RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB Nasza obrona to taki klekot, że Cancelo nie jest w stanie jakoś szczególnie coś tu zepsuć. Nada się jako opcja, czasem w ofensywie przyda się taki cwaniaczek.
0
@esem91 Niebawem to będzie kulturowa normalka, tej cywilizacji nie da się już uratować na szczeblu społecznym.
4
@Derean Co by nie ulepili to ta obrona będzie dziurawa jak sito, można tylko czekać na katastrofę w LM, która prędzej czy później musi nastąpić.
0
Jest mocny kandydat.
0
@Arkon System postkomunistyczny, czyli polskie: sądy, politycy, służby, NFZ, a społecznie wszechobecna agresja rodaków.
2
Lata 80-90te to była inna bajka.
2
Ktoś to kiedyś specjalnie zrobił..?
2
Nie próbujcie tego w domu.
1
@blakkudium Biorąc pod uwagę naszą sytuację finansową, wszystkie te newsy o Alvarezie są czystą bezczelnością ze strony dziennikarzy. Akurat ten temat mogliby sobie darować.
0
@draxidox Akurat śniegu i lodu pod kołami nie lubię. Ale czasy były fajne, do szkoły czasem się nie szło, bo zamknięta z powodu niewydolności instalacji grzewczej.
0
Bibi olał temat, bo miał inne plany.
"Wiadomością, która wstrząsnęła dziś Izraelem, jest to, że na kilka dni przed 7 października Egipt ostrzegł Netanjahu bezpośrednio, że Hamas coś planuje. Ale to nie jest prawdziwa nowina: 12 października 2023 roku ówczesny przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów…
@RepMcCaul powiedział reporterom: „Wiemy, że Egipt ostrzegał Izraelczyków trzy dni wcześniej, że może dojść do takiego zdarzenia”
1
@michal26 Ja od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że u chłopaków mamy do czynienia z coraz mniejszym parciem na sukces w reprezentacji, zwyczajnie im się nie chce.
Te straszne mecze z Mołdawią i Czechami były jakby punktem kulminacyjnym tej choroby. Czasy się zmieniły i tyle. Gra się dla pieniędzy, brakuje wypruwania flaków.
Mamy za słabych piłkarzy, żeby bez motywacji na full osiągać lepsze wyniki.
Ekipa z Krychowiakiem, Glikiem i resztą jeszcze coś chciała, to co po nich przyszło jest jakieś bez ikry.
4
@th@les To koniec Jaruzelskiej. Zaorała się. Szambo wybiło. Maski opadły.
To było wiadome od początku. Córka Putina. Matka Kaczyńskiego.
0
@Karol145 Jak od kogoś czuć aromat drewna, to Barcelona jest najlepszym miejscem, żeby wyjaśnić ten zapach. Nie da się być miernym napastnikiem w słabszym klubie i jednocześnie dobrym w najbardziej wymagającym z możliwych. To byłby jakiś okrutny transfer bez przyszłości.
1
Nie strasz nie strasz, bo się ze...rasz. Ledwie święta minęły i już zaczyna się
szczucie jakimś Vlahoviciem.
0
@Comentateiro Trudno oczekiwać, żeby jako zadeklarowana konserwa pojawiał się u Elizy Michalik.
0
@arasz1819 Akurat Ziemkiewicz ma raczej mocno negatywny stosunek do PiSu
( jak na zaciekłego konserwatystę) i nie przypominam sobie, żeby był czymkolwiek jakoś szczególnie skompromitowany, wręcz przeciwnie - cały PiSowski i POwski bałagan już dawno i nie raz rozpisał na części pierwsze. Jak się ostatnio okazuje - bardzo trafnie. Skompromitowanym dzisiaj nazywa się każdego kto tylko podejdzie pod rękę.
1
Ciekawa rozprawa na temat naszego rządu w 1939 roku, jego błędów i ich okoliczności, podobieństw ówczesnej Rzeczypospolitej do tej dzisiejszej. W odniesieniu do książki Marcina Kwietnia pt.
"Wśród potępieńczych swarów. Prawne aspekty rozliczeń politycznych wśród uchodźstwa polskiego we Francji i w Wielkiej Brytanii"
Sporo można się dowiedzieć o ferajnie naszych rządzących, co myślę często umyka w całej historycznej układance II wojny światowej.
6
@macio_944 Tak, to koniec Kanału Zero. Wróg sam się zaorał.
Teraz czekamy aż Rudy Kłamca odtrąbi sukces na twiterze - ta ohydna hydra z You Tuba nie będzie już więcej straszyć i deprawować naszych dzieci. TVNy i Onety również mogą spać spokojnie.
0
@4drian0 Jeśli nikogo nie podpiszą to Lewy zostanie.
Nie da się grać cały sezon bez zmiennika Ferrana.
0
Ostatnio mocno widać jak lewy się gubi, kiedy Barca gra swoją dobrą, szybką piłkę.
Jak z przodu wszystko gra jak w zegarku, to momentami Robert wygląda jak ciało obce.
Nie ma kasy, więc pewnie i tak ten duet zostanie na kolejny sezon. Może i ma to sens, bo na razie i tak za wysoko nie podskoczymy - za dużo jest braków ogólnie.
3
@Comentateiro Obecny rząd chodzi na smyczy trzymanej przez eurokratów, a nie "skłania się ku mocniejszym więziom z Europą" - to po pierwsze.
A po drugie - pisząc rządzący, mam na myśli zarówno "obóz zdrady i zaprzaństwa" jak i "obóz płomiennych dzierżawców na patriotyzm", czyli obydwie gangreny naszej polityki.
U jednych i drugich to słynne "skłanianie się" ku temu czy tamtemu, nie wynika z głębokiej analizy strategicznej ( najlepiej z dużym wyprzedzeniem), tylko z potrzeby pilnowania swojego interesu politycznego i potrzeby doraźnej korzyści.
Przeceniasz naszych rządzących.
3
Wehikuł czasu - 13 lat temu było gadane co się święci, a dziś nasi rządzący nadal mają syndrom wyparcia.
0
Śmiech z piekła.. ha ha ha
4
Zabawki wojenne.
1
he he, tego stopera to chyba ze szkółki wyciągniemy najprędzej.. czasy się zmieniły i marka Barca już nie jest takim magnesem, hajc rządzi wszystkim
1
Ile można wałkować ten sam temat?
Nie ma tego, co jest niezbędne u wartościowego skrzydłowego w Barcelonie i po co się dalej nad tym rozwodzić. Nie każdy umie naraz szybko grać i szybko myśleć.
7
@kubix05 Ile się tego nasłuchałem za dzieciaka. Kawał dobrej muzyki.
0
Te ich ulubione komendy:
- odejdź!
- stój tu!
- nie ruszaj się!
- wstawaj!
- idź!
Stary temat (2024)
0
Jakieś zakłady, że Robercik nie strzeli trzeciego z rządu, jeśli będzie karniak dla Barcy?