RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Chłop chce umrzeć z bronią w ręku, szanuję.
2
AI w formie.
3
Świnia wygrała życie. W takich sytuacjach drapieżniki nie atakują ofiar ze względu na stres jaki odczuwają w pułapce.
1
Jaka kara dla sędziego odpowiedzialnego za tę sytuację, stryczek?
Czy awans za pilnowanie litery prawa?
5
Powitajmy nowego rzecznika rządu, jest najbardziej uśmiechnięty ze wszystkich.
0
@Aragorn33 Rozumiem, to wszystko wyjaśnia. Viceministra się odniosła.
Zobaczymy jaki będzie rozwój wypadków w tej sprawie.
0
Walka o lepszą Polskę.
0
@clyde Na początku na pewno pogadamy.
0
@messi564 Alvarez i potem długo nic. Isak gra w EPL, nie wiadomo jak by wyglądał w LaLiga. Przy takich pieniądzach bał bym się w niego zainwestować.
7
Roman ma Wam coś do powiedzenia.
1
@michal26 Na pewno firmy ubezpieczeniowe i budżet państwa będą w 7 niebie.
Reszta, jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak będzie wycie z bólu nowotworowego, to poglądy mogą się szybko zmienić.
1
@GTBTP Bolek zna się na robocie, to mu trzeba przyznać.
0
@add1337 Myślałem, że poleci po kasę do EPL, a tu proszę, wypłata zupełnie umiarkowana jak na takiego zawodnika.
0
@SelloutCrowd Nie ma kasy w NFZ, oszczędzają na wszystkim. Masz uraz dysku w kregosłupię i ciężko dostać rezonans, zazwyczaj RTG dają. Nie bez przyczyny mówi się, że jak ktoś poważniej choruje, to w Polsce najlepiej niech się od razu do czarnego worka kładzie, jeśli nie ma własnych pieniędzy. Ten system jest niewydolny, działa jak atrapa. Kolejki na wymianę stawów (endoprotezy) są kilkuletnie, a do endokrynologa wizyta za pół roku. Na ten moment nie jesteśmy krajem na poziomie zachodniej UE, jeśli chodzi o finanse na służbę zdrowia. Lepiej się do tego przyzwyczaić.
0
Jakieś ciekawe indywiduum na rozmowie u Mazurka.
MACIEJ GOS
https://www.youtube.com/live/akc1tnlPP6U?si=TzRX6FbBllbys2r6
1
@Kapitan hawk Przecież wszyscy dzisiaj chcą pokoju i demokracji XD.
1
@michal26 Chyba starają się dokarmiać betonowy elektorat, który przyjmie wszystko.
0
@Kgorecki2500 Ministerstwo Wściekłych Psów
0
@ViscaelBarca2007 Według mnie najważniejszy temat do analizy, to porównanie obu zawodników w grze na mocno cofniętego przeciwnika gdzie skrzydłowego blokuje dwóch, a czasem trzech defensorów i jest bardzo ciasno. Nico chyba traci sporo atutów, kiedy nie może się rozpędzić w szybkim ataku na rozciągniętą obronę. Najlepiej byłoby mieć obu i puszczać zależnie od potrzeb XD.
0
@Rifek Jeśli ta informacja jest zbyt drastyczna, to może po prostu niech moderacja usunie ten wpis.
0
@Filipem Taki piłkarz jak Leao pewnie pójdzie tylko za gotówkę.
5
Zawsze jak myślę po jakimś drastycznym morderstwie omawianym w mediach, że nastąpił szczyt bestialstwa, ktoś znowu podwyższa poprzeczkę.
https://x.com/krulbijedame/status/1934504368499302484
2
@GTBTP Złoty interes, kamień zamiast kilku bilionów złotych.
3
@Kgorecki2500 Ja myślę, że Izrael prędzej czy później srogo zapłaci za eksterminację Gazy i atak na Iran.
0
Bzdury jakieś, nie wpłaci Barca to dostaną hajc od kogoś innego.
2
Analiza przyczyny katastrofy samolotu Air India 171.
3
W Izraelu ciągle ten sam motyw - nam wolno zabijać, nas nie wolno.
0
@Rifek Na pewno nie są to symetryści XD.
0
@Konradowskyy Oczekujesz, że napisze o tym Trzaskowski czy Nitras, a nie ktoś z konserwy?
https://www.dw.com/pl/niemiecka-prasa-polska-w-stanie-permanentnej-konfrontacji/a-72879531
1
@Borneo Na pewno interesem narodowym nie jest oranie CPK, próby blokowania budowy muru na granicy podczas kryzysu imigranckiego czy chęć budowania Parku Naturalnego na Odrze, żeby zablokować możliwość żeglugi. Nie nazwałbym tego opcją pro rozwojową.