0

Na razie to wyglądało to tak jak ostatnio, czyli bez Messiego to nie wiem czy byśmy bramkę w tym meczu zdobyli.
Brak kreatywnych zawodników na wysokim poziomie był widoczny.
Dzieci fajnie że grają ale daleko im do wykreowania siły ofensywnej.

Może w innym meczu ..
Taka obrona Częstochowy może mydlić prawdziwą wartość zawodników..

0

Jasne, gadka szmatka..

0

Pytanie tylko czy nie ma tu przypadkiem paru koleżków którzy nie będą ubolewać nad tym ze siedzą na ławie.
W takiej sytuacji system ławki jako kary się nie sprawdza.

Swoją drogą nie wiem jak można było dopuścić do tego żeby koleżkom w tak wielkim klubie się nie chciało grać.
Wybór Luisa na trenera jest idealny .

Facet wie co to wysiłek i nikt się nie będzie opierdalał.
Gorzej jak okaże się że niektórych chłopaków nie da rady zmusić do roboty na 100%.
Zakaz transferów nie pozwoli na wymianę zardzewiałych elementów.

1

Szczerze mówiąc to nie widzę Alexisa jako jakieś wielkie wzmocnienie..

0

W sumie patrząc po składzie to niczego szczególnego.
No ale jak się ma w ataku takiego cracka jak Giroud to co tu gadać...

8

Mały off top.
Arsenal już partaczy.
Czyli jak zwykle.
Miały być transfery z kosmosu i walka o mistrza a jest to samo co w zeszłym roku..

1

Nie ma co się jarać i tak Chelsea sterowana dupkiem Mou będzie na końcu ligi biła się o mistrza, więc po tracić nerwy..(Komentarz przez pomyłkę)

0

BVB nie ma nic do gadania.
Jeśli Reus zechce to Bayern wpłaca klauzule i go kupuje.

Inna sprawa że na ich miejscu bym się zastanowił czy nie wziąć 4o mln teraz i puścić faceta wolno.
No ale w sumie Lewego przetrzymali i poszedł za darmo (zamiast 35mln).
To i Reusa pewnie zablokują do samego końca..

0

A widzisz drugiego Messiego w naszej grupce żółtodziobów ?
Czas pokaże ale nie zdziwię się jak żaden z nich nie zaskoczy..

7

Jak pójdzie do Bayernu to będzie mega dupkiem.Zwłaszcza że się zarzekał że tego nie zrobi.Chłopie jest okazja zaznać czegoś nowego FCB,Real,Arsenal,MU.Jak chcesz iść na łatwiznę jak Lewy to idź i ogrywaj ogórków w Bundeslidze..Nigdy nie szanowałem piłkarzy przechodzących do głównego rywala.Cicha satysfakcja że Van Persi skończył tak jak skończył..

1

Oho, zaczęło się - Reus, Cuadrado, Koke , kto to jeszcze miał nie przyjść do nas..

Półfinał ligi mistrzów 2015 , Barca - Bayern.
Z powodu kontuzji Barcelona wystawia dzieci do składu - wygraną mamy w kieszeni..
Przecież nasi nastolatkowie są mocniejsi niż Lewandowski,Gotze, Reus, Robben i reszta..
No ale przecież jest jeszcze Douglas, zapomniałem..
On nas uratuje.

0

Ku...a, nie wytrzymam tego, długo mi humor nie wróci jak okaże się to prawdą..

0

Za taką kasę to tylko Reus..

0

Jakoś o tych super transferach last minute, nic nie słychać...

1

Ja nie wiem co wy macie za problem z tym niby przepełnieniem składu.
Na ławce mają siedzieć dzieci ?

A co jak któryś crack się zepsuje na kilka miesięcy ?
Wstawicie Pedro na stałe do pierwszej jedenastki ?

0

Zapominasz że Xavi jest na wylocie, max 1 sezon.
Iniesta powoli się kończy.
Z młodymi nie wiadomo jak będzie, może żaden się nie wstrzeli na stałe.

Wcale tam z przodu nie będzie tak ciasno za rok.
Poza tym ławka musi być mocna jak chcemy wygrywać.

0

Z przyjemnością usłyszę że Reus lub Cuadrado się do nas wybierają za rok.
Przydałby się jednak dobry obrońca za Alvesa bo Douglas to jakiś kot w worku.

Szkoda że Piszczek się tak zasiedział w Dortmundzie.
Facet ma równo pod sufitem jak widać i ceni sobie poukładane życie..

2

Koke ?
Za drogi jest jak dla mnie.
Rakitić chyba wystarczy..

0

Ciekawe których..

1

Otóż mam wrażenie że w FCB trofea wygrywa jednak ofensywa.
Jakościowo obrona nie dorastała do pięt atakowi w ostatnich latach.

24

Wolałbym Reusa niż Koke.

0

Smokowski i Twarowski to są mega mistrze a nie "daja radę"..

0

Może nie chce nowego i młodego na raz na środku obrony..
Zwłaszcza na początku sezonu.
Liczę że jak wróci Pique to Mascherano wyląduje tam gdzie jego miejsce, czyli na DP.

6

No i znowu Mascherano na stoperze..
To jest jakaś choroba umysłowa trenerów czy co ?

0

Trzeba jakoś przeczekać aż Luis Dracula wróci w październiku.

Sam będzie wygrywał mecze .

0

Nic na razie nie pokazał.
W ogóle nie widzę go w Arsenalu.

0

Super.
Mamy ten sam zblazowany atak co w tamtym sezonie (dopóki Suarez nie wróci).
Mam nadzieje że nowy trener skopał im dupska i zaczną coś grać.

Jak zaczną to nie potrzeba nikogo więcej.
Jak nie to marny nasz los w tym sezonie.

0

Ten news to jakaś głupota wtórna.
Albo Reus i Borussia zwariowali.

1

Ja k... tego nie rozumiem jest super grajek za 40 mln , chce przejść do nas , my mamy te 40 baniek a wszędzie piszą że transfer już poległ..
To co jest, nie mogą ten jeden rok płacić Alvesowi, mimo ze nie gra ?

W imię tej oszczędności, nie będzie Cuadrado w Barcelonie ?
Kpina.

Inna sprawa że koleś jest zajebisty, tyle ze obrońcy z niego nie będzie.
Facet ma ciąg na bramkę.

Na dzień dobry wypadł Deulofeu, zaraz okaże się że reszta "dzieciaków" się jednak nadal nie nadaje.
Wtedy przydałby się Cuadrado na przody a nie do obrony.

5

Zaczynam się bać o początek ligi.
Poza Rakiticiem z przodu mamy to co było minus Alexis i Cesc.

Optymistyczne jest to że gorzej niż na koniec ostatniego sezonu grac się nie da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?