RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 No na pewno nie pomagał.
0
@sebo939 Chodziło mi o bramkarza, cos tam może wpuścił, ale ogólnie miał sporo roboty i nie był to łatwy mecz. Od Erica to w sumie nie można za wiele wymagać, skoro służy do zapychania dziur na trzech pozycjach.
0
W tym meczu praktycznie każdy poza Garcią zagrał słabo lub bez szału.
Skoro tak, to znaczy że było coś nie tak z projektem na tą rywalizację. Mam wrażenie, że nawet bez tego czerwa byłoby trudno wyciągnąć tam dobry wynik. Pomieszanie starych problemów zespołu (uzależnienie od formy Yamala, słabi obrońcy, nijaka pomoc) spotkało się z indywidualnymi błędami i mocnym przeciwnikiem.
Kolejny mecz kiedy rywal przyciska i wyglądamy jak nastolatki grające z dorosłymi, to jest coś czego nie rozumiem.
0
@Klimach fan Flick to jeden mało elastyczny pomysł na zespół, jak nie wychodzi to przyjmuje się baty i dalej robi to samo. Za słaba kadra i gracze bez formy na takiego trenera. Za rok będzie powtórka tego samego i zmiana szkoleniowca, bo ile można walić głową w mur.
0
@MajkiYB No tak, ale w tym meczu na szpicy powinien grać jeden z pary Lewy/Ferran a na skrzydle Rashford lub Raphinha.
1
Ja tam Ferrana nie winię, co jakiś czas można walnąć takie pudło, Lewemu też się zdarza. Flick ocena mierna za ten mecz, za kogoś z pary napastników powinien grać Rashford. Zero pomysłu na mecz, żeby Chelsea nas nie zjadła intensywnością.
Po jaką cholerę wystawił Araujo w tak trudnym spotkaniu?
Lepsze ekipy wskazują na jakim poziomie jesteśmy i nie widać światełka w tunelu, chyba że Yamal jakimś cudem wrzuci nagle tryb turbo z ubiegłego sezonu.
0
@macio_944 Z Newcastle Rashford miał swój dzień, poza tym to w ogóle nie był jakiś szczególnie dobry mecz z naszej strony, a przeciwnik miał swoje szanse.
0
@WiecekFCB Może nie masę B - klasowców, ale za słabą ekipę na grę w taki sposób.
Na moje to Flick jeszcze powalczy kolejny sezon, w LM znowu będzie łomot i cały ten 3 letni cyrk zostanie zapamiętany jako próba gry ponad stan kadry.
0
Barcelona wygląda jak pomieszanie starców z dzieciakami, kiedy trafia na mocnego rywala. Momentami mam wrażenie, że w ubiegłym sezonie pojechaliśmy na częstych przebłyskach geniuszu pewnego nastolatka i jednosezonowej formie życia pewnego Brazylijczyka. Bez tego ten system leży i kwiczy w LM.
1
@macio_944 Twierdzę, że ta metoda to droga donikąd. Jak Real będzie gubił to może na ligę starczy.
3
Urugwajczyk Urugwajczykiem, ale gra i pomysł na ten mecz to dramat.
Wystarczy dwóch szybkobiegaczy u przeciwnika i giniemy jak dzieci we mgle.
Zero progresu. Nie za bardzo kumam do czego zmierza ta ścieżka.
0
AI potrafi zaskoczyć.
0
@urbipl Jprd, gdzie my żyjemy. Rudy sprowadził politykę do kibla.
2
@kubix05 Człowiek z liściem na głowie - tylko Kuba Sienkiewicz mógł na to wpaść.
2
@regatta52 W angielskiej nudne mecze, właściwie to mam wrażenie, że tam leci za każdym razem to samo spotkanie. Żeby to oglądać trzeba być konkretnym kibicem jakiegoś klubu, może wtedy są emocje.
Piłka nożna to dla mnie Real-Barca, LM i MŚ. Reszta to odpady.
1
@Arkon
Czas Apokalipsy
Das Boot (Okręt)
Truposz
Blade Runner
Fear and Loathing in Las Vegas
Pulp Fiction
Piąty Element
1
Może chłopu było po prostu gorąco.
0
@Arkon Wymagania i hejterskie podejście do płci przeciwnej, chyba to najbardziej odrzuca w młodym pokoleniu dziewczyn. Lewica zrobiła swoje.
0
@xavi890 Z tego samego powodu co zawsze, kiedy kluby kupują rok przed zakończeniem umowy. Bo jest mimo wszystko niedrogo i potrzeba na już.
2
Coś tam w nogach ma, na pewno więcej niż Roque. Tyle że to typ do dłuższego szlifu, chyba Lewy musiałby zostać na wszelki wypadek.
0
@Eklerek Maradona akurat na pewno by sobie poradził. Moim zdaniem ci którzy byli nieco powolni i niezbyt mocni fizycznie mogliby mieć niższy status w dzisiejszej piłce.
Gra przyspieszyła i jest więcej fizycznych bestii.
0
W Barcelonie nie ma czasu na budowanie młodego zawodnika całymi latami.
Presja wyniku powoduje wymaganie jakości na już, potem ci niechciani młodzi zawodnicy robią kariery tam gdzie dostają dużo minut. Właściwie nie ma co się dziwić, coroczna walka o mistrzostwo strasznie podkręca wymagania zarówno sportowe ja i finansowe.
2
Tabela La Liga podąża ku normalności, wreszcie.
2
@partymaker To jest najbardziej obrzydliwa cecha tego piłkarza.
2
Krajobraz po działaniach obronnych narodu wybranego.
1
@pt9 Za połowę kupiłbym mieszkania//domy na wynajem gdzieś daleko od ruskiego pola rażenia, ze 2 mln postarałbym się jakoś zainwestować, pozostałe 3mln na życie.
0
@mkord Spójna jest tylko bezczelna głupota i zakłamanie obu ekip.
0
Nie oglądam EPL, co tam w tym Liverpoolu tak nie hula, że są aż w takim kiblu?
0
Jak tam Rashford, wróci na Chelsea?
Zaraz walka UFC Hooker vs Arman (info dla żądnych krwi)
0
@Czarny_ck No takie bez iskry to Bilbao.