1

Występ- tragedia, ale wynik to nie jego wina.

0

Ja bardzo lubię Orłowskiego nie jest może błyskotliwy jak Smokowski czy Twarowski ale dobrze się go słucha.

1

W defensywie to on za dużo do roboty nie miał a po jego faulu prawie padła bramka.
W ofensywie tchórzostwo do potęgi "n".

Raczej nie wygląda na ukryty talent.
Gdyby zagrał Dani może by coś wskórał na skrzydle i było by łatwiej.

0

Douglas to najlepiej jakby pojechał już do domu.
Tak się pokazał.

0

Wieeelka dziura w pomocy,wieelka

0

Wygląda na to że mamy trzech zajebistych defensywnych pomocników z jajami i dwóch ofensywnych (Xavi ,Iniesta) którym już się nie chce.

Brawo Zubi !
A może masz w zanadrzu terapie hormonalna dla Iniesty i Xaviego ?
Jeśli tak to zwracam honor.

0

Munir jest słaby.

No dalej, teraz mnie rozszarpujcie na kawałki, czekam..

0

Niestety w od dwóch sezonów w DNA Barcy jest jakiś gen spowalniający grę i właśnie znowu się uaktywnił.
Oprócz tego jest jeszcze gen blokujący strzały z dystansu, ten jest aktywny cały czas..

0

Bo trzeba nie spać tylko grać, zapier....ć.
Brakuje ofensywnych pomocników z dobrym speedem i chęciami.

0

Chcieć to on sobie może, nikt go nie puści do końca zakazu.
Jak przyjdzie za niego ktoś na poziomie to proszę bardzo.

0

1 strzał był..he he

0

Wróciły stare demony.
Barca myśli że wygra z palcem w d.... bez zaangażowania na 100%..

Niestety Malaga to nie reprezentacja Polski której można oddać piłkę a oni sami sobie strzelą w końcu bramkę.

2

Wstawcie 11 Munirów, oni mają "bajeczną technikę" wtedy na 100% wszystko wygramy.
A jeśli nie to przynajmniej dzieci się ucieszą.

0

Wyluzuj się kolego, chłopaki zagrali naprawdę beznadziejny mecz i należy im się zjebka.
Zwłaszcza że to dopiero 5 kolejka i raczej nie są znużeni sezonem.

Bardzo chcieli mieć zero z tyłu, no i mają, tyle że z przodu też.

0

Barca znowu usnęła, winni są wszyscy odpowiedzialni za ofensywę.
Luis, co za głupi pomysł z tym Douglasem w takim meczu.
Niby brazylijczyk a bał się pojedynków jeden na jeden.

Nie wiem co oni sobie myślą, że każda drużyna gra na poziomie Elche ?

Patrząc na Inieste coraz bardziej mam wrażenie że niedługo będzie potrzeba nam
dwóch a nie jednego nowego pomocnika.

Facet ewidentnie dawkuje swoje zaangażowanie, po prostu powoli kończy mu się bateria.

0

Po co on wstawił Douglasa na taki trudny mecz ?

0

Messi nie gra -Barca nie gra.
To samo co w tamtym sezonie.

0

Ładnie,pierwszy sensowny rywal i nadmuchany balon pęka..
Czy oni nie umieją zrobić prostej kiwki na wyprzedzenie i dośrodkować ?
Tylko komu, jak w polu karnym nikogo nie ma..

0

Geniusz to widać ale chęci jednak już brakuje..

0

Skoro Bartra nie gra to są tego jakieś powody.
A Mathieu wygląda jak bomba zegarowa która kiedyś wybuchnie i zrobi niezłego klopsa..
Bardzo ciekawy jestem gry Vermaelena.

0

0

Może obwołajmy go od razu piłkarzem wszechczasów..

0

To moje zupełnie prywatne zdanie na temat Munira.
Cała ta afera wokół jego występów jest mocno przesadzona, dlatego użyłem słowa "przereklamowany".
Niezbyt silny fizycznie i jakiejś bajecznej techniki też nie ma więc nie wiem czemu co niektórzy tak pieją z zachwytu jakby nowy Messi się objawił..

Za to chętnie odszczekam to co napisałem jak chłopak się rozkręci..

0

Ja się Munirem nie zachwycałem.

2

Podoba mi się ten chłopak, rokuje dużo lepiej niż przereklamowany Munir.

1

Nie hejtować tylko troche wyhamować te zachwyty..

0

Jakoś tez mnie nie zachwyca ten chłopak.
No ale trzeba poczekać.
Jak przez kolejne 3-4 mecze nic ciekawego nie pokaże to uznam to jeszcze nie jego czas.
Dla mnie jakoś słabo fizycznie wygląda.

Sandro dużo lepiej pod tym względem.

Z całej tej ferajny młodzików Sandro i Samper się odnajdują w walce.

0

Tello miał ordynarny sposób gry nie rokujący na przyszłość.
Trochę speeda miał niby ale nie o to nam chyba chodzi w FCB..

0

Tello ?
Daj spokój chłopie ..

0

Jestem podobnego zdania.
No ale kibice-dzieci pewnie chcą żeby grali piłkarze-dzieci, pewnie to normalne..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?