0

Facet ma równo pod sufitem, na pewno się przyda.

0

Reusa będą chcieli wszyscy których na to stać.
To jest mega efektywny grajek.
Pójdzie tam gdzie sam zechce, bez znaczenia czy za 35 czy 50mln.

0

To prawda Hummels robi sporo głupich błędów, nie jest supr-regularny.
Jak będziemy mieć 4 solidnych stoperów to spokojnie się coś wybierze.

FCB nie jest drużyną opierającą się na obronie tylko na ataku.
W takim teamie wystarczą solidni zgrani obrońcy.
Maldiniego i Nesty nam nie poptrzeba..

0

Spokojnie, koleżka nie ma klauzuli, więc jak zechce odejść to go puszczą za rozsądne pieniądze (35-40 mln).
Pokazał się z naprawdę dobrej strony więc jest wart tych milionów.

Widywało się słabszych piłkarzy sprzedanych za podobna cenę..

Te 50mln traktuje jako mało śmieszny żart.

0

Ok. ale u nich zmiany są mniejsze i nie dotyczą obrońców.

0

To oczywiste że jest spore prawdopodobieństwo że nie wygramy z Realem bo zespół musi się dotrzeć.
Jakby się od razu wstrzelili to byłby fart.

0

Nie no bez jaj, 2 finały bez najlepszych grajków ?
Wydaje się to niewiarygodne.
I kto niby w ataku na finał LM ?
Pedro ?

3

Jestem tego samego zdania.
Niemcy wygrywają jak grają po niemiecku.
Pep to zepsuł i w kolejnym sezonie nic poza liga nie wygra.

0

Kasa jest potrzebna, dlatego jest na wylocie.
Gdyby nie to, to jako zmiennik by się przydał.

0

Jeśli tak, to ja się cieszę.

1

Zdaje się ze Di Maria jednak przechodzi do PSG.
Zapewne z przymusu sprzedadzą Marquinhosa.

To oznacza że brazylijczyk wyląduje u nas .
Czyli z Cuadrado można się pożegnać.
Wolałbym kolumbijczyka i jakiegoś tańszego stopera na przetrwanie.

Dzieciaka do nauki można sprowadzić kiedy indziej i na pewno taniej.
40mln to się płaci za mega stopera a nie koleżkę z ławki który nie wiadomo co będzie grał.

Powinni wygrzebać jakiegoś młodzika z wyraźnym potencjałem, za 10-15 mln .

0

Hummels za taką cenę byłby ok. tylko wtedy trzeba się pożegnać z Cuadrado.
Tyle kasy to raczej nie mamy.

4

Nie potrzeba nam jakiś wypasionych stoperów po 50mln.
Wystarczą solidni z chęciami do gry i 100% zaangażowani.

Zwłaszcza że na rynku nie ma dostępnych obrońców naprawdę wartych tych pieniędzy.
Prześledźcie zespoły z dobrą defensywą - wcale tam nie ma jakiś super drogich grajków.

Ważne żeby było poustawiane jak należy i żeby cały team umiał bronić.
Jak chłopaki w środku i z przodu będą robić presję to i z tyłu będzie łatwiej.

Na razie niech załatają dziurę a w kolejnych sezonach poszuka się kogoś młodszego
z perspektywą na przyszłość.

Inna sprawa że przy takiej przebudowie jak mamy w tej chwili nie spodziewam się super wyników na dzień dobry.

3

Wcale się nie zdziwię jak okaże się że to nasz najlepszy obrońca.
Wystarczy że będzie grał solidnie i nie popełniał błędów.

3

Olać Marquiniohsa , brać Cuadrado .

0

Kłopot w tym że jeśli Messi będzie grał piach również w kolejnym sezonie to nikt nie da za niego 200 baniek.
A za 100 się nie opyla sprzedać bo koleżka nadal gra mimo wszystko na poziomie.

Ciekawi mnie czy zechce zacząć biegać jeśli cały zespół się w końcu ruszy..

0

Tacy koleżkowie są potrzebni.
To był szczyt głupoty żeby dopuścić do braku obrońców w klubie.
Do tego zmiennicy muszą być a ostatnio nie było nawet podstawowych grajków.

0

Reusa jak przegapią to byłby wstyd.

1

Już by chociaż do MU poszedł a nie do do ruskich..

1

Już przestań chłopie z tym Hummelsem za 20 mln.
Nie wypada powtarzać takich głupot.
Nie pójdzie taniej niż 35, jeśli w ogóle.

0

Cena do dupy ale już nie róbcie tragedii.
Nigdy nie wiesz który piłkarz wypali a który nie.
Bywa ze ten za 20 jest lepszy od tego za 50 mln.

Inna sprawa że w życiu nie uwierzę ze kupią Cuadrado i do tego jeszcze jednego stopera oprócz Mathieu.

3

Niechże biorą tego Cuadrado nawet jak nie jest niezbędny.
To byłby najbardziej udany transfer.
Facet ma to czego nam ostatnio brakuje tzn. chce mu się biegać.

1

A czemu temat Hummelsa jakoś tak nagle upadł ?
Tyle było gadania w tamtym sezonie i nagle już się nie podoba ?

1

Barca powinna stanąć na głowie żeby sprowadzić Reusa.
Najlepiej niech podpiszą wstępny kontrakt i wezmą go za rok.

0

A może niech weźmie chłop pod uwagę że Messi niekoniecznie wróci do dawnej formy.
Nikt by tego nie chciał ale może być tak ze On się powoli kończy a wtedy Suarez byłby gwiazdką z nieba.

0

Jak będzie grał tak jak w ostatnim sezonie to na pewno.
Możliwe że Messi się kończy..

0

Może nie na temat , ale co do cholery z tym Hummelsem ?
Borussia by go chyba puściła za normalna kasę...
Nie jestem jego wielkim fanem ale w zaistniałej sytuacji by się przydał.

1

Słaby ten Urugwaj bez Draculi.
Nie biegają nic chłopaki.
Nie przypadkiem Kostaryka im wlepiła 3:1


0

Mnie nie starcza.
Messi już nie jest maszynką do strzelania goli i nie wiadomo co z nim będzie.
Może już mu się bateria lekko wyczerpała ?
Następny sezon pokaże prawdę.

Alexis się miota a Neymar nie załatwi zwycięstw w pojedynkę.
Jeśli Suarez się nie pogryzie z chłopakami w ataku to może być z niego pożytek.

0

Słaby ten Tello jak cholera.
Pozbyć się go jak najprędzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?