1

@Kgorecki2500 Wszystko smażone na zwykłym oleju to dramat w temacie żywienia, a te ich kiełbaski smakują gorzej niż nasze najgorsze parówki. Zestaw do konkretnej modyfikacji.

7

Biorąc pod uwagę, że to się naprawdę dzieje, można zadać takie pytanie.
https://x.com/CDzwoni/status/1938899894040723948

6

U Japończyków bez zmian.

6

@Kgorecki2500 Smażone na oleju, tłuste, zwęglone, kiełbasy smakujące jak śmieci - tragiczny posiłek, jadłem to na wyspach. Ohydne. Jedynie jajko by zostawił smażone na maśle klarowanym.

7

Wesoły Donek. Miś wiecznie żywy.

0

@Janas11224 Trec isolate 100

1

Louis de Funès nitka, dobry typ.

3

Uwaga, będzie bolało.

3

Da bym dał 10 lat za usiłowanie zabójstwa.

0

@BorzyKrzys Nie wiem, może ma jakieś kwity na głównego kłamcę.

2

Kto by pomyślał, ze Bracia Kamraci tak się wypozycjonują dzięki panu Romanowi i jego uśmiechniętym towarzyszom.


8

Gęsto się robi wokół pana Romana.

0

1

@vangoor Proszę bardzo.


0

Był koń, czas na Brother Louie '98.



9

Te wybory przejdą do historii.

1

@Tasde Nie zmienia to faktu, że TVP jak kiblem partyjnym była, tak i jest nim nadal, a partyjni funkcjonariusze medialni są na tym samym poziomie co za PiSu.

2

Miała być czysta woda, a jest stara zupa.

0

@Rifek AI trzeba sprawdzać, najlepiej sporo wiedzieć o dziedzinie swojego pytania, no i po pierwsze wersja płatna, bo ten zwykły Chat to często kompletny debil. W skomplikowanych sprawach technicznych jest mega przydatny.

2

@macio_944 Sezonik się szykuje konkretny, jest na co czekać.

9

Czerwony się boi o Polskę.

5

@DragonxNF Dzieci nie będę miał, ale jakbym miał to:
Królik Bugs
Kaczor Daffy
Smerfy
Tajemnice wiklinowej zatoki
Krecik
Pszczółka Maja

0

@MaVii Jeśli wrócą Casado i Bernal w normalnej formie, to przy transferze Nico zrobi się ciasno.

0

@Kubsoleon Kogoś ten sezon wyciśnie ze składu, najprędzej chyb Gaviego.

1

@mkord Możliwe, obiekt jest bardzo atrakcyjny.

8

@July_6_BcN Zdaje się, że uśmiechem. Uśmiechasz się i mówisz je..ać PiS - wtedy jesteś prawdziwym prawnikiem.

7

Lis dokazuje na X.

1

@Comentateiro Tu nie chodzi o żadną nienawiść, tylko o to, żeby za jakiś czas nie kręciły się po kraju w zwiększonych ilościach istoty o niewiadomych zamiarach, zdolne do tego co zrobił ostatnio ten młody Wenezuelczyk. Jak będą nam tu spuszczać patolkę z Germanii, to zrobi się nieciekawie tu i tam. Niemiec głupi nie jest i pewnie chętnie pozbędzie się nadprogramowego bagażu.

5

Ciekawe jak ta sprawa się rozwinie, bo chyba jakieś dziwne rzeczy dzieją się w naszym nieszczęśliwym kraju. "Kłamanie prawdą" - ciekawe określenie.

1

@GTBTP Obecnie to kolejny medialny śmieć.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?