RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Smętarz dla zwierzaków, Candyman - ciężki kaliber strachu.
0
@Gibbon_FCB No cóż, nie wiem czy mieszanka nie byłaby ciekawym rozwiązaniem, oba mają swoje zalety.
2
Lista największych podziałów w narodzie:
PiS -PO
miasto - prowincja
wierzący - niewierzący
Polska wschodnia - Polska zachodnia
Real - Barcelona
Kielecki - Winiary
0
@ZuczekFCB1899 Na razie nie wjechał, ale pewnie by bardzo chciał.
2
Lepsze to niż Carmageddon ( kto grał w gierki lat 90-tych to pamięta)
3
@MesQueUnClub_87 Zrył mi baniak ten film jak miałem 5 lat i matka oglądała to w "kinie nocnym" rok 1985 może, ja obok w łóżku udawałem, że niby śpię.
Lęk i strach płynący z tego filmu był niewyobrażalny, długo z tego wychodziłem, rysa jak uj. Chyba tylko wilki z Pana Kleksa w kinie mocniej mnie pojechały.
5
Prezydent wróg publiczny nr 1.
1
@norbi77 Uczucia nie podlegają pod umysłową pragmatykę - bolesny temat.
Ale nie można mieć kogoś kto Cię nie chce i jasno to wyraził. Podobno dorosłość to umiejętność akceptowania rzeczy na które nie masz wpływu, w ogóle nie masz albo już nie masz, bo jest już za późno. Nie może "serce" rządzić umysłem w dorosłym świecie - bo to bardzo niebezpieczna i często ślepa uliczka.
Ja mam inny kolec w duszy - to ja na robiłem osobie kochającej złego, złamałem życie przez egoizm i głupotę i teraz muszę z tym żyć, zapewniam, że wcale nie jest łatwo.
Traktuję to jako karę, tak sobie wytłumaczyłem.
0
@Majkel34 Może nie kompromitowały by tak bardzo, gdyby były na serio i nie ustawione w żaden sposób. Tutaj uczciwa walka powinna skończyć się jak z Ngannou, czyli ciężkim nokautem lub gorzej. Gnojek pewnie ma ustawione, że trochę powalczy i na koniec ma nie być wielkiej krzywdy.
1
@FCB_dimiC No jest w tym coś, że mental w Barcelonie leży i kwiczy. Może jako całość potrafią odrabiać straty jeśli rywal jest w zasięgu, ale samodyscyplina boiskowa poszczególnych postaci jest jakimś nieporozumieniem. Jeden nie biega do obrony, drugi ma prywatny dołek, trzeci akurat miał spadek formy, dodatkowo ktoś wraca po kontuzji. Wynik pobłażliwego podejścia socios i dyrekcji na przestrzeni lat - tutaj możesz się mazgaić i partaczyć do woli, bo przecież masz kontrakt.
1
Dziwne są te smutki Flicka, akurat w momencie kiedy zespół powinien odzyskać formę.
Wracają dwa najważniejsze ogniwa (poza Yamalem), będzie łatwiej dopóki ktoś znowu nie wyłapie urazu.
To że drużyna nie ma szans na LM było wiadome, nie z taka obroną. Chyba że trafi się fartowna ścieżka jak w ubiegłym sezonie. Jeśli wydawało mu się, że ulepi z tego jakiegoś potwora, to nieźle bujał w obłokach. O ligę spokojnie można powalczyć, a siły szukać dopiero po przemodelowaniu obrony w letnim oknie transferowym.
0
@Czyhrynski Musiałby być jakiś młody łeb na dorobku, żeby ze dwa sezony nie fikał z wymaganiami.
1
@Encore Ja myślę, że dużo zależy od drugiej połowy sezonu i tego czy nie będzie do wyjęcia nic lepszego. Czasem nawet za 30 mln są dobre opcje z nieco większym ryzykiem. Z drugiej strony na dzień dobry jesteśmy do przodu na tym transferze, bo typ jest warty 40-50mln w razie gdyby przyszło go odsprzedać np. za rok.
5
Tak patrząc po wpływie Raphinhi na grę, to widać jak bez niego brakuje nam z przodu intensywności i zdecydowania, takiego konkretnego zęba w ataku. Skłonność do apatii i złych decyzji.
Ciekawi mnie co klub zrobi z Rasfordem. Pewnie jak siądzie na dłużej to już liczb nie będzie tak dobrych jak wcześniej. Mam wrażenie, że osiągnął swój sufit w Barcelonie.
Do tego leni się przy wracaniu do defensywy - tego nie rozumiem w przypadku młodego mocnego fizycznie typa, walczącego o kontrakt w wielkim klubie.
4
Wczorajszy mecz był jednym z tych, w których momentami wszystko dzieje się za szybko dla Robercika, który mimo starań i dobrej formy nie był w stanie tak do końca znaleźć się w całej sytuacji. Ale nie było tak źle, fartowna asysta, podanie na setkę dla Yamala i brak szczęścia przy strzale głową. Trochę tam truchtał w pressingu, co momentami wyglądało nie najlepiej. W takich meczach strzelają szybsi zawodnicy lub wchodzący w pole karne pomocnicy.
2
@dmcteam Wygraliśmy i widać znaczenie powracających Raphinhi i Pedriego.
Tyle plusów.
0
@Zieliniak Pressing jakiś naciągany i dwie głupie straty w jego stylu trochę psują obraz w miarę dobrej gry.
2
Niesamowite jak ciężko zmusić ten zespół do szybszego grania i wychodzenia na pozycję. Kiedy już to się dzieje widać jak bardzo brakuje takiej gry, bo od razu kreują się sytuacje. Wyjątkowo denerwujące jest to granie "ty do mnie ja do ciebie" gdzieś przy linii środkowej, bez pomysłu na zdobywanie terenu, a na koniec podanie do boku gdzie jest jakiś tłok i nic się nie ugra.
Lewy jakiś nieswój dzisiaj, ciekawe czy coś ustrzeli.
0
@lukkobe Guirassy nie gra w tak dominującym klubie jak Barca, która dodatkowo gra bardzo ofensywnie i z założenia tworzy od cholery okazji. Poza tym Lewy już ledwo wyrabia fizycznie, młodszy napastnik będzie miał lepszy akumulator.
2
Osimhen lub Guirassy - porządne dziewiątki. Byle udźwignął mentalnie presję gry w wielkim klubie, same skille ma bardzo dobre. Bardzo rozsądna opcja, jeśli typ ma być gotowcem.
2
Zamiana pręgowanego na czarne.
https://x.com/Yoda4ever/status/1994129603154383218
0
Ciekawe, rozumiem że wpadnie trochę Francuzów, Holendrów i Niemców.
A może po prostu mają zamiar nas rozmieszczać?
0
@Laminedependencia Raczej do czasu kontuzji jednego z pozostałych stoperów.
Barca sama przyjdzie na kolanach do Ronalda.
0
@Faro Wychodzenie spod pressingu do boku w obronie to głupota, a bawienie się tam w trójkąty grozi katastrofą. Moim zdaniem za mało grają przez Garcie, nie ma przestrzeni to powinni grać z powrotem do bramkarza, wychodzić mu na pozycje i próbować zdobyć trochę terenu w ten sposób. Dobrze gra nogami, więc można to wykorzystywać, a nie pchać się tam gdzie śmierdzi stratą.
1
@July_6_BcN Wizerunkowo brunetki, ale mam wrażenie, że te najmocniej czarniawie najbardziej mnie pogryzły w życiu. Chyba jakieś ciemne moce w nich siedzą, jak w czarnych kotach XD.
0
@clyde Barca to chyba najlepszy klub na słoneczne wakacje dla każdej cwanej gapy. Kompletny brak polityki i pomysłu co robić z takimi kwiatkami.
Dodatkowo swoje robi sytuacja finansowa - kadra bez dobrej ławki, więc trzeba chodzić na palcach wokół niektórych średnio przydatnych.
W przypadku takich cwaniaczków jak Araujo marzy mi się potężna wrzutka finansowa=transfery, która pozwoliłaby usadzić takiego typa na cały sezon.
To oczywiście niemożliwe, ale tego typu kara za wysysanie klubu byłaby piękna i skuteczna.
1
Niniejszym Luisa F. Rojo można dodać do listy odklejonych. Nie ma gry to i nie ma sytuacji dla Robercika. To nie Nazario, że sobie sam wykiwa i potem strzeli.
2
@mmaciass Wydaje się, że to niemiecko-żydowska inicjatywa, ewentualnie ruski cos dokłada od siebie. Na szczęście jeszcze rodakom nie sprano mózgów wystarczająco i jest zdecydowany sprzeciw większości w tej sprawie.
4
Ostatnio ofensywa proniemiecka i jednocześnie antypolska jest podejrzanie aktywna.
Wymrze jeszcze trochę starych, narodzi się młodych i za 20 lat w końcu wrobią nas w gówno, bo nie będzie komu pamiętać prawdziwej historii.
0
Raphinha mega ambitny piłkarz w najlepszym momencie kariery do Arabii, już widzę jak się rwie na granie u szejka. Stoperów powinno przyjść dwóch, więcej z tego będzie pożytku niż z napastnika z łapanki.