1

@Roobo Po komunie i wcześniejszym wymordowaniu inteligencji nie mieliśmy elit, dlatego podczas transformacji lat 90tych ekipa postkomuchów z Michnikiem na czele zaproponowali pomysł, że elity zrobimy z tego co jest, czyli z ludzi starego systemu.
W ten sposób do systemu jako rzekome elity wpełzła cała zgraja oszustów, partaczy i cwaniaków, oczywiście w poszukiwaniu finansowego żeru. W tej chwili nawet nie ma z kogo zrobić nowej klasy politycznej, bo tam na górze jest jedno wielkie bagno.

0

@Crashynski Alvareza, byle nie Haaland.

0

Krzysztof liczy banknoty.

2

UFC stało się mało ciekawe, film dobrze składa do kupy to, co już dawno sobie myślałem na ten temat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ktoś zna jakiś dobry warsztat naprawiający Lexusy?
Coś poza ASO, ale z dobrym dostępem do części i kadrą zdolną ogarniać LS500h lub ogólnie droższe modele.

3

@Kessie Aż mi się łezka zakręciła w oku, niezapomniane chwile.

1

@BorzyKrzys Już dawno było przepowiadane, że napływ imigrantów i ich przestępstwa spowoduje nakierowanie gniewu ludu na obcokrajowców w ogóle i to raczej nie będzie selektywna niechęć, tylko wybuchy niekontrolowanej agresji wobec kogokolwiek.
Ludzie są zawsze tacy sami, a odruchy społeczne przewidywalne. Tak że poza imigrancką patolką dojdzie jeszcze narodowa, takie będą skutki pomysłu wpuszczenia nam tu tej ferajny.

8

Nasi pradziadkowie mieli pokusy od których uratował ich Adolf i Józek.

0

@Arcybiskup Ale tu chodzi o nasze umiejscowienie w przestrzeni którą określa siła, czyli również potencjał militarny. Ukraińcy mogą mieć biedę i jednocześnie być poważnym graczem geopolitycznym dzięki nowoczesnej armii wspomaganej rozbudowanym przemysłem militarnym i dzięki zasobom mineralnym.
My obecnie jesteśmy niedorozwinięci w temacie i niewiele robimy, żeby doganiać czołówkę.

0

@Encore Zaczynam tęsknić za katolicką komuną lat 80tych.

3

Laurka dla POPiSu.

1

Gadożer i jego przygoda.

18

Nadmiar środkowych obrońców wygląda tak, że poza parą Martinez -Cubarsi, reszcie nie można ufać.

1

@Hosh Biorąc pod uwagę co tu ludzie wstawiają, to nie nazwałbym La Rambli forum piłkarskim, raczej jest to rodzaj hyde parku. Ostatecznie to redakcja ustala regulamin.

1

@gumaz Napisałem Ci, ale redakcja usunęła. Generalnie wystarczy mi niechęć uśmiechniętej ferajny, to droższe od pieniędzy.

0

Komentarz usunięty

0

Metoda czerwonych wiecznie żywa.

5





@p_figurski:
" Opowiemy Wam o wielkim rodzinnym szczęściu oraz prokuraturze, która uratowała nie tylko dobre relacje rodzinne, lecz także władzę Koalicji Obywatelskiej w powiecie ostródzkim.

Sprawa zaczęła się w marcu 2025 r. Wtedy z Pawłem opisaliśmy wszystkie cuda i przypadki starosty ostródzkiego.
Andrzej Wiczkowski - starosta, który startował w wyborach z własnego komitetu, ale sprawuje władzę dzięki koalicji z Koalicją Obywatelską - to człowiek sukcesu. Chociaż nie zawsze korzystało na tym starostwo.
A było to tak, że Wiczkowski sprzedał w imieniu Skarbu Państwa działkę nad samym jeziorem swojej córce i jej mężowi. Mąż chwilę po sprzedaży swoją część podarował żonie, w efekcie czego cała działka stała się własnością córki starosty.

Wartość działki zaniżały brak możliwości wybudowania domu i brak dostępu do drogi publicznej. I wtedy stały się dwa cudy. W starostwie odnaleziono starą mapę, z której wynikało, że działka córki starosty jednak ma dostęp do drogi publicznej. Odebrano ten dostęp jej sąsiadowi.
A możliwość budowy domu? Gmina sama z siebie, bez wniosku, zaproponowała zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. I to na tak korzystną dla córki starosty, że może ona wybudować dom nad samym jeziorem, bliżej linii brzegowej niż ktokolwiek inny."

12

W psychiatryku bez zmian.

0

@Pawlak1992 Parker stracił eksplozywność, mimo że wciąż bokserem jest dobrym.
Furemu bym nie dał 3 walki, za te wałki sędziowskie w pierwszym starciu i gadanie, że obie walki wygrał. Przyzwyczailiśmy się do Usyka i trochę się zapomina na jak kosmicznym jest poziomie, nie ma dla niego rywala. Może Fury na farcie i z pomocą sędziów.

1

@Starrk Jordan pierwszy, Messi drugi.
W F1 sporo zależy od samochodu, więc chyba bym nie dał nikogo z tej ferajny.
Może Jan Ove Waldner w indywidualnych by się wcisnął? Usyk też zasługuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bezalkoholowy Chyba z Petru.

1

Czyż nie żyjemy we wspaniałym kraju? Będzie co wnukom opowiadać.
PiSowska policja maltretuje Babcię Kasię.


0

Nie jest źle, bo mogło być gorzej. Ciekawe czy wobec najpewniej odstąpienia od zakupu drogiego LS, będą mimo wszystko próbować zrobić jakiś tańszy transfer np. do obrony.

2

Nitka z wywiadu z Bodnarem, Rzeczpospolita.

0

@Aragorn33 Dodając do tego fiasko transferu Nico i brak miejsca lub kasy na elementarne wzmocnienia, to mamy naprawdę kompromitację po całości. Myślałem, że gówno się skończyło, a tu nic z tych rzeczy. Impreza topienia wizerunku klubu trwa nadal w najlepsze. W kolejnym okienku wcale nie musi być wiele lepiej.

0

Jak Joe Exotic (przyjaciel i hodowca wielkich kotów) prawie został zjedzony przez podopiecznych. Obecnie chyba siedzi w więzieniu na długie lata.


1

@Walpiano Mam nadzieję, na jego miejscu wyskakał bym tą walkę zwyczajnie po chamsku, kończy karierę, po co się narażać na jakiś lucky punch od wielgusa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?