0

@Karol145 Wygląda to bardzo źle, ciężko być dobrej myśli. Niby początek okienka transferowego, ale optymizmem nie wieje. Obrona ma zostać ta sama, jakaś walka o transfer kogokolwiek do ataku.

0

@Kamiloza91 Wygląda na to, że nie tylko pierwszy skład, ale też rezerwa będzie ta sama. Bramkarz się teoretycznie zmieni. To trochę kpina, biorąc pod uwagę nowe otwarcie w Realu. Wydawało się, że obrona musi zostać przebudowana, plus jakieś konkretne wzmocnienie z przodu, a zanosi się raczej na jakieś atrapy.

13

Muppet Show.



0

@esem91 Potwierdzam, całe życie byłem uzależniony od słodyczy, a to zazwyczaj cukier z tłuszczem. Nadal funkcjonuje jak stary anonimowy alkoholik, nie jem, ale ciągnie jak cholera. Jak mówił jeden mój doktor - lepiej pić czy palić, tylko nie jeść słodyczy, bo to najgorsze wszystkiego.
Faszerują nas tym od dziecka, bo na tym zarabiają. Potem zarabiają lekarze.

4

Chyba tak.

1

@blakkudium W ogóle ich nie będzie, bo nie chcą go sprzedać.

8

Zwierzaki.

0

Costa Rica - nikt nie ucierpiał.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@adamek20151 Po żałobie dostaniemy trochę tlenu z racji kolejnych plotek transferowych, saga rozmnoży się na kilku skrzydłowych.

3

@Roobo Niewiarygodne.

0

@sciahoo Ludzie powinni go spacyfikować już na drodze.

2

Klaudia się uśmiecha.

0

@CLS63AMG Zdecydowanie, szczególnie za skille w środowisku wodnym.

Jaguar: najsilniejszy zgryz wśród kotowatych (1500–2000 psi)
Tygrys: drugi (ok. 1100 psi)
Lew: trzeci (ok. 900 psi)


3

Jaguar to jest naprawdę konkretny cwaniak.

0

@Roobo Nie tylko polityczne wyjście, również możlwa ucieczka przed sprawami karnymi i wyrokiem w przyszłości, po zmianie władzy. Najbardziej obciążony jest Bodnar i Hołownia.

3

Nico to wolny człowiek i mając klauzulę wolny zawodnik. Można pisać, że agent zrobił to czy tamto, ale to Nico chce lub nie chce grać w Barcelonie.
Szkoda, bo wbił gwóźdź do trumny dla transferu do Barcy na zawsze.
Może mu dobrze w Bilbao, a po wielką kasę pójdzie zupełnie gdzie indziej.

2

@Kaktusek Diaz to byłby bardzo dobry transfer.

0

Jakaś panika u uśmiechniętych, bo Szymek spotkał się z Jaro.

0

@Matheu12 Szybkobiegacz, mało użyteczny w grze na autobusy i szczelną zmasowaną obronę. Dobry do kontry lub szybkiego ataku.

0

@Coutinho007 Polityczne zarządzanie klubem chyba nie jest w Barcelonie na najwyższym poziomie, wszystko wyłania się tutaj z chaosu.

0

Zaczyna się.

0

Nie ma tego złego, co by na dobrze nie wyszło. Będziemy mieli kolejną sagę transferową, a może i dwie. Więcej dopaminy.

0

@tomek8756 No ale polityka na tym właśnie polega, że jest odczłowieczona i wykorzysta wszystko co możliwe dla swoich celów. Oburzenie mniej więcej takie jak wizyta na walce bokserskiej i pretensje, że tam kogoś biją.

2

Ten koto to Nico, a laski to my dzisiaj.

0

Rashford nie jest jest jakąkolwiek alternatywą wobec braku transferu Nico, on może być tylko dodatkiem ekstra w pakiecie z kimś pewniejszym. Równie dobrze, może okazać się tylko zapchajdziurą albo kompletnie nieudaną transakcją. Podpisanie kogoś konkretnego to mus.

4

Po prostu przestańmy oceniać ten rząd, tego zapewne najbardziej chciałaby pani minister. Niech sobie w spokoju partaczy.

1

@jacobFCB Bardziej niż uwierzył w swoje zasługi, udało mu się amputować świadomość kim był/jest naprawdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?