RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapominasz że Xavi jest na wylocie, max 1 sezon.
Iniesta powoli się kończy.
Z młodymi nie wiadomo jak będzie, może żaden się nie wstrzeli na stałe.
Wcale tam z przodu nie będzie tak ciasno za rok.
Poza tym ławka musi być mocna jak chcemy wygrywać.
0
Z przyjemnością usłyszę że Reus lub Cuadrado się do nas wybierają za rok.
Przydałby się jednak dobry obrońca za Alvesa bo Douglas to jakiś kot w worku.
Szkoda że Piszczek się tak zasiedział w Dortmundzie.
Facet ma równo pod sufitem jak widać i ceni sobie poukładane życie..
2
Koke ?
Za drogi jest jak dla mnie.
Rakitić chyba wystarczy..
0
Ciekawe których..
1
Otóż mam wrażenie że w FCB trofea wygrywa jednak ofensywa.
Jakościowo obrona nie dorastała do pięt atakowi w ostatnich latach.
24
Wolałbym Reusa niż Koke.
0
Smokowski i Twarowski to są mega mistrze a nie "daja radę"..
0
Może nie chce nowego i młodego na raz na środku obrony..
Zwłaszcza na początku sezonu.
Liczę że jak wróci Pique to Mascherano wyląduje tam gdzie jego miejsce, czyli na DP.
6
No i znowu Mascherano na stoperze..
To jest jakaś choroba umysłowa trenerów czy co ?
0
Trzeba jakoś przeczekać aż Luis Dracula wróci w październiku.
Sam będzie wygrywał mecze .
0
Nic na razie nie pokazał.
W ogóle nie widzę go w Arsenalu.
0
Super.
Mamy ten sam zblazowany atak co w tamtym sezonie (dopóki Suarez nie wróci).
Mam nadzieje że nowy trener skopał im dupska i zaczną coś grać.
Jak zaczną to nie potrzeba nikogo więcej.
Jak nie to marny nasz los w tym sezonie.
0
Ten news to jakaś głupota wtórna.
Albo Reus i Borussia zwariowali.
1
Ja k... tego nie rozumiem jest super grajek za 40 mln , chce przejść do nas , my mamy te 40 baniek a wszędzie piszą że transfer już poległ..
To co jest, nie mogą ten jeden rok płacić Alvesowi, mimo ze nie gra ?
W imię tej oszczędności, nie będzie Cuadrado w Barcelonie ?
Kpina.
Inna sprawa że koleś jest zajebisty, tyle ze obrońcy z niego nie będzie.
Facet ma ciąg na bramkę.
Na dzień dobry wypadł Deulofeu, zaraz okaże się że reszta "dzieciaków" się jednak nadal nie nadaje.
Wtedy przydałby się Cuadrado na przody a nie do obrony.
5
Zaczynam się bać o początek ligi.
Poza Rakiticiem z przodu mamy to co było minus Alexis i Cesc.
Optymistyczne jest to że gorzej niż na koniec ostatniego sezonu grac się nie da.
7
Chamskie gadki na temat Mathieu mógł sobie darować..
0
Jakim znowu Paulo Douglasem, czy to żarty ?
Szkoda że Piszczka Borussia nie puści, bo chyba wraca koleżka do formy .
Zresztą, on sam chyba też się nigdzie nie wybiera..
1
Cuadrado potrzebny jest bo jest dobry.
Wszystko jedno gdzie zagra, Barca musi mieć długa ławkę jeśli chce wygrywać.
10
Podoba mi się ten facet, inteligentnie mu z oczu patrzy.
Czuje że jak się wkręci będzie podstawowym obrońcą.
2
Powinni go wypożyczyć, niech się gdzieś ogra, wtedy można myśleć o wprowadzaniu
go do składu.
0
Na szybko to lepszy byłby ktoś z ligi hiszpańskiej.
0
k..a zaraz mnie krew zaleje..
0
Jeśli Mascherano ponownie wyląduje w obronie to panu Enrique już dziękujemy.
Nawet niech nie zaczyna sezonu.
0
Nie rozumiem o co chodzi temu koleżce.Skoro nie ma motywacji to niech odchodzi w siną dal.Jeśli ją ma to niech zostaje i gra na poziomie.Skoro jemu nie pasuje żadna z tych opcji to znaczy że leci na kasę.Chce odsiedzieć swoje i zwinąć gotówkę.Takiego gościa się nie szanuje.
0
Jak będzie chciał zarabiać tyle co w FCB to nikt go nie weźmie.
0
Gdyby wypożyczyć Pedro na pół roku do dobrego klubu i tam by się na obronie sprawdził to można by taki myk zrobić, ale na żywca to w niego nie wierze.
Nie ten typ mentalny.
0
Weźcie pod uwagę że jeśli Messi zagra znowu słaby sezon to trzeba będzie się z nim powoli żegnać.
W takiej sytuacji Reus byłby jak znalazł.
0
Potrzeba piłkarzy z dobrym speedem, dawaj chłopie do Barcy !!
0
Facet ma równo pod sufitem, na pewno się przyda.
0
Reusa będą chcieli wszyscy których na to stać.
To jest mega efektywny grajek.
Pójdzie tam gdzie sam zechce, bez znaczenia czy za 35 czy 50mln.