2

Nie ma dla niego taniej alternatywy, więc go pewnie wykupimy.
Jednak na cokolwiek więcej niż obecnie nie ma co liczyć, solidny zmiennik i nic poza tym. Dobre liczby, sporo zmarnowanych akcji i słaba gra w obronie.
Rashford gra swoją bajkę, spasowaną częścią mechanizmu nigdy nie będzie.

0

@BorzyKrzys Śmierdzi NSDAP na kilometr. U Niemca mają problem, zlikwidować nielegalnie partię polityczną albo ryzykować powrotem niemieckiego nacjonalizmu w czystej formie. Lewicowi liberałowie narobili szkody swoimi rządami i teraz wyrastają takie kwiatki.

1

@Kgorecki2500 Albo ile Zełenski wytrzyma zanim go zdejmą z funkcji.

5

Barcelonie obecnie potrzeba gotowców. Wątpię że przy braku kasy będą inwestować w przyszłość.

2

@Aragorn33 Dziwny temat, chłop się skompromituje jeśli to fejk.

3

@Muszynianka Filozofie stoicką uważam za najbardziej użytkowo-życiowo przydatną ze wszystkich tego typu mądrości. Im człowiek starszy, tym bardziej widzi w niej odbicie wielu swoich błędów wykonanych na samym sobie.
Jung też jest użyteczny, szczególnie w przypadku introwertycznych osobowości z głębszym odczuwaniem i trudniejszą ścieżką. Tego w szkole nie uczą.

1

Dobre rady od stoików, przydatna rzecz.

2

"Polacy postrzegali Niemców jako rasę panów".

0

@Rewolucja123 Stare dobre czasy UFC.
Ostatnio zdecydowany mój faworyt to Teixieira vs Prohazka.

0

@Jurny Rudy podpali rzeczywistość albo zamknie Brauna do więzienia, jeśli sondaże wywróżą mu porażkę.

5

Czarzasty z przesłaniem dla narodu:

https://x.com/Palucki_B/status/1990905653590737266

1

Co to za plota z tym Rayanem?
Poza tym, że ma zniechęcające imię, jedyne co widzę na filmach to szybkobiegacz z kiwką na dobieg, o ile się uda.

0

Szewko o terroryzmie kolejowym, nie tylko tym wykrytym ostatnio.
W niektórych regionach świata wręcz specjalizują się w takich zabawach, trudno wykryć, łatwo zmontować.

1

@Safrani W Korei wielka gwiazda, ale zawsze w masce, więc pełnego oblicza nie poznamy.

1

@Safrani A-YEON, moja ulubiona dziewczyna z You Tube, cieszę się, że tu zawitała.

Kolejna skośnooka gwiazda - Nacoco, również z Korei :


9

@macio_944 Jeśli mówimy o konkretach, to kraj został sprzedany Niemcom i Amerykanom przez ludzi PO i PiSu. Niezbyt mądre pokrzykiwania Konfederatów czy Brauna, są jak kropla w morzu w porównaniu do win mainstreamu. Tak że jak idziesz głosować, to sobie przemyśl kto i co tu komuś sprzedał.

3

Jeśli nie jest gotowy na mecz z Bilbao, to raczej chyba średnio go wpuszczać trzy dni później na tę wojenkę z Chelsea w LM.

0

@Kgorecki2500 Na Ukrainie kradli, kradną i będą kraść. Kwestia tego jakie siły mają interes, żeby to ujawnić i po co. Amerykańska agentura ma tam wielkie macki, wystarczające, żeby zniszczyć kogo chce. Zełenski jest pro-wojenny, więc trzeba dobrać mu się do skóry, jeśli chce się kończyć wojnę. Niebawem wylansują władze posłuszne Amerykanom i będzie po sprawie, chyba że ruski będzie fikał i zaprze się mimo sankcji.
Sam nie wiem, co o tym myśleć. Dla nas chyba lepiej, żeby ta wojna jeszcze ze 2 lata potrwała.

3

@Karol145 Bramkarz bardzo niepewny, brakowało tylko jakiegoś kiksu.

0

@MYTO 9.30 o ile się zwlokę z pryczy.

0

Znajomy temat, zlekceważenie rywala i kłopoty.

1

@kubix05 Masowe borowanie bez znieczulenia - jaki sadysta na to pozwolił?

1

Szewko o sankcjach Trumpa na Rosję. Biorąc pod uwagę powolne likwidowanie Zełenskiego (afera korupcyjna), wygląda to na etap przygotowań do wymuszenia zakończenia konfliktu, co jest zgodne z obecną polityką USA.
Prezydenta Ukrainy wraz ze swoją świtą trzeba się pozbyć, a na Rosji wywrzeć presję, co by się zgodziła na rzekomy koniec wojny. Co ciekawe, zarówno Zełenski jak i Rosjanie mają podobne podejście do sprawy - chcą kontynuować konflikt, UE również woli tę opcję. Tylko Amerykanie widzą to dokładnie odwrotnie.


0

@Criss18Barca Tak, z tego co czytałem tanio nie będzie.

0

Ktoś ma rozeznanie jak będą wyglądać przychody Barcy po powrocie na Camp Nou z częściowo otwartą trybuną? Ilość kibiców chyba będzie na razie podobna do meczów na stadionie Montjuic. No i kiedy zostaną otwarte kolejne sektory na odnowionym obiekcie.

2

Powrót obrońcy który nie potrafi bronić, do tego z problemami zdrowotnymi i sporymi zarobkami. Z pewnością to prawda.

0

Tego się chyba nikt nie spodziewał, Mike Pompeo w Fire Point.

https://x.com/MBudzisz2/status/1990357931116925377

0

@kanver_ Na tym etapie kariery to nie wiem czy EPL jest dobrym wyborem, tam się sporo biega, liga bardzo wymagająca fizycznie. Ale hajc pewnie byłby konkretny. Z tego co pamiętam w MU mówili, że raczej chcą odchodzić od podpisywania starszych piłkarzy bez perspektyw na dłuższą przydatność.

2

Cała defensywa gra ostatnio tak źle, że trudno znaleźć konkretnego winowajcę.
W tej chwili to nawet niedostatki Araujo są mniej widoczne, bo prawie każdy gra piach. Chyba jednak bardziej brakuje zgranej pary porządnych stoperów niż kolejnego LO.

1

Byle nie podzielili tego między DAZN i jakąś drugą stację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?