0

Zapominasz że Xavi jest na wylocie, max 1 sezon.
Iniesta powoli się kończy.
Z młodymi nie wiadomo jak będzie, może żaden się nie wstrzeli na stałe.

Wcale tam z przodu nie będzie tak ciasno za rok.
Poza tym ławka musi być mocna jak chcemy wygrywać.

0

Z przyjemnością usłyszę że Reus lub Cuadrado się do nas wybierają za rok.
Przydałby się jednak dobry obrońca za Alvesa bo Douglas to jakiś kot w worku.

Szkoda że Piszczek się tak zasiedział w Dortmundzie.
Facet ma równo pod sufitem jak widać i ceni sobie poukładane życie..

2

Koke ?
Za drogi jest jak dla mnie.
Rakitić chyba wystarczy..

0

Ciekawe których..

1

Otóż mam wrażenie że w FCB trofea wygrywa jednak ofensywa.
Jakościowo obrona nie dorastała do pięt atakowi w ostatnich latach.

24

Wolałbym Reusa niż Koke.

0

Smokowski i Twarowski to są mega mistrze a nie "daja radę"..

0

Może nie chce nowego i młodego na raz na środku obrony..
Zwłaszcza na początku sezonu.
Liczę że jak wróci Pique to Mascherano wyląduje tam gdzie jego miejsce, czyli na DP.

6

No i znowu Mascherano na stoperze..
To jest jakaś choroba umysłowa trenerów czy co ?

0

Trzeba jakoś przeczekać aż Luis Dracula wróci w październiku.

Sam będzie wygrywał mecze .

0

Nic na razie nie pokazał.
W ogóle nie widzę go w Arsenalu.

0

Super.
Mamy ten sam zblazowany atak co w tamtym sezonie (dopóki Suarez nie wróci).
Mam nadzieje że nowy trener skopał im dupska i zaczną coś grać.

Jak zaczną to nie potrzeba nikogo więcej.
Jak nie to marny nasz los w tym sezonie.

0

Ten news to jakaś głupota wtórna.
Albo Reus i Borussia zwariowali.

1

Ja k... tego nie rozumiem jest super grajek za 40 mln , chce przejść do nas , my mamy te 40 baniek a wszędzie piszą że transfer już poległ..
To co jest, nie mogą ten jeden rok płacić Alvesowi, mimo ze nie gra ?

W imię tej oszczędności, nie będzie Cuadrado w Barcelonie ?
Kpina.

Inna sprawa że koleś jest zajebisty, tyle ze obrońcy z niego nie będzie.
Facet ma ciąg na bramkę.

Na dzień dobry wypadł Deulofeu, zaraz okaże się że reszta "dzieciaków" się jednak nadal nie nadaje.
Wtedy przydałby się Cuadrado na przody a nie do obrony.

5

Zaczynam się bać o początek ligi.
Poza Rakiticiem z przodu mamy to co było minus Alexis i Cesc.

Optymistyczne jest to że gorzej niż na koniec ostatniego sezonu grac się nie da.

7

Chamskie gadki na temat Mathieu mógł sobie darować..

0

Jakim znowu Paulo Douglasem, czy to żarty ?
Szkoda że Piszczka Borussia nie puści, bo chyba wraca koleżka do formy .
Zresztą, on sam chyba też się nigdzie nie wybiera..

1

Cuadrado potrzebny jest bo jest dobry.
Wszystko jedno gdzie zagra, Barca musi mieć długa ławkę jeśli chce wygrywać.

10

Podoba mi się ten facet, inteligentnie mu z oczu patrzy.
Czuje że jak się wkręci będzie podstawowym obrońcą.

2

Powinni go wypożyczyć, niech się gdzieś ogra, wtedy można myśleć o wprowadzaniu
go do składu.

0

Na szybko to lepszy byłby ktoś z ligi hiszpańskiej.

0

k..a zaraz mnie krew zaleje..

0

Jeśli Mascherano ponownie wyląduje w obronie to panu Enrique już dziękujemy.
Nawet niech nie zaczyna sezonu.

0

Nie rozumiem o co chodzi temu koleżce.Skoro nie ma motywacji to niech odchodzi w siną dal.Jeśli ją ma to niech zostaje i gra na poziomie.Skoro jemu nie pasuje żadna z tych opcji to znaczy że leci na kasę.Chce odsiedzieć swoje i zwinąć gotówkę.Takiego gościa się nie szanuje.

0

Jak będzie chciał zarabiać tyle co w FCB to nikt go nie weźmie.

0

Gdyby wypożyczyć Pedro na pół roku do dobrego klubu i tam by się na obronie sprawdził to można by taki myk zrobić, ale na żywca to w niego nie wierze.
Nie ten typ mentalny.

0

Weźcie pod uwagę że jeśli Messi zagra znowu słaby sezon to trzeba będzie się z nim powoli żegnać.
W takiej sytuacji Reus byłby jak znalazł.

0

Potrzeba piłkarzy z dobrym speedem, dawaj chłopie do Barcy !!

0

Facet ma równo pod sufitem, na pewno się przyda.

0

Reusa będą chcieli wszyscy których na to stać.
To jest mega efektywny grajek.
Pójdzie tam gdzie sam zechce, bez znaczenia czy za 35 czy 50mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?