RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Występ- tragedia, ale wynik to nie jego wina.
0
Ja bardzo lubię Orłowskiego nie jest może błyskotliwy jak Smokowski czy Twarowski ale dobrze się go słucha.
1
W defensywie to on za dużo do roboty nie miał a po jego faulu prawie padła bramka.
W ofensywie tchórzostwo do potęgi "n".
Raczej nie wygląda na ukryty talent.
Gdyby zagrał Dani może by coś wskórał na skrzydle i było by łatwiej.
0
Douglas to najlepiej jakby pojechał już do domu.
Tak się pokazał.
0
Wieeelka dziura w pomocy,wieelka
0
Wygląda na to że mamy trzech zajebistych defensywnych pomocników z jajami i dwóch ofensywnych (Xavi ,Iniesta) którym już się nie chce.
Brawo Zubi !
A może masz w zanadrzu terapie hormonalna dla Iniesty i Xaviego ?
Jeśli tak to zwracam honor.
0
Munir jest słaby.
No dalej, teraz mnie rozszarpujcie na kawałki, czekam..
0
Niestety w od dwóch sezonów w DNA Barcy jest jakiś gen spowalniający grę i właśnie znowu się uaktywnił.
Oprócz tego jest jeszcze gen blokujący strzały z dystansu, ten jest aktywny cały czas..
0
Bo trzeba nie spać tylko grać, zapier....ć.
Brakuje ofensywnych pomocników z dobrym speedem i chęciami.
0
Chcieć to on sobie może, nikt go nie puści do końca zakazu.
Jak przyjdzie za niego ktoś na poziomie to proszę bardzo.
0
1 strzał był..he he
0
Wróciły stare demony.
Barca myśli że wygra z palcem w d.... bez zaangażowania na 100%..
Niestety Malaga to nie reprezentacja Polski której można oddać piłkę a oni sami sobie strzelą w końcu bramkę.
2
Wstawcie 11 Munirów, oni mają "bajeczną technikę" wtedy na 100% wszystko wygramy.
A jeśli nie to przynajmniej dzieci się ucieszą.
0
Wyluzuj się kolego, chłopaki zagrali naprawdę beznadziejny mecz i należy im się zjebka.
Zwłaszcza że to dopiero 5 kolejka i raczej nie są znużeni sezonem.
Bardzo chcieli mieć zero z tyłu, no i mają, tyle że z przodu też.
0
Barca znowu usnęła, winni są wszyscy odpowiedzialni za ofensywę.
Luis, co za głupi pomysł z tym Douglasem w takim meczu.
Niby brazylijczyk a bał się pojedynków jeden na jeden.
Nie wiem co oni sobie myślą, że każda drużyna gra na poziomie Elche ?
Patrząc na Inieste coraz bardziej mam wrażenie że niedługo będzie potrzeba nam
dwóch a nie jednego nowego pomocnika.
Facet ewidentnie dawkuje swoje zaangażowanie, po prostu powoli kończy mu się bateria.
0
Po co on wstawił Douglasa na taki trudny mecz ?
0
Messi nie gra -Barca nie gra.
To samo co w tamtym sezonie.
0
Ładnie,pierwszy sensowny rywal i nadmuchany balon pęka..
Czy oni nie umieją zrobić prostej kiwki na wyprzedzenie i dośrodkować ?
Tylko komu, jak w polu karnym nikogo nie ma..
0
Geniusz to widać ale chęci jednak już brakuje..
0
Skoro Bartra nie gra to są tego jakieś powody.
A Mathieu wygląda jak bomba zegarowa która kiedyś wybuchnie i zrobi niezłego klopsa..
Bardzo ciekawy jestem gry Vermaelena.
0
0
Może obwołajmy go od razu piłkarzem wszechczasów..
0
To moje zupełnie prywatne zdanie na temat Munira.
Cała ta afera wokół jego występów jest mocno przesadzona, dlatego użyłem słowa "przereklamowany".
Niezbyt silny fizycznie i jakiejś bajecznej techniki też nie ma więc nie wiem czemu co niektórzy tak pieją z zachwytu jakby nowy Messi się objawił..
Za to chętnie odszczekam to co napisałem jak chłopak się rozkręci..
0
Ja się Munirem nie zachwycałem.
2
Podoba mi się ten chłopak, rokuje dużo lepiej niż przereklamowany Munir.
1
Nie hejtować tylko troche wyhamować te zachwyty..
0
Jakoś tez mnie nie zachwyca ten chłopak.
No ale trzeba poczekać.
Jak przez kolejne 3-4 mecze nic ciekawego nie pokaże to uznam to jeszcze nie jego czas.
Dla mnie jakoś słabo fizycznie wygląda.
Sandro dużo lepiej pod tym względem.
Z całej tej ferajny młodzików Sandro i Samper się odnajdują w walce.
0
Tello miał ordynarny sposób gry nie rokujący na przyszłość.
Trochę speeda miał niby ale nie o to nam chyba chodzi w FCB..
0
Tello ?
Daj spokój chłopie ..
0
Jestem podobnego zdania.
No ale kibice-dzieci pewnie chcą żeby grali piłkarze-dzieci, pewnie to normalne..