiedyś temat konkretnie wysypie to i tak mamy przewalone, bez względu na wczorajsze ustalenia. Bardziej mnie ciekawi jak do tego podejdzie Ukraina. Obecnie są w trybie bestii i mając co nieco do powiedzenia.

0

@Shad0wK1ng 99 000 zł w podstawowej wersji 2025r.

1

Licznik w milach, chill ride. BMW S1000RR.

2

Pogotowie psychiatryczne.

0

@Comentateiro Mbappe się pewnie lepiej wstrzeli, a dodatkowo wtedy mieli końcówkę Ancelottiego. Barca ma w obronie sitko, więc trudno nie postawić na Real.

0

@Filipem Cały czas.

4

Nie stresować miśka.

1

@JohnKennedy W księciu nie jest ważne to co cnotliwe, tylko jak rządzi państwem.
Pisk liberalno lewicowych panienek to kabaret, biorąc pod uwagę jakie wymagania stawia funkcja głowy państwa.

1

Kocurek na dzień dobry.

2

@clyde To u mnie było odwrotnie, dopóki ojczulek pracował za granicą nie było większych problemów. Kiedy wrócił zaczęły się pretensje i presja na pracę. Brat z siostrą wyjechali, a ja zostałem i dałem sobie wklepać ten system. Morał - nie ucz się życia od pracoholika.

1

Polityka zagraniczna zarówno tego jak i poprzedniego rządu nadaje się do śmietnika.

0

@Shad0wK1ng Dla Zachodniej Europy nic nie będzie krytycznie złe, gorzej z naszym regionem. Tamci najwyżej nie pojadą na wakacje i sprzedadzą trzecie auto w rodzinie.

0

@FcPortoFan1999 A to dzisiaj do pożytecznej rozmowy potrzebny jest jakiś konflikt? Nie zauważyłem takiej zależności.
Najbardziej zastanawia czy JB będzie czuł się zobowiązany zachować trochę dystansu i nie złomować polityki byłego premiera w okrutny sposób, bo zazwyczaj wokół polityków każdej z opcji chodzi raczej na palcach i poza ogólną silną krytyką nie wytoczył jeszcze nikomu personalnej wojny.
Może jedynie Błaszczaka bardziej złomował po tych nieprzechwyconych rakietach i pytaniu o zgodę Amerykanów.

2

@FcPortoFan1999 Nie podano menu dania głównego. Ciekawi mnie natomiast jak Morawiecki będzie się tłumaczył ze ślepej miłości do Amerykanów, bo tam razem to nie będzie rozmowa z politycznym fascynatem Berlina, więc typowe sztuczki socjotechniczne nie przejdą.

6

Freak Fight na jutro wieczór.

0

@clyde U mnie był pracoholizm. Paradoksalnie okazał się bardziej niszczący niż wóda czy dragi, które najczęściej degradują rodziny. Jak ktoś ma coś takiego w domu, to niech ucieka byle dalej.

4

Bartosiak u Zychowicza na temat Trampka, Putina i reszty.

0

Ciekawy odcinek.



0

Przemysław Gintrowski "Powrót"



"Jacek Kaczmarski (tekst) – Pointa, którą potem wykorzystałem w piosence „Powrót”, jest taka, że raj jest w człowieku, tylko w sobie można osiągnąć ten spokój, tak jak i zło jest w człowieku. To było zresztą przyjmowane z powątpiewaniem, bo jednak tradycyjny katolicyzm widzi raj bardzo baśniowo, ludowo, fizycznie, jako krainę szczęśliwości gdzieś tam, hen, i zło też widzi baśniowo, ludowo, w postaci Boruty czy Rokity, czatującego na porządnego chłopa zza wierzby czy w zamku łęczyckim, żeby go przekupić i skorumpować jego duszyczkę.

Natomiast cała wymowa zwłaszcza tych starotestamentowych tekstów mówi o tym, że wszystko jest w nas, a Bóg jest samotny, co jest zapożyczeniem z Kierkegaarda, ten obraz pustego raju po wygnaniu ludzi. Bóg zostaje samotny i tylko patrzy, jak jabłka spadają w po­krzywy i w zasadzie nie wie, co z tym zrobić, bo stworzył ludzi wolnej woli, czyli w tym momencie pozwolił im uwolnić się spod swojego wpływu."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?