RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To dopiero próbka kumacji Araujo, najlepsze jeszcze przed nami.
1
@bartekvisca Ja się zastanawiam czy przypadkiem rywale nie ogarnęli jak nas rozmontować z taką linią obrony. No i oczywisty temat, nasza ekipa jedzie na Yamalu podobnie jak Real na Mbappe.
2
W razie gdyby ktoś nie mógł poradzić sobie z tą porażką, polecam budyń śmietankowy dr Oetker "Słodka Chwila" z dżemem jagodowym Łowicz. Trzy duże łyżki dżemu na kubek budyniu, może też być waniliowy.
Ostrzegam ludzi z nadwagą, uzależnia.
0
@directedbyfcb Niby tak, ale tu nie trzeba było wojennych zamiarów.
Wystarczyło zwykłe zaangażowanie, szczególnie na początku meczu.
Takiego człapania nie widziałem w Barcelonie od dawna.
2
Cubarsi mówi, że " wyszliśmy na boisko ospali i bez intensywności".
Jak można być młodą drużyną walczącą o mistrzostwo i tak po prostu wyjść bez intensywności na ofensywnego rywala grającego u siebie?
To było człapanie level hard od pierwszej minuty. Myślałem, że takie tematy mamy już za sobą od kiedy trenerem jest dobry motywator, do tego z silną ambicją wygrywania i dobrym panowaniem nad zespołem. Prędzej czy później wyjdzie na jaw, co konkretnie rozmontowało ten mechanizm od strony fizycznej i mentalnej.
0
@Andi18 Na to by wskazywało, jeśli nic nie zostało spartolone w presezonie.
0
@ProMILs Dodałbym jeszcze do listy pozostawienie drewnianego dzisiaj naszego dziadka zamiast Ferrana, co było kompletnym bezsensem.
3
Czemu piłkarze są przemęczeni na początku października , a dodatkowo padają jak muchy dręczeni urazami?
Czyżby coś było nie tak z przygotowaniem fizycznym?
Zajechani treningiem?
Poza Pedrim który i tak wygląda jako tako, było sporo rotacji.
1
Niby można stękać, że nie ma Raphinhi, ale jego zmiennik zrobił prawie dwie bramki.
Tak ogólnie, to nie spodziewałem się, że Barca z Pedrim i Frankim na boisku może zagrać taki piach. Zawsze uważałem, że jeśli mamy dwójkę z trójki Yamal/Pedri,Frankie to kontrola nad meczem będzie jako tako zachowana, o ile rywal nie jest bardzo mocny.
2
No cóż, to czego zawsze obawiałem się najbardziej w meczach Barcy to babol Szczęsnego i karne Robercika. Dzisiaj obydwa zawały w pakiecie, rodacy utopili szanse na remontadę.
W całej sprawie zastanawia mnie najbardziej, jak do cholery można wyjść na Seville grającą u siebie i od pierwszej minuty człapać po bosku, czekając aż rywal nastrzela bramek. Przypomniała mi się Barca z przed czasów Flicka.
Olmo to jakiś dramat, nawet po jego twarzy widać, że jest świadomy swojej beznadziei. Ciekawe czy klub będzie chociaż próbował go pożegnać po sezonie.
Nie ogarniam czemu zespół wygląda jakby był zarżnięty pod koniec sezonu albo zdewastowany tydzień po przegraniu ligi.
Lewy takimi spotkaniami pokazuje, że opcja zatrzymania go na kolejny rok to
mocno podejrzany plan. Zdjąłbym Robercika zamiast Ferrana, dziwna decyzja Flicka.
7
Zawsze mnie to zadziwia, jakim trzeba być prze..ujem, żeby zaprojektować coś takiego.
Bywają wśród nas naprawdę tęgie umysły z wielkim talentem.
0
Rozgrzewka przed meczem.
5
Wspaniale, uwielbiam ten dreszczyk emocji w ważnych meczach drugiej fazy LM.
0
Wieczór bardzo ładny dzisiaj, taką jesień lubię.
Na tą okazję Janek Gwizdala "Chelsea Afternoon", nawet pasuje do meczu.
Jak komuś się podoba to polecam album American Elm.
0
@Barcanajlepszyteam Zdaje się, że tak. Ale tu chodzi o coś grubszego, czyli wypozycjonowanie się w nowej strukturze bezpieczeństwa, jaka chcąc nie chcąc musi powstać w Europie, a tym samym podłączenie swojej gospodarki przekwalifikowanej w niektórych sektorach na militarną, do tego nowego projektu. Oczywiście Niemcy myślą szybciej od naszego pseudo-państwa i jeśli już ma być zwrot w konkretną stronę, to wolą być w tym liderem i jeszcze zarobić.
Polityczna rozgrywka o mur dronowy, jakkolwiek się ona nie skończy, nie przeszkadza w tak wielkich interesach. Ostatecznie o tym czy Niemcy obejmą fotel lidera nie decydują pomniejsze polityczne rozdania, tylko siła finansowa, polityczna i gospodarcza, a to akurat mają.
1
Ciekawy wywiad. Być może tworzy się w Europie nowa struktura bezpieczeństwa pod przewodnictwem Niemiec, z USA trzymającymi się z dala jeśli nie nastąpi większy konflikt. Oczywiście decydująca jest tu siła gospodarcza sąsiada z za Odry.
1
Ghost Rider - Patrik von Furstenhoff.
To ten szwedzki typ, który szokował ludzi przez 20 lat jeżdżąc stunnigowną Hayabusą 300 km/h na autostradach. Swojego czasu do niego należał rekord jazdy na jednym kole 354 km/h.
0
Ta po prawdzie to przydałoby się kupić jednego i drugiego, a jednego z obecnych stoperów pożegnać. Szkoda, że Araujo nie da się wytransferować w świat.
1
Wracając do porażki z PSG - przed meczem pomyślałem sobie, że jeśli wygramy z takim wykastrowanym z najlepszych rakiet zespołem, to naszym chłopakom ego może niezbyt słusznie podskoczyć do niebezpiecznego poziomu. Ten kubeł zimnej wody na łeb może się okazać bardzo przydatny, szczególnie że ta porażka pewnie nie wpłynie na status zespołu w kolejnej fazie LM. Dodatkowo jest pewne doświadczenie przed ewentualnym kolejnym meczem z nimi.
Tak że nie ma tego złego.
2
Sprężynki w nogach.
0
@Czyhrynski Kiedyś usilnie szukałem czegoś zamiast CapCut do pisania tekstu z mowy na filmach i raczej ciężko było znaleźć coś sensownego tańszego.
VEED.io był chyba tańszy ale też okrojony z funkcji, no i nie wiem czy tam w ogóle jest to czego szukasz. Chyba koło 90zł kosztował na miesiąc.
ChatGPT popytaj może.
0
@partymaker Alvarez to pewnie 150mln, chyba że sam narobi syfu i wymusi transfer.
Haaland bardzo zła opcja jeśli za duże pieniądze. Kane wydaje się w porządku za 50mln jeśli nie podpisze kontraktu. Ale coś mi się zdaje, że Deco wymyśli jakąś niespodziankę/eksperyment lub Lewy zostanie.
0
@Walpiano To jest film do kina, byłem na premierze. Ta strzelanka to kosmos z głośników kinowych. Ale sam film mocno przehajpowany, szliśmy na seans jakby to miał być kandydat do oskara.
21
Ależ można Thierry, tylko potrzeba mieć atak marzeń i bardzo szybkich jakościowych obrońców. Tego u nas nie ma, więc po części masz pan rację.
0
Porażki z PSG to zdaje się stały element krajobrazu W barcelońskim świecie.
Niech się zbiorą do kupy i punktują z resztą rywali w LM i w lidze.
0
@Martwy Pomógłby więcej biegać, to trochę mało jak na problemy z jakością w ataku.
0
@lucca87 Co z tego, że tam nie mają wielkich nazwisk na ławce, skoro każdy wchodzi i trzyma mega poziom, do tego idealnie współpracuje z całym mechanizmem.
1
Nie ma na tyle jakości z przodu, żeby nadrabiać straty wynikłe ze słabej gry defensywnej. Mocny rywal to obnażył i żaden Fermin czy Gavi by tu nie pomógł.
Całe szczęście PSG jest tylko jedno, reszta nie ma podobnego potencjału, żeby nas tak na luzie rozmontować (o ile nie będzie wielbłądów w obronie). Mam nadzieję, że morale nie ucierpiało i chłopaki zbiorą się na szybkości do kupy.
Oglądałem trochę komentarzy ze świata, ESPN i takie tam podobne, trochę się podśmiechują z Barcy, że ciągle gra taką wysoką defensywą nie mając zbyt dobrych obrońców, nie mówiąc już o jakiejś stałej parze stoperów tworzących zgrany duet.
Moim zdaniem obecna i nawet Barca za rok, będzie się odbijać od PSG jak o ściany.
Trzeba by było wydać ze 200 baniek, żeby myśleć o rywalizacji z nimi.
0
@Encore Gol, a potem nie wyszedł poza swój średni poziom.
3
@Barca-Messi10 Niedoinwestowany projekt, trochę mało na wyjątkowo mocnego rywala.