RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo Po komunie i wcześniejszym wymordowaniu inteligencji nie mieliśmy elit, dlatego podczas transformacji lat 90tych ekipa postkomuchów z Michnikiem na czele zaproponowali pomysł, że elity zrobimy z tego co jest, czyli z ludzi starego systemu.
W ten sposób do systemu jako rzekome elity wpełzła cała zgraja oszustów, partaczy i cwaniaków, oczywiście w poszukiwaniu finansowego żeru. W tej chwili nawet nie ma z kogo zrobić nowej klasy politycznej, bo tam na górze jest jedno wielkie bagno.
0
@Crashynski Alvareza, byle nie Haaland.
0
Krzysztof liczy banknoty.
2
UFC stało się mało ciekawe, film dobrze składa do kupy to, co już dawno sobie myślałem na ten temat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ktoś zna jakiś dobry warsztat naprawiający Lexusy?
Coś poza ASO, ale z dobrym dostępem do części i kadrą zdolną ogarniać LS500h lub ogólnie droższe modele.
3
@Kessie Aż mi się łezka zakręciła w oku, niezapomniane chwile.
1
@BorzyKrzys Już dawno było przepowiadane, że napływ imigrantów i ich przestępstwa spowoduje nakierowanie gniewu ludu na obcokrajowców w ogóle i to raczej nie będzie selektywna niechęć, tylko wybuchy niekontrolowanej agresji wobec kogokolwiek.
Ludzie są zawsze tacy sami, a odruchy społeczne przewidywalne. Tak że poza imigrancką patolką dojdzie jeszcze narodowa, takie będą skutki pomysłu wpuszczenia nam tu tej ferajny.
8
Nasi pradziadkowie mieli pokusy od których uratował ich Adolf i Józek.
0
@Arcybiskup Ale tu chodzi o nasze umiejscowienie w przestrzeni którą określa siła, czyli również potencjał militarny. Ukraińcy mogą mieć biedę i jednocześnie być poważnym graczem geopolitycznym dzięki nowoczesnej armii wspomaganej rozbudowanym przemysłem militarnym i dzięki zasobom mineralnym.
My obecnie jesteśmy niedorozwinięci w temacie i niewiele robimy, żeby doganiać czołówkę.
0
@Encore Zaczynam tęsknić za katolicką komuną lat 80tych.
3
Laurka dla POPiSu.
1
Gadożer i jego przygoda.
18
Nadmiar środkowych obrońców wygląda tak, że poza parą Martinez -Cubarsi, reszcie nie można ufać.
1
@Hosh Biorąc pod uwagę co tu ludzie wstawiają, to nie nazwałbym La Rambli forum piłkarskim, raczej jest to rodzaj hyde parku. Ostatecznie to redakcja ustala regulamin.
1
@gumaz Napisałem Ci, ale redakcja usunęła. Generalnie wystarczy mi niechęć uśmiechniętej ferajny, to droższe od pieniędzy.
0
Komentarz usunięty
0
Metoda czerwonych wiecznie żywa.
5
@p_figurski:
" Opowiemy Wam o wielkim rodzinnym szczęściu oraz prokuraturze, która uratowała nie tylko dobre relacje rodzinne, lecz także władzę Koalicji Obywatelskiej w powiecie ostródzkim.
Sprawa zaczęła się w marcu 2025 r. Wtedy z Pawłem opisaliśmy wszystkie cuda i przypadki starosty ostródzkiego.
Andrzej Wiczkowski - starosta, który startował w wyborach z własnego komitetu, ale sprawuje władzę dzięki koalicji z Koalicją Obywatelską - to człowiek sukcesu. Chociaż nie zawsze korzystało na tym starostwo.
A było to tak, że Wiczkowski sprzedał w imieniu Skarbu Państwa działkę nad samym jeziorem swojej córce i jej mężowi. Mąż chwilę po sprzedaży swoją część podarował żonie, w efekcie czego cała działka stała się własnością córki starosty.
Wartość działki zaniżały brak możliwości wybudowania domu i brak dostępu do drogi publicznej. I wtedy stały się dwa cudy. W starostwie odnaleziono starą mapę, z której wynikało, że działka córki starosty jednak ma dostęp do drogi publicznej. Odebrano ten dostęp jej sąsiadowi.
A możliwość budowy domu? Gmina sama z siebie, bez wniosku, zaproponowała zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. I to na tak korzystną dla córki starosty, że może ona wybudować dom nad samym jeziorem, bliżej linii brzegowej niż ktokolwiek inny."
12
W psychiatryku bez zmian.
0
@Pawlak1992 Parker stracił eksplozywność, mimo że wciąż bokserem jest dobrym.
Furemu bym nie dał 3 walki, za te wałki sędziowskie w pierwszym starciu i gadanie, że obie walki wygrał. Przyzwyczailiśmy się do Usyka i trochę się zapomina na jak kosmicznym jest poziomie, nie ma dla niego rywala. Może Fury na farcie i z pomocą sędziów.
1
@Starrk Jordan pierwszy, Messi drugi.
W F1 sporo zależy od samochodu, więc chyba bym nie dał nikogo z tej ferajny.
Może Jan Ove Waldner w indywidualnych by się wcisnął? Usyk też zasługuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bezalkoholowy Chyba z Petru.
1
Czyż nie żyjemy we wspaniałym kraju? Będzie co wnukom opowiadać.
PiSowska policja maltretuje Babcię Kasię.
0
Nie jest źle, bo mogło być gorzej. Ciekawe czy wobec najpewniej odstąpienia od zakupu drogiego LS, będą mimo wszystko próbować zrobić jakiś tańszy transfer np. do obrony.
2
Nitka z wywiadu z Bodnarem, Rzeczpospolita.
0
@Aragorn33 Dodając do tego fiasko transferu Nico i brak miejsca lub kasy na elementarne wzmocnienia, to mamy naprawdę kompromitację po całości. Myślałem, że gówno się skończyło, a tu nic z tych rzeczy. Impreza topienia wizerunku klubu trwa nadal w najlepsze. W kolejnym okienku wcale nie musi być wiele lepiej.
0
Jak Joe Exotic (przyjaciel i hodowca wielkich kotów) prawie został zjedzony przez podopiecznych. Obecnie chyba siedzi w więzieniu na długie lata.
1
@Walpiano Mam nadzieję, na jego miejscu wyskakał bym tą walkę zwyczajnie po chamsku, kończy karierę, po co się narażać na jakiś lucky punch od wielgusa.