1

Niniejszym Luisa F. Rojo można dodać do listy odklejonych. Nie ma gry to i nie ma sytuacji dla Robercika. To nie Nazario, że sobie sam wykiwa i potem strzeli.

2

@mmaciass Wydaje się, że to niemiecko-żydowska inicjatywa, ewentualnie ruski cos dokłada od siebie. Na szczęście jeszcze rodakom nie sprano mózgów wystarczająco i jest zdecydowany sprzeciw większości w tej sprawie.

4

Ostatnio ofensywa proniemiecka i jednocześnie antypolska jest podejrzanie aktywna.
Wymrze jeszcze trochę starych, narodzi się młodych i za 20 lat w końcu wrobią nas w gówno, bo nie będzie komu pamiętać prawdziwej historii.

0

Raphinha mega ambitny piłkarz w najlepszym momencie kariery do Arabii, już widzę jak się rwie na granie u szejka. Stoperów powinno przyjść dwóch, więcej z tego będzie pożytku niż z napastnika z łapanki.

2

Najlepiej by było oskarżyć ich o konszachty z Braunem i Konfederacją.

1

@July_6_BcN Od kiedy dwóch głównych chłopów w rodzinie zabrało raczysko
prawie że na raz, to raczej nie ma. Wcześniej na koniec było zawsze jakieś winko lub parę głębszych jakiegoś dobrego trunku. Ta na dobre zakończenie i towarzyskość.

5

W klubie lub w jakimś środowisku wokół niego powinna powstać misja usunięcia Araujo z Barcy, zobaczycie, że on wydyma wszystkich i odejdzie sobie za darmo, dodatkowo robiąc boiskowe psikusy nie do przyjęcia.

4

Baliście się motyli jak byliście mali?

5

GrandpaKitty.

5

Skoro jesteśmy współwinni Holocaustu to i może kolonizowaliśmy, kto wie.

0

Wojenny biznesik.

0

Nie zdążyłem nawet napisać, że zaraz któryś wyleci z urazem dla równego rachunku i już mamy pierwszego gagatka. Ciekawe jak ta maszyna będzie wyglądać w sobotę, Raphinha wreszcie pewnie zagra w podstawie, Pedriego nawet nie liczę, bo raczej go nie wpuści nawet na jedną całą połówkę. Długo przychodzi czekać na pełną gotowość rekonwalescentów, tak długo, że aż człowiek zastanawia się kto jeszcze zdąży coś wyłapać zanim ci dwaj wrócą na full.

1

@July_6_BcN Fatalne, zgredzi mi się trafili. Rodziny się niestety nie wybiera.

9

Niemiec przechodzi samego siebie w pomysłach jak nas jeszcze bardziej poniżyć.

0

Zespół pewnie będzie funkcjonował lepiej po powrocie kontuzjowanych zawodników, jednak przedstawiony plan to jakaś kpina z kibiców. Nic się nie zmieni poza wzmocnieniem kadry, reszta rzekomych ulepszeń to jakieś gusła.

4

A to nicponie z tych prawicowców.

0

@KamQiX Przecież on nie jest pierwszym wyborem w większości spotkań.
Po Araujo powinny w Barcelonie zostać tylko wspomnienia, niestety ten klub nie ma właściwej polityki zarzadzania kontraktami zawodników i trzyma zgniłe jabłka ile tylko zapragną tu grać.

1

Pani Duobtfire.

0

Ciekawi mnie czy klub w końcu wyprawi w świat obrońcę bez umiejętności wyprowadzania piłki, czy też może znowu go pogłaskają i się rozejdzie po kościach.
30-40mln to w naszych warunkach spora suma. Bo inaczej to chłop wysiedzi kontrakt i odejdzie za darmo.

0

@Korek365 Może bardziej chodzi o to, że de Jong sam w sobie nie daje wielkiej jakości w pomocy, a tego się trochę oczekuje. On gra dobrze jako wypełniacz środka pola, kiedy cała Barca gra dobrze. Od siebie daje bardzo mało.

0

@Jersi1 Zachód generalnie nie bierze pod uwagę stanowiska państwa, które samo deklaruję pełną podległość większym od siebie. Potem rudego wsadza się do osobnego wagonu w pociągu, żeby nie irytował swoją obecnością.

Poza tym, co to za stwierdzenie, że Skandynawowie są silni bo są w NATO?
Przyjęcie do sojuszu wzmocniło ich strategicznie, siłę militarną mają własną.
Tak samo jak własne mają przygotowania własnego państwa do możliwej wojny, czyli coś czego u nas nie ma - na przykład pobór powszechny do wojska.
Polityka skrajnej uległości pomieszanej z niekompetencją w zarządzaniu obronnością państwa wobec możliwej wojny nigdy nie kończy się dobrze.

Nasze głupki cały czas liczą na to, że tej wojny nie będzie, a jak już będzie to na pomoc przyjdzie wyimaginowana armia europejska lub Amerykanie.
Nic z tych rzeczy, jak gówno przyjdzie to po pierwsze radzisz sobie sam tym co masz. A żeby mieć, to trzeba na serio działać, a nie czekać 2 lata z zamówieniami na drony, bo akurat wleciało 20 tekturowych.

23

Miał latać sam jak opętany kiedy Chelsea bawi się piłką? Robercik pracował wczoraj kiedy trzeba, wracał się i jak miało to sens to presował. Siły też trzeba jakoś rozkładać.

1

@Arcybiskup Pan magister od dawna mówi, że Chiny nie mają chęci i możliwości opiekowania się Europą Wschodnią, poza zwykłym biznesem z nimi nie ma co liczyć na jakieś większe geopolityczne układy.

2

@Jersi1 A to mówi, że jest wyrocznią?
Tu chodzi o nasze naiwne wieszanie się na Amerykanach i Niemcach. Nikt nie pisze, że mamy zrezygnować ze współpracy z nimi. Jedni na kolanach do Waszyngtonu, drudzy do Berlina - potem się ludzie dziwią, że przekopują nas jak piłkę. Czy nasi politycy w ogóle biorą pod uwagę, że za kilka lat może się wszystko zmienić i trzeba będzie bardziej opierać się na sobie?
I co ma do tego Konfederacja?

1

Opcja europejska.

2

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe czy się uśmiechał pisząc te brudy.

1

@pt9 Nie ma obrony, nie ma pomocy poza Pedrim, słaba ławka, brak topowej 9. Co się moze nie udać.

0

@NeroTFP1 Co to za głupie porównanie? Umtiti w prime i zdrowy to był topowy stoper.

1

@MesQueUnClub_87 Zawodnik bez dyscypliny w defensywie, a w ofensywie nie dający aż tak wiele, żeby całościowo się opłacało. Ping-pongista i tyle. Kolejny który powinien być opcją, a jest podstawą, bo nie ma kim grać w pomocy. Brak kasy robi swoje, nie tylko w defensywie.

0

@Who_you_mam Trochę prawdy w tym jest, projekt osiągnął swój sufit w ubiegłym sezonie i nie widać, żeby jakoś rokował na wygrane z potężnymi rywalami w formie.
Z regularnością pewnie będzie lepiej po wyleczeniu tego co chore, ale tam gdzie jest jakościowy przeciwnik to ciągle jest zderzenie ze ścianą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?