RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Świrów myślę, że wtedy było więcej, bo nie było komputerowej kontroli w bazach policyjnych, więc pedofile, mordercy i tym podobni mieli w latach 70 i 80 tych największe żerowisko. Zmieniło się natomiast podejście rodziców do bezpieczeństwa dziecka, co wcale nie jest dziwne - w końcu te małe stworzenia wiecznie chcą sobie zrobić jakąś krzywdę w taki czy inny sposób. Jest możliwość - to się sprawdza gdzie dzieciak jest i z kim cos robi. Akurat mnie to nie dziwi w ogóle.
2
Kiedyś zastanawiałem się, jak to było możliwe, że mając 11 lat w czasie wakacji wychodziłem prawie na cały dzień z domu i wracałem dopiero przed wieczorem.
W tym czasie penetrowaliśmy każdy skrawek miasta, każdą budowę, wodę, las, właziło się dosłownie wszędzie bez kontroli czy opieki.
Obecnie wydaje się to niemożliwe, matki by zwariowały ze strachu o dzieciaka.
4
@draxidox Nie ma na świecie drugiego takiego ulepu politycznego, któremu elektorat zapomina, wybacza lub zamyka oczy na każde kłamstwo, kures..wo lub ogólnie - działanie przeciwko państwu i społeczeństwu. Pod tym względem jest to fenomen, zarówno sama struktura polityczna jak i elektorat.
3
@NeroTFP1 Ja pier..ole, korsarze!!
Kokosowe - piękna sprawa.
0
@Eto'o9 R10 Tak, ta czwórka jest wyjątkowo wstrętna.
1
Fajnie, ale akurat mamy braki gdzie indziej.
4
@SelloutCrowd Samo to, że myślisz o oddawaniu swojego losu komukolwiek świadczy, że bardziej interesuje cię walka plemienna niż rozgrywka geopolityczna.
Tutaj nie ma przyjaciół, a Niemcy nie są żadną alternatywą. To nie polska polityka, gdzie wiecznie wybiera się między PiS a PO.
Mnie nie nęci trzymanie się amerykańskiej spódnicy.
4
Niemcy chętnie wezmą tę jakże ciężką rolę reprezentowania nas, w całym tym wielkim handlu na geopolitycznym targowisku. W związku z tym, że w całej naszej historii byli partnerem godnym zaufania (np. Ukraińcom wysłali hełmy i blokowali przelot NATO z pomocą militarną), można być pewnym, że oddajemy swój los we właściwe ręce.
0
Bardzo fajna rozmowa z Jackiem Bartosiakiem, kanał YT niezbyt znany, ale prowadzący potrafi zadawać pytania i uczynić pogadankę ciekawą.
Można się zgadzać z jednym, nie zgadzać z drugim co mówi JB, ale sam rys sytuacji w jakiej się znaleźliśmy przedstawia w obrazowy sposób.
Momentami mam wrażenie, że rządowi w naszym nieszczęśliwym kraju usmażą go na rożnie za uświadamianie ludzi - kto nami w Polsce rządzi, tak całościowo, i czym to się może skończyć jak źle coś pójdzie.
0
@LAMC_10 Dziękuję, sukces będzie za kilka miesięcy, kiedy mam nadzieję wróci mi czucie w dwóch palcach.
1
@Lionel_Messi10 To bym wolał Guirassiego z BVB, tańszy i lepsze warunki fizyczne. Lautaro to dobry kocur, ale cenę ma niedorzeczną.
0
Wczoraj pierwsza operacja w życiu bez usypiania. Była okazja popatrzeć jak mi piłują tkanki, ale się nie zdecydowałem. Po zapoznaniu z filmami z tego typu zabiegów na YT, stwierdzam, że postąpiłem właściwie nie obracając głowy w stronę teksańskiej masakry piła mechaniczną.
0
WTT Finals Hong Kong, czyli ping pong.
Dobry mecz jedynka gra z dziesiątką w rankingu.
2
@macio_944 Wrzucasz jakieś oczywistości na temat Polski w UE i podpinasz pod to teksty o fałszywych patriotach na poziomie Elizy Michalik albo Wysockiej - Sznepf.
Szukasz widowni wśród gimnazjalistów czy oglądaczy TVNu?
28
Prawie wszyscy grali piach, znęcanie się akurat nad Lewym to jakaś presja dziennikarska dość niskich lotów.
1
Ciekawe ilu się udało uciec przed odpowiedzialnością. Karą powinny być eksperymenty medyczne na ich własnym istnieniu.
0
@Gaucho Barcelona która zawsze grała wybitnymi pomocnikami, obecnie ma jednego otoczonego ferajną przeciętniaków, o ławce nawet nie wspominając. Tam do podstawy nie ma jak skręcić optymalnego trójkąta, a jak Pedri wypada to mamy pożar w pomocy.
Dziury w tej ekipie są jedna na drugiej, w każdej formacji kogoś brakuje, no może skrzydłowi obecnie nie potrzebują wsparcia. Skład się zestarzeje zanim zdążą załatać te dziury przy takich finansach.
0
Kiedyś to było..
0
@BorzyKrzys W Lidze Mistrzów tempo i wysiłek jest podkręcony na max, więcej serca i zaangażowania u przeciwnika powoduje, że w Barcelonie budzą się demony słabości znane od dawna wszystkim kibicom tego klubu. Ta niedoskonała obecnie konstrukcja pęka pod większym naporem.
0
@Ronin47 Zapychacz składu, upchnąć tam gdzie akurat potrzeba.
W takiej trochę lepszej Barcelonie raczej na nic więcej nie może liczyć.
0
@VegetaPolska Mam taką znajomą która nie jest chłopczycą, ale powiada, że przyjaźnić woli się z chłopami, bo baby się do tego nie nadają. Coś w tym jest, jak widzę relacje moich kumpeli miedzy sobą, to najczęściej kończy się to jakimś brudem niż trwa na wieki.
5
Serio wybranym tak odwala?
2
Sam nie wiem, czego Realowi życzyć. Nowego trenera czy pozostania Xabiego.
Może jednak niech zostanie, skoro jest źle kiedy jest, to po co to zmieniać.
0
Historia chyba właśnie przyspiesza, a u nas wojna polityczna również.
0
@LAMC_10 Micek to internetowy populista, pisze to co tłum łyka.
1
@Trojanek23 Potrzebna była gwiazda, żeby ciągnąć maksimum kasy, to ją stworzyli.
0
Jeśli na wyjeździe Ferran ot tak strzela 3 gole, a dało się pewnie więcej, to wiedz że przeciwnik grał jakąś dziwną piłkę. A tak serio to mam mocno dość Rashforda, chłop ma jeden tryb działania, zero szans na progres. Tyle zapamiętam z tego meczu.
0
Wrogowie La Rambli zjednoczeni we wspólnej rozmowie.
0
@Arden Pasuje do odczuć kibiców, zawsze można puścić taką plotę.
Ale tak po prawdzie to jeśli ktoś miał wątpliwości - idealny mecz, żeby mieć ich jeszcze więcej.
2
@ProMILs Premier działa najszybciej, kiedy trzeba likwidować przeciwników politycznych lub wywołać gówno-burzę w mediach. Wtedy jest szybki jak meserszmit i nie zna litości dla winnych.