RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Włóczenie się po okolicy w nocy raczej nie wskazane.
Ale bliskość dzikiego zwierza też ma swój klimacik.
5
Kotek w wersji XXXL.
1
Heh, akurat ostatnio sobie myślałem nad tematem naszego treneiro i przyszło mi do głowy, że on nie wytrzyma tu zbyt długo i nie zdziwiłbym się, gdyby po sezonie się ulotnił. Może to plotki a może nie, wyniki i widoki na konkretne wzmocnienie składu pewnie zatrzymają go na kolejny sezon. Gorzej jak się zacznie sypać, a kasy będzie co kot napłakał.
0
@Arkon Rudy szkodnik, a potem długo nic.
3
@Lanosss Biorąc pod uwagę, że tam zarobi 3 razy więcej plus pewnie z 50mln za sam podpis, to tatusiek za jakiś czas może wyskoczyć ze znanym tematem - Barca nie docenia Yamala (finansowo oczywiście) i pójdą po kasę. Niby klub jest zabezpieczony klauzulą, ale z niewolnika nie ma pracownika.
5
Jak tak pragnie życia w Barcelonie to niech pogra za pensję rezerwowego,
np. 2 mln netto
0
To chyba tylko transfer z BRA/ARG/USA wchodzi w rachubę, bo w Europie nikt raczej nie zgodzi się na odejście dobrego stopera w połowie sezonu.
2
@MesQueUnClub_87 No coś tam strzela widać. Ciekawe jak sobie radzi z mocniejszymi rywalami w lidze.
0
Etta Eyong - ktoś ogląda częściej tego napastnika?
Bo na YT nie ma za bardzo z czego zrobić kompilacji jego skilla, strzela jakieś bramki i jest dość silny fizycznie, niczego wyróżniającego w tych filmach nie zauważyłem. Na pierwszy rzut oka to jakiś zwyklak jeden z wielu.
2
@Bolton Problem w tym, że dla Chin jesteśmy zbyt słabym i mało ważnym państwem w systemie, żeby robić z nami jakieś konkretne ustawki.
Do tego oni są od nas za daleko, żeby w ogóle z naszej perspektywy ufać w sens
takiego pomysłu.
0
@Kgorecki2500 Na razie to USA dorzucały do pieca, Chińczyk jakoś konkretnie się nie ruszył. Pytanie czy zamierzają zmienić taktykę, czy może nadal widzą interes w braniu wszystkiego na klatę. Nic nie trwa wiecznie, jeśli nie eskalowali to bynajmniej nie ze strachu, tylko z dobrze obliczonego swojego interesu.
5
Smok w końcu wykonał jakiś konkretny ofensywny ruch na tej planszy.
Zobaczymy czy światowa atmosfera się podgrzeje.
1
@PatrykBarca Ten sam temat co kiedyś z Ferranem. Tyle że on ma normalne zdrowie i było na co czekać. Żeby spławić Olmo prawie darmo musiałaby się trafić okazja na pomocnika bez kontraktu, za grosze albo z La Masii.
1
@kubix05 Jam się tak woził 40 lat temu. Z dziadkiem jeździliśmy po chleb prosto z piekarni, czerwonym wozem. Piękne czasy to były.
0
Ciekawe czy klub pójdzie po rozum do głowy i będzie się starał pożegnać Olmo zanim się kompletnie rozleci i póki co ma jakąś wartość. Wielkiego zysku nie będzie, bo tam chyba raty są do spłacenia, ale po co pakować się w kolejną historię z mało użytecznym szklanym piłkarzem.
0
@MesQueUnClub_87 Widać jak sieje pod publiczkę, trochę o nietolerancji biedaków, trochę patriotyzmu i zwykłej medialnej komercji.
Główny plus jego projektu to wyjęcie na światło dzienne obecnego medialnego szamba i jego głównych postaci. Za to z pewnością naród będzie mu wdzięczny.
0
Jeszcze ze 3lata i Krzysio będzie latał prywatnym odrzutowcem, jeśli mu interes wypali
na miarę potencjału.
1
Człapała prawie cała drużyna, a nie tylko Lewy. No i nie wiem, czy Marcus ma ochotę na bieganie i walkę cały mecz na 9-tce, nie mając tam miejsca na grę. Tam trzeba głównie cierpieć przez większość czasu. Plus taki, że on ma więcej siły i lepsze przyjęcie piłki, dodatkowo Raphinha może grać na swoim miejscu.
0
@Colon To trochę dziwne, że ominąłeś ten serial jeśli ogólnie oglądasz.
Ja w ogóle nie trawię seriali, ze względu na niegdysiejszą moją druga połowę musiałem obejrzeć prawie wszystkie jednym okiem i jedyne które mnie zainteresowały to Gomorra i właśnie Black Mirror.
0
@Filipem @Karamba Być może, miałem złe wspomnienia z AdBlockami, bo zazwyczaj po coś je musiałem potem wyłączać. Przeglądarkę Brave dobrze wspominam, właściwie nie wiem czemu wróciłem do Chroma.
0
Sposób na krzykliwe reklamy.
Zainstalowałem sobie programik AutoHotkey do obsługi skryptów.
ChatGPT napisał mi ścieżkę dla elementu docelowego odpalanego ze skrótu i gotowy skrypt dla dużego przeźroczystego okna z wyłącznikiem dźwięku jednym kliknięciem na pulpicie "always on the top".
Przydatna rzecz, finalnie klikam tylko na obszar w pobliżu prawej krawędzi ekranu w razie jak mi się mocno drze reklama i na szybkości wyłączam/włączam audio.
Wszystko to nieco skomplikowane jeśli się nie zna komputerowej zabawy, ale cyfrowy mądrala sporo potrafi pomóc.
Potrzeba jeszcze zainstalować narzędzie wiersza poleceń NirCMD, żeby wszystko działało.
1
@ranger3120 Nauczyłem się pracując w Irlandii, w szkole nie miałem.
A reszta z internetu, świat po prostu funkcjonuje w tym języku. Staram się włączać napisy angielskie tam gdzie są trudniejsze treści do odbioru ze słuchu, dobra metoda na poszerzanie zasobu wyrażeń. No i ogólnie mam zawsze ustawioną ikonkę tłumacza włączającą się po zaznaczeniu myszką danego zdania, żeby na szybkości przyswajać sobie słowa których nie rozpoznaję podczas czytania tekstów.
0
@Borneo W ogóle Flick jest mało elastyczny, wszystko wisi na udanej grze ofensywnej. Jak tego z jakiegoś powodu nie ma, to wszystko się partoli.
2
Czyli grajmy częściej zawodnikami rezerwowymi. Problem w tym, że przy sposobie gry samej Barcelony i dodatkowo Barcelony Flicka nie da się utrzymać jakości bez kluczowych postaci zespołu. Brak planu B na grę składem o mniejszych możliwościach. No i trzeba też powiedzieć, że oba ostatnie mecze były do zremisowania.
2
Wielkopolanie do roboty, ratować Ostrów Tumski.
1
@tbas Tych plotek bym nie łączył w całość, ale zdecydowanie jakiś problem istnieje i to konkretny. Być może Deco ma rację, o ile ma na myśli to, że bez Yamala i Raphinhi nie jesteśmy na tyle silną ekipą, żeby przejść przez to suchą nogą.
1
@Azazel_Pazuzu Tutaj każdy ma immunitet, chcesz to siedzisz do końca kontraktu.
Takie wczasy tylko w Barcelonie.
0
@Trojanek23 Rudy to tzw. agent wpływu. Całkiem legalnie zainstalowany pionek, który za jakieś przysługi ( w tym wypadku trzymanie go na stołku siłą polityczną/medialną Unii) będzie pilnował interesu swojego mocodawcy, a w przypadku tej akurat gnidy - nawet kosztem interesu własnego kraju.
1
@Trojanek23 Ich poszczególne personalne występy niewiele mnie obchodzą, natomiast od długich lat całościowo działania tzw. stronnictwa pruskiego uważam za kryminał polityczny, a miejsce kryminalistów jest w więzieniu. Żeby było weselej, PiS ślepo idący za Amerykanami w obecnej konfiguracji geopolitycznej również przeraża.
1
Ze słabszymi przeciwnikami typu Sevilla wystarczyłby Yamal na boisku w razie zablokowania Pedriego. W przypadku PSG już gorzej, bo mają potencjał na wykasowanie ich obu.