RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na razie to wyglądało to tak jak ostatnio, czyli bez Messiego to nie wiem czy byśmy bramkę w tym meczu zdobyli.
Brak kreatywnych zawodników na wysokim poziomie był widoczny.
Dzieci fajnie że grają ale daleko im do wykreowania siły ofensywnej.
Może w innym meczu ..
Taka obrona Częstochowy może mydlić prawdziwą wartość zawodników..
0
Jasne, gadka szmatka..
0
Pytanie tylko czy nie ma tu przypadkiem paru koleżków którzy nie będą ubolewać nad tym ze siedzą na ławie.
W takiej sytuacji system ławki jako kary się nie sprawdza.
Swoją drogą nie wiem jak można było dopuścić do tego żeby koleżkom w tak wielkim klubie się nie chciało grać.
Wybór Luisa na trenera jest idealny .
Facet wie co to wysiłek i nikt się nie będzie opierdalał.
Gorzej jak okaże się że niektórych chłopaków nie da rady zmusić do roboty na 100%.
Zakaz transferów nie pozwoli na wymianę zardzewiałych elementów.
1
Szczerze mówiąc to nie widzę Alexisa jako jakieś wielkie wzmocnienie..
0
W sumie patrząc po składzie to niczego szczególnego.
No ale jak się ma w ataku takiego cracka jak Giroud to co tu gadać...
8
Mały off top.
Arsenal już partaczy.
Czyli jak zwykle.
Miały być transfery z kosmosu i walka o mistrza a jest to samo co w zeszłym roku..
1
Nie ma co się jarać i tak Chelsea sterowana dupkiem Mou będzie na końcu ligi biła się o mistrza, więc po tracić nerwy..(Komentarz przez pomyłkę)
0
BVB nie ma nic do gadania.
Jeśli Reus zechce to Bayern wpłaca klauzule i go kupuje.
Inna sprawa że na ich miejscu bym się zastanowił czy nie wziąć 4o mln teraz i puścić faceta wolno.
No ale w sumie Lewego przetrzymali i poszedł za darmo (zamiast 35mln).
To i Reusa pewnie zablokują do samego końca..
0
A widzisz drugiego Messiego w naszej grupce żółtodziobów ?
Czas pokaże ale nie zdziwię się jak żaden z nich nie zaskoczy..
7
Jak pójdzie do Bayernu to będzie mega dupkiem.Zwłaszcza że się zarzekał że tego nie zrobi.Chłopie jest okazja zaznać czegoś nowego FCB,Real,Arsenal,MU.Jak chcesz iść na łatwiznę jak Lewy to idź i ogrywaj ogórków w Bundeslidze..Nigdy nie szanowałem piłkarzy przechodzących do głównego rywala.Cicha satysfakcja że Van Persi skończył tak jak skończył..
1
Oho, zaczęło się - Reus, Cuadrado, Koke , kto to jeszcze miał nie przyjść do nas..
Półfinał ligi mistrzów 2015 , Barca - Bayern.
Z powodu kontuzji Barcelona wystawia dzieci do składu - wygraną mamy w kieszeni..
Przecież nasi nastolatkowie są mocniejsi niż Lewandowski,Gotze, Reus, Robben i reszta..
No ale przecież jest jeszcze Douglas, zapomniałem..
On nas uratuje.
0
Ku...a, nie wytrzymam tego, długo mi humor nie wróci jak okaże się to prawdą..
0
Za taką kasę to tylko Reus..
0
Jakoś o tych super transferach last minute, nic nie słychać...
1
Ja nie wiem co wy macie za problem z tym niby przepełnieniem składu.
Na ławce mają siedzieć dzieci ?
A co jak któryś crack się zepsuje na kilka miesięcy ?
Wstawicie Pedro na stałe do pierwszej jedenastki ?
0
Zapominasz że Xavi jest na wylocie, max 1 sezon.
Iniesta powoli się kończy.
Z młodymi nie wiadomo jak będzie, może żaden się nie wstrzeli na stałe.
Wcale tam z przodu nie będzie tak ciasno za rok.
Poza tym ławka musi być mocna jak chcemy wygrywać.
0
Z przyjemnością usłyszę że Reus lub Cuadrado się do nas wybierają za rok.
Przydałby się jednak dobry obrońca za Alvesa bo Douglas to jakiś kot w worku.
Szkoda że Piszczek się tak zasiedział w Dortmundzie.
Facet ma równo pod sufitem jak widać i ceni sobie poukładane życie..
2
Koke ?
Za drogi jest jak dla mnie.
Rakitić chyba wystarczy..
0
Ciekawe których..
1
Otóż mam wrażenie że w FCB trofea wygrywa jednak ofensywa.
Jakościowo obrona nie dorastała do pięt atakowi w ostatnich latach.
24
Wolałbym Reusa niż Koke.
0
Smokowski i Twarowski to są mega mistrze a nie "daja radę"..
0
Może nie chce nowego i młodego na raz na środku obrony..
Zwłaszcza na początku sezonu.
Liczę że jak wróci Pique to Mascherano wyląduje tam gdzie jego miejsce, czyli na DP.
6
No i znowu Mascherano na stoperze..
To jest jakaś choroba umysłowa trenerów czy co ?
0
Trzeba jakoś przeczekać aż Luis Dracula wróci w październiku.
Sam będzie wygrywał mecze .
0
Nic na razie nie pokazał.
W ogóle nie widzę go w Arsenalu.
0
Super.
Mamy ten sam zblazowany atak co w tamtym sezonie (dopóki Suarez nie wróci).
Mam nadzieje że nowy trener skopał im dupska i zaczną coś grać.
Jak zaczną to nie potrzeba nikogo więcej.
Jak nie to marny nasz los w tym sezonie.
0
Ten news to jakaś głupota wtórna.
Albo Reus i Borussia zwariowali.
1
Ja k... tego nie rozumiem jest super grajek za 40 mln , chce przejść do nas , my mamy te 40 baniek a wszędzie piszą że transfer już poległ..
To co jest, nie mogą ten jeden rok płacić Alvesowi, mimo ze nie gra ?
W imię tej oszczędności, nie będzie Cuadrado w Barcelonie ?
Kpina.
Inna sprawa że koleś jest zajebisty, tyle ze obrońcy z niego nie będzie.
Facet ma ciąg na bramkę.
Na dzień dobry wypadł Deulofeu, zaraz okaże się że reszta "dzieciaków" się jednak nadal nie nadaje.
Wtedy przydałby się Cuadrado na przody a nie do obrony.
5
Zaczynam się bać o początek ligi.
Poza Rakiticiem z przodu mamy to co było minus Alexis i Cesc.
Optymistyczne jest to że gorzej niż na koniec ostatniego sezonu grac się nie da.