1

@blakkudium Czekam na Jana w UFC od marca tego roku.
Marny rywal, walka bez szału, ale paradoksalnie bardzo ważna dla Błachowicza.
Jeśli przegra lub zremisuje, to ma bye bye. W sumie to każde starcie ze słabszym zawodnikiem będzie teraz walką o wszystko dla Jana. Musi wygrywać, jeśli chce jeszcze zawalczyć z pierwszą trójką, ewentualnie o pas gdyby mega mocno poszedł.

0

@capoN Procent całkowity ma dobry, ale latek przybywa a nie ubywa. Trzy jego ostatnie karne to był jakiś dramat, w repce też nie wyglądało to najlepiej.
W obecnym sezonie 2 pudła i jeden na farcie - nie najlepszy prognostyk na przyszłość. Stracił pewność, zaczął kombinować i wcale nie jest lepiej.

2

Było co było - z całym szacunkiem dla Robercika, Flick powinien pozbawić go roli egzekutora jedenastek. Nie wyobrażam sobie Lewego podchodzącego do karnego w meczu decydującym o awansie do pierwszej ósemki w LM. Sam powinien zrezygnować ze względu na ryzyko i dobro zespołu. Pichichi i tak poza zasięgiem.

1

Chłop nie zauważył Raphinhi i Pedriego. Ma rację z obrońcami, ale niekoniecznie bym się zgodził, że mamy Yamala a potem długo nic. Do walki o LM brakuje tylko lepszych stoperów, a nie połowy składu.

0

@Kapitan9 Na takiego wyglądał.

0

Łaska pańska na pstrym koniu jeździ.
Najlepiej zwalmy to na Bartosiaka, po prostu Amerykanie obrazili się, bo podważa spójność Sojuszu i za to nie przyjadą.

0

@Rifek Akurat jestem przeciwko wszelkim łańcuchom, bez względu kto rządzi państwem. A co do samego Nawrockiego - obecnie chyba jesteśmy w jakiejś wojnie parlament vs prezydent - czyli obie strony działają w jakimś szkodliwym trybie walki, trudno ocenić co z ich ruchów jest merytoryczne.

1

@LOPEZ16 Zanim Barcelona uzupełni braki, zdążą się zestarzeć niektórzy uważani dzisiaj za młodych. LO, 2x ŚO, pomocnik, dziewiątka, jakiś zastępca na PS/LS - to są zakupy na 250mln. Realnie dostanie jednego stopera i jakiegoś średniaka do przodu.

2

Mecz który wyleczył mnie z Alvareza. Dziękuję.
Rozkręcająca się i kreatywna Barca gra jakby za szybko dla Robercika, kiedy wreszcie jest pole do popisu to gra gorzej niż w tych mordowniach w czasie pomoru.
AM słabe jak cholera, tartak. Agonia Simeone trwa tam naprawdę długo.

1

Dobrze czułem, że Lewus jako maszyna do karnych się kończy. Jak mu w ważnych meczach nadal będą dawać jedenastki to chyba powariowali. Robert jeszcze ostatniego słowa nie powiedział - przyjdą być może karne na wagę awansu w LM, wtedy będzie dopiero zabawa. Neuro kuleje, chyba znak czasów u Robercika.

3

To jest mam nadzieję koniec karnych dla Robercika. Nigdy nie ufaj piłkarzowi który nie strzelił kiedyś trzech jedenastek pod rząd.

0

@esem91 Bo dotarł do ściany z grą defensywną - jedyne co zyska to ogień w ofensywie i mniejsze możliwości ataku od rywala. chłop Nieźle bujał w obłokach, jeśli myślał, że z Araujo Erica i Duńczyka ulepi coś na miarę gry w LM.

1

Od początku było wrażenie, że przekazanie tych aktywów to fantastyka.

0

Przyjdzie jakiś niepewny tańszy grajek, to Robercik zostanie z okrojona na maxa pensją.

3

@macio_944 Szczególnie, że motorem napędowym Brexitu było szczucie na pracowników ze wschodniej UE. Teraz zamiast Polaków, Litwinów itp. mają ferajnę inżynierów i lekarzy. Jedyny plus to usunięcie niemieckiego buta ze swojej rzeczywistości.

0

@Roobo Nie wiem co on tam plecie, wiem natomiast, że połowa naszego narodu ma wpisane jakieś autodestruktywne szaleństwo w procesy intelektualne odpowiedzialne za dokonywanie swoich wyborów politycznych.

0

@Rifek Nie za bardzo - w Polsce nie brakuje ludzi z wielkimi pieniędzmi zarobionymi w normalny sposób, to raz, a dwa - nie da się tak po prostu sfinansować partii zewnętrznymi środkami, system jest dość szczelny i restrykcyjny pod tym względem. Gdyby było to możliwe już dawno mielibyśmy festiwal całkowicie obcych projektów, zarówno ruskich jak i zachodnich czy nawet chińskich.

4

@Rifek W tym czasie zatwierdził również 70 innych. Poza tym zależy jeszcze co było w ustawach które zawetował i jaki byłby długofalowy skute podpisania ich.

0

Trochę kopów w polityczny zadek Polski. Włos się jeży na głowie, jak ktoś celnie zbierze do kupy i objaśni samo destrukcyjne działania naszych politycznych głupków, którzy w czasach być może przedwojennych zarządzają krajem niczym ludzie pierwotni zaproszeni na koncert symfoniczny.

1

@baster82 Od kiedy komentuje tam ten typ co ma głos jak z dziecięcej kreskówki, to zdecydowanie nie. Niszczy radochę z meczu gnój.

2

@AxelF Sporo w ty prawdy, ale też łatwo będzie użyć takiej narracji do dyskredytowania jakiejkolwiek anty-mainstreamowej formacji uderzającej swoim przekazem w "skompromitowane elity", bo przecież w obecnych okolicznościach powinniśmy im ufać i iść za rządowymi jak barany na rzeź.

0

@Beztroskii Jeszcze będzie rollercoaster punktowy w różne strony, więc nie ma co się napinać. Z Atletico śmierdzi stratą punktów na kilometr, więc za chwilę możemy być znowu w dupie.

1

@PatrychoO Przerażające nagranie.

1

@Kgorecki2500 Łuniewski to zdecydowanie nie jest osoba której bym słuchał w tego typu sprawach.

1

@wyrek Może, 2 lata temu jak próbowałem sprzedać to auto dzwonił typ i nie interesowało go, że samochód jest zajęty przez prokuraturę. Namawiał mnie na sprzedaż nawet jak sobie przypomniałem o tym i mówiłem, żeby zastopował kierowcę z lawetą, bo nic z tego nie będzie. Handlarze to jest jakiś niesamowite imaginarium.

0

@Dieselzor Albo na Ukrainę. Dziwna transakcja, trochę za drogo jak by miał być na części, do tego nie chciał całego kompletu blach wartych 2 tyś zł, za które zapłaciłby mi marne 400zł. Zero zainteresowania stanem auta, choć sporo było w ogłoszeniu na ten temat.

0

@AmigoBlancos Serce drżało przy VARze?

2

Fajniutko, Real gubi punkty, a ja w czasie meczu spyliłem samochód wystawiony na olx.
Lekko mnie niepokoi jedynie gadka z typem, od razu wpłacił blikiem na telefon 500zł zadatku, stan go nie interesował, ani OC i przegląd. Przyjedzie jak będzie miał czas i zabiera lawetą. Części w pakiecie z autem wartych tyle co sam samochód nie chciał, wolał 700zł taniej samo auto - mercedesa w210. Trochę podejrzane, typ z Radomia.
Ciekawe czy będą jakieś przepychanki, bo przyjemniaczkiem nie był.

1

@Fake69 Ale Real nie grał tak wysoko, oni w defensywie grają ostrożnie.

1

@RC28 Coś w tym rodzaju, wszystko trzyma atak (o ile jest zdrowy) i Pedri.
Cały tył leży i kwiczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?