RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Byle nie podzielili tego między DAZN i jakąś drugą stację.
2
Mousse T. feat. Hot 'n' Juicy - Horny '98
Emma Lanford.
2
@Comentateiro Po pierwsze nie widać na rynku następcy na PS, sprzedasz Yamala i nie ma kogo tam kupić.
0
Lin Shidong vs Truls Moregard. Obecna dwójka w rankingu gra z piątką.
Wspaniały mecz, ostatnio odkorkował mi się pingpong po latach, ubolewam nad brakiem miejsca do gry. W więzieniu jedyny moment zapomnienia o tym gdzie jesteś.
1
Kocisko.
0
@MYTO Eee, taki tam symbol tego co odeszło, ja bym się nie czepiał. Chyba że hajc by był do zarobienia na nowym nowoczesnym budynku.
4
@BORO_12 Tak, zdecydowanie najwięcej zyskalibyśmy kupując dwóch dobrze wybranych stoperów. Zamiast tego pewnie będzie jeden z łapanki i jakiś napastnik, logika transferowa Barcelony nigdy nie faworyzowała budowania mocnej defensywy kosztem ataku, nawet jeśli wzmacnianie obrony było bardziej niezbędne.
0
Probierzówka grała zbyt ofensywnie, miałem wtedy wrażenie, że wystarczy to uspokoić i będą jakieś wyniki. Tworzenie dużej presji w ataku nie ma w naszej repce przełożenia na bramki, a przeciwni ma więcej okazji do kontry.
0
Alvareza można upychać na różne pozycje, to jest dodatkowy atut tego piłkarza.
Główny problem to jego przesadzona cena. Powinien kosztować 100-120ml, a nie 150, a tyle pewnie zażąda AM, bo sami za niego sporo zapłacili i ze względu na zwiększenie wartości będą chcieli wycisnąć chore pieniądze. Musiałby chłop narobić tam brudu jak Dembele w BVB, wtedy może poszedłby taniej. Do tego raczej nie dojdzie, bo typ ma podobno równo pod sufitem.
Kane to umiarkowanie dobry transfer, to samo co Lewandowski. Trzeba mu dobrze dograć to postrzela.
0
W tym Realu to też mają niezłe kwiatki. Wyłapali dobrego trenera być może na lata, tylko trzeba mu się dać przetrzeć w spokoju, w końcu to pierwszy sezon. Zamiast tego jakiś kwas się tam wylewa. Nie to, żebym się smucił, ale dziwna sprawa.
0
Chłop żył ponad 2 tyś lat temu, a obecna polska rzeczywistość polityczna pasuje do jego teorii, jakby o nas myślał konstruując swój statement. Arystoteles.
1
@Ojciec5tkidzieci Marna kasa za taką podłą robotę.
0
@Katalończyk 99 Sam się izoluję, bo rodacy mnie mocno rozczarowali i wolę swoje towarzystwo. Najbardziej tracą na tym samice, bo im się prędzej robi smutno.
5
Roman wraca.
0
Szczerze wątpię, że Real przegra któreś z tych trzech spotkań, chyba że im się żółw rozsypie. Jeden remis to będzie cud. U nas AM i na Bilbao bez pomocników, tutaj prędzej czuć kłopotami.
1
@Lionel_Messi10 Razem z Metallicą moja ulubiona kapela, wyrosłem na The Doors. Klawisze Manzarka to miód dla moich uszu.
1
Jonathan James. Ciekawa historyjka.
1
@kanver_ Wjechał z formą z Bayernu i mega motywacją, żeby się pokazać.
1
Jacek Kaczmarski - "Encore, jeszcze raz".
Obraz rosyjskiego malarza Pawieła Fiedotova (1815–1852).
0
@NeroTFP1 No cóż, ukrainofobia jest u niej irytująca i wyjątkowo szkodliwa, ale jeśli chodzi o obecne władze w UE to ma racje.
0
@Encore Ale gówno, liczyłem na walkę z Furym. Jedyne co by mnie zafascynowało w tym starciu to ciężki nokaut na celebrycie, najlepiej wbrew umowie jak w Pulp Fiction.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No o to właśnie chodzi, że coś tam się rozleciało, Luis przestał ogarniać tą układankę i to nie chwilowo.
1
3 dni od Bilbao do Chelsea wiele mu nie zmienią w całym procesie.
Ciekawe jak to się skończy.
0
@galix22 A pamiętasz jak wyglądał Real w drugim sezonie Luisa?
Zmiana trenera w czasie trwania sezonu z Beniteza na Zidana, brak formy,
a i tak na koniec odrobili stratę 12 punktów do Barcy i mistrzostwo przegrali jednym punktem 90-91, jeszcze dwa mecze i byłoby po mistrzostwie dla nas.
Barcelona Enrique grała bardzo słabą piłkę w tamtym sezonie, mimo gwiazd w składzie. Było sporo pretensji o styl i brak pomysłu trenera.
Ostatecznie potwierdziło się to w trzecim roku, tzn. że poza wygranym trypletem mocno coś tu nie gra.
0
Pierwsze koty za płoty, ciekawe czy Xavi jeszcze podejmie walkę. Tylko nie wiem jak miałby to zrobić, pewnie znowu rzuciłby się na za głęboką wodę.
Luis Enrique wygrał tryplet w pierwszym sezonie z Barcą, potem wyglądało to już bardzo słabo i odszedł, a teraz robi wielką robotę w PSG.
0
@tomek8756 Czekanie na coś nowego, tyle jej pozostaje lub uczestnictwo w jakiś projektach obok polityki.
1
Angielskie plotki są równie wiarygodne co hiszpańskie.
Sam transfer byłby ok., ale wtedy Alvarez już na amen bye bye.
0
"nie stracilibyśmy połowy z tych bramek" - kogoś chyba lekko odkleiło.
Garcia pewnie więcej by wybronił, ale nie połowę.
Co do Flicka się zgadzam, wygląda na trenera mającego jeden tryb działania, więc pewnie do końca sezonu będziemy mieć rollercoaster.
Lewy strzela dużo jak na swoje minuty, więc nie czepiałbym się za bardzo.
Zobaczymy czy będzie zdrowy i czy klub w ogóle jest zdolny kupić kogoś sensownego do ataku.
2
@draxidox Sądownictwo obecnie jest jednym wielkim siedliskiem korupcji politycznej, nie tylko w Polsce ale też w UE i USA. Szkoda nerwów, wąż zjadł własny ogon.
0
Ktoś zna niemiecki?