RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma dla niego taniej alternatywy, więc go pewnie wykupimy.
Jednak na cokolwiek więcej niż obecnie nie ma co liczyć, solidny zmiennik i nic poza tym. Dobre liczby, sporo zmarnowanych akcji i słaba gra w obronie.
Rashford gra swoją bajkę, spasowaną częścią mechanizmu nigdy nie będzie.
0
@BorzyKrzys Śmierdzi NSDAP na kilometr. U Niemca mają problem, zlikwidować nielegalnie partię polityczną albo ryzykować powrotem niemieckiego nacjonalizmu w czystej formie. Lewicowi liberałowie narobili szkody swoimi rządami i teraz wyrastają takie kwiatki.
1
@Kgorecki2500 Albo ile Zełenski wytrzyma zanim go zdejmą z funkcji.
5
Barcelonie obecnie potrzeba gotowców. Wątpię że przy braku kasy będą inwestować w przyszłość.
2
@Aragorn33 Dziwny temat, chłop się skompromituje jeśli to fejk.
3
@Muszynianka Filozofie stoicką uważam za najbardziej użytkowo-życiowo przydatną ze wszystkich tego typu mądrości. Im człowiek starszy, tym bardziej widzi w niej odbicie wielu swoich błędów wykonanych na samym sobie.
Jung też jest użyteczny, szczególnie w przypadku introwertycznych osobowości z głębszym odczuwaniem i trudniejszą ścieżką. Tego w szkole nie uczą.
1
Dobre rady od stoików, przydatna rzecz.
2
"Polacy postrzegali Niemców jako rasę panów".
0
@Rewolucja123 Stare dobre czasy UFC.
Ostatnio zdecydowany mój faworyt to Teixieira vs Prohazka.
0
@Jurny Rudy podpali rzeczywistość albo zamknie Brauna do więzienia, jeśli sondaże wywróżą mu porażkę.
5
Czarzasty z przesłaniem dla narodu:
https://x.com/Palucki_B/status/1990905653590737266
1
Co to za plota z tym Rayanem?
Poza tym, że ma zniechęcające imię, jedyne co widzę na filmach to szybkobiegacz z kiwką na dobieg, o ile się uda.
0
Szewko o terroryzmie kolejowym, nie tylko tym wykrytym ostatnio.
W niektórych regionach świata wręcz specjalizują się w takich zabawach, trudno wykryć, łatwo zmontować.
1
@Safrani W Korei wielka gwiazda, ale zawsze w masce, więc pełnego oblicza nie poznamy.
1
@Safrani A-YEON, moja ulubiona dziewczyna z You Tube, cieszę się, że tu zawitała.
Kolejna skośnooka gwiazda - Nacoco, również z Korei :
9
@macio_944 Jeśli mówimy o konkretach, to kraj został sprzedany Niemcom i Amerykanom przez ludzi PO i PiSu. Niezbyt mądre pokrzykiwania Konfederatów czy Brauna, są jak kropla w morzu w porównaniu do win mainstreamu. Tak że jak idziesz głosować, to sobie przemyśl kto i co tu komuś sprzedał.
3
Jeśli nie jest gotowy na mecz z Bilbao, to raczej chyba średnio go wpuszczać trzy dni później na tę wojenkę z Chelsea w LM.
0
@Kgorecki2500 Na Ukrainie kradli, kradną i będą kraść. Kwestia tego jakie siły mają interes, żeby to ujawnić i po co. Amerykańska agentura ma tam wielkie macki, wystarczające, żeby zniszczyć kogo chce. Zełenski jest pro-wojenny, więc trzeba dobrać mu się do skóry, jeśli chce się kończyć wojnę. Niebawem wylansują władze posłuszne Amerykanom i będzie po sprawie, chyba że ruski będzie fikał i zaprze się mimo sankcji.
Sam nie wiem, co o tym myśleć. Dla nas chyba lepiej, żeby ta wojna jeszcze ze 2 lata potrwała.
3
@Karol145 Bramkarz bardzo niepewny, brakowało tylko jakiegoś kiksu.
0
@MYTO 9.30 o ile się zwlokę z pryczy.
0
Znajomy temat, zlekceważenie rywala i kłopoty.
1
@kubix05 Masowe borowanie bez znieczulenia - jaki sadysta na to pozwolił?
1
Szewko o sankcjach Trumpa na Rosję. Biorąc pod uwagę powolne likwidowanie Zełenskiego (afera korupcyjna), wygląda to na etap przygotowań do wymuszenia zakończenia konfliktu, co jest zgodne z obecną polityką USA.
Prezydenta Ukrainy wraz ze swoją świtą trzeba się pozbyć, a na Rosji wywrzeć presję, co by się zgodziła na rzekomy koniec wojny. Co ciekawe, zarówno Zełenski jak i Rosjanie mają podobne podejście do sprawy - chcą kontynuować konflikt, UE również woli tę opcję. Tylko Amerykanie widzą to dokładnie odwrotnie.
0
@Criss18Barca Tak, z tego co czytałem tanio nie będzie.
0
Ktoś ma rozeznanie jak będą wyglądać przychody Barcy po powrocie na Camp Nou z częściowo otwartą trybuną? Ilość kibiców chyba będzie na razie podobna do meczów na stadionie Montjuic. No i kiedy zostaną otwarte kolejne sektory na odnowionym obiekcie.
2
Powrót obrońcy który nie potrafi bronić, do tego z problemami zdrowotnymi i sporymi zarobkami. Z pewnością to prawda.
0
Tego się chyba nikt nie spodziewał, Mike Pompeo w Fire Point.
https://x.com/MBudzisz2/status/1990357931116925377
0
@kanver_ Na tym etapie kariery to nie wiem czy EPL jest dobrym wyborem, tam się sporo biega, liga bardzo wymagająca fizycznie. Ale hajc pewnie byłby konkretny. Z tego co pamiętam w MU mówili, że raczej chcą odchodzić od podpisywania starszych piłkarzy bez perspektyw na dłuższą przydatność.
2
Cała defensywa gra ostatnio tak źle, że trudno znaleźć konkretnego winowajcę.
W tej chwili to nawet niedostatki Araujo są mniej widoczne, bo prawie każdy gra piach. Chyba jednak bardziej brakuje zgranej pary porządnych stoperów niż kolejnego LO.
1
Byle nie podzielili tego między DAZN i jakąś drugą stację.