RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Wszystko smażone na zwykłym oleju to dramat w temacie żywienia, a te ich kiełbaski smakują gorzej niż nasze najgorsze parówki. Zestaw do konkretnej modyfikacji.
7
Biorąc pod uwagę, że to się naprawdę dzieje, można zadać takie pytanie.
https://x.com/CDzwoni/status/1938899894040723948
6
U Japończyków bez zmian.
6
@Kgorecki2500 Smażone na oleju, tłuste, zwęglone, kiełbasy smakujące jak śmieci - tragiczny posiłek, jadłem to na wyspach. Ohydne. Jedynie jajko by zostawił smażone na maśle klarowanym.
7
Wesoły Donek. Miś wiecznie żywy.
0
@Janas11224 Trec isolate 100
1
Louis de Funès nitka, dobry typ.
3
Uwaga, będzie bolało.
3
Da bym dał 10 lat za usiłowanie zabójstwa.
0
@BorzyKrzys Nie wiem, może ma jakieś kwity na głównego kłamcę.
2
Kto by pomyślał, ze Bracia Kamraci tak się wypozycjonują dzięki panu Romanowi i jego uśmiechniętym towarzyszom.
8
Gęsto się robi wokół pana Romana.
0
@RosjaninBut
1
@vangoor Proszę bardzo.
0
Był koń, czas na Brother Louie '98.
9
Te wybory przejdą do historii.
1
@Tasde Nie zmienia to faktu, że TVP jak kiblem partyjnym była, tak i jest nim nadal, a partyjni funkcjonariusze medialni są na tym samym poziomie co za PiSu.
2
Miała być czysta woda, a jest stara zupa.
0
@Rifek AI trzeba sprawdzać, najlepiej sporo wiedzieć o dziedzinie swojego pytania, no i po pierwsze wersja płatna, bo ten zwykły Chat to często kompletny debil. W skomplikowanych sprawach technicznych jest mega przydatny.
2
@macio_944 Sezonik się szykuje konkretny, jest na co czekać.
9
Czerwony się boi o Polskę.
5
@DragonxNF Dzieci nie będę miał, ale jakbym miał to:
Królik Bugs
Kaczor Daffy
Smerfy
Tajemnice wiklinowej zatoki
Krecik
Pszczółka Maja
0
@MaVii Jeśli wrócą Casado i Bernal w normalnej formie, to przy transferze Nico zrobi się ciasno.
0
@Kubsoleon Kogoś ten sezon wyciśnie ze składu, najprędzej chyb Gaviego.
1
@mkord Możliwe, obiekt jest bardzo atrakcyjny.
8
@July_6_BcN Zdaje się, że uśmiechem. Uśmiechasz się i mówisz je..ać PiS - wtedy jesteś prawdziwym prawnikiem.
7
Lis dokazuje na X.
1
@Comentateiro Tu nie chodzi o żadną nienawiść, tylko o to, żeby za jakiś czas nie kręciły się po kraju w zwiększonych ilościach istoty o niewiadomych zamiarach, zdolne do tego co zrobił ostatnio ten młody Wenezuelczyk. Jak będą nam tu spuszczać patolkę z Germanii, to zrobi się nieciekawie tu i tam. Niemiec głupi nie jest i pewnie chętnie pozbędzie się nadprogramowego bagażu.
5
Ciekawe jak ta sprawa się rozwinie, bo chyba jakieś dziwne rzeczy dzieją się w naszym nieszczęśliwym kraju. "Kłamanie prawdą" - ciekawe określenie.
1
@GTBTP Obecnie to kolejny medialny śmieć.