RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby rozczarowanie, ale nigdy nie wiesz czy jakaś kontuzja nie skończy ci kariery zanim się na dobre zacznie. Pewnie dostał dobra kasę, rok gry i finansowo jest ustawiony, a ścieżkę do bycia gwiazdą ma i tak otwartą.
1
Czasy takie, że szybki hajc wygrywa z marzeniami. Z drugiej strony zanim by tutaj dostał jakikolwiek dobry pieniądz mogłyby minąć lata, o ile w ogóle by się przebił.
1
@FCB24 Nie, to jest telewizor Full HD, czyli 1920 x 1080px i ma tylko 60Hz.
Szukaj TV z rozdzielczością 4K i minimum 100-120hz z HDMI 2.1 i VRR.
Taki telewizor jednak kosztuje.
Jeśli musisz z czegoś zrezygnować ze względu na budżet, to zrezygnuj z 4K i kup
Full HD, ale za to z 120Hz i VRR.
Edit: No rzeczywiście nie ma 32 cali 120Hz, więc masz problem. Chyba tylko monitor rozwiązałby sprawę, ale nie masz wtedy smart TV. Ewentualnie np. android TV box - zewnętrzny smart.
0
@Roobo Eric też się dobrze prezentuje, Raphinha po kontuzji dobrze śmiga.
Na lepszego Yamala to myślę chyba bardzo długo poczekamy.
Real w finale zdemolowany kontuzjami, z bagnem trener-zawodnicy, a i tak niewiele brakowało do grania dogrywki w osłabieniu. Mnie boli to, że klub chyba w ogóle nie planuje zmontować tu porządnej obrony, tak jakby planował drużynę na la ligę, a nie LM. Jeden stoper z łapanki nie załatwi sprawy.
0
@michal26 Pewnie w defensywie? Raczej mega nerwowo.
1
Pięknie chcieli to spartolić, Garcia powinien zarabiać 2 x więcej za to ratowanie dupy.
Trzeba przyznać, że Racing daje radę. Ciekawy zawodnik ten Camara, ale 24 lata i gra w 2 lidze, więc chyba ma jakieś braki.
0
Lekko śmierdzi, nasza obrona jakaś dziwnie nerwowa, a przeciwnik ma zawodników coś tam umiejących zrobić z piłką. Byle któryś nie oddał strzału życia. Mam nadzieję, że się cokolwiek zmęczą i w końcu coś wpadnie.
Akurat wcale się nie dziwię, że nie pograliśmy jakoś szczególnie z przodu w takim zestawieniu, do tego przeciwnik zmotywowany i pewnie wypluł płuca.
0
Marian Banaś to chyba jest osoba którą powinna zająć się jakaś komisja śledcza.
Zdaje się jednak, że za dużo wie i nikt nie ma interesu go ruszyć.
19
Wtopa z Levante byłaby najlepszym podsumowaniem tego cyrku. Swoją drogą mają tam niezły klincz, wypadałoby nakopać do dupy lub wypier...ić z klubu wesołków odpowiedzialnych za ten sabotaż przeciwko Xabiemu, a zamiast tego trzeba będzie ich ugłaskać.
1
Ciekawy wykład pana Szewko na temat liberalizmu, konserwatyzmu i całej tej politycznej układanki, tym razem oglądanej przez szkiełko historyczne.
Przydatne rzeczy dla zainteresowanych polityką. Pierwsze 30 min.
Potem typowo - Iran, Grenlandia, Wenezuela itd.
7
Poznęcajmy się trochę, samo słuchanie o tym wspaniałym wydarzeniu robi mi dobrze.
3
@messi564 Gerard, bo miał być typowym marnym ławkowiczem. Eric miał na dzień dobry więcej atutów.
0
@gumaz Trójmiasto to jedna wielka mafia sądownicza, polityczna i policyjna.
Niczego innego bym się tam nie spodziewał. Północny rak ustrojowy na ciele kraju.
0
@Kgorecki2500 Przezornie przywieźli żałobników.
1
@JoeBlack Każda ma, ale nie każda przesadza i pozwala sobie zabijać zwykłych obywateli tylko po to, żeby zaznaczyć swoja sprawczość. Służby i tak wystarczająco już siedzą na ludziach. Na ile władza zezwoli tym tchórzliwym szmatom gnębić ludzi, na tyle sobie pozwolą. A ta władza nie tylko zezwala, ale wręcz poinstruowała swoje psy do maksymalnego poziomu przemocy.
4
Chłop dobrze gada. Chętnie bym zobaczył tam jakąś krwawą rewolucję, która zmiata z planszy tych zamaskowanych żołnierzyków Trumpa, gdyby nie to, że USA są nam potrzebne do przeżycia.
3
Taka sytuacja.
0
Trudno powiedzieć, co Rashford zrobi (mając kontrakt w FCB) w momencie kiedy trzeba będzie powiedzieć mu do widzenia. Więcej niż 40 mln i tak nikt za niego nie da, więc wykupywanie go to marna inwestycja dodatkowo zawierająca ryzyko.
Wypożyczenie to najbezpieczniejsza opcja.
0
@Herato Myślę, że jesteśmy w niezłej dupie skoro musimy kupować takich piłkarzy, zamiast coś dołożyć i wziąć kogoś bardziej pasującego i mającego perspektywy rozwoju. Rashford co miał pokazać pokazał, jest niereformowalny w temacie podejmowania decyzji będąc z piłką przy nodze. Gra jak Rashford, tyle można o nim powiedzieć. Na plus siła fizyczna i szybkość przy niezłej technice jak na dryblasa i mocne kopyto. Byłby to nawet ciekawy zakup, ale na trochę głębszą rezerwę.
1
Hondy fajne auta, ale bierze je jak cholera..
2
Dobrze zainwestowane pieniądze.
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/10618012,gersdorf-z-wyroznieniem-w-berlinie-10-tys-euro-za-obrone-praworzadno.html
0
@maroon Wady to skrajne, a często wręcz kryminalne zakłamanie państw rządzących wspólnotą.
21
Osoby grenlandzkie były już na La Ramblii?
2
Kingsajz w UE.
https://x.com/MBudzisz2/status/2010986799254925340
"Jak pamiętamy Unia Europejska nie była w stanie podjąć decyzji o konfiskacie rosyjskich aktywów. Aby ratować sytuację (Ukraina pilnie potrzebuje wsparcia) podjęto decyzję o kredycie w wysokości 90 mld euro dla Ukrainy. I teraz zaczynają się negocjacje pokazujące realne zaangażowanie państw europejskich.
Francuzi chcą aby za te pieniądze Ukraińcy kupowali sprzęt wyprodukowany w Europie, Niemcy są przeciw "klauzuli europejskiej" ale za narodową, tj. preferencji dla sektorów zbrojeniowych tych państw które zaangażują się najbardziej. Rząd Holandii wystosował nawet specjalny list do innych państw w którym apeluje o rozsądek i argumentuje, że ograniczenia na zakup amerykańskiego sprzętu i amunicji spowodują, iż Ukraina nie kupi środków walki których potrzebuje. Francuzi mówią "co z tego" i argumentują, że "Amerykanie muszą odczuć" zmianę nastawienia Europejczyków.
Interesem Ukrainy nikt sie specjalnie nie przejmuje i na tym polega "europejska polityka" - płacąc interesami najsłabszych realizować własne cele."
Germany and France clash over buying US arms with €90B loan to Ukraine
1
@KobeFR Ja pół życia pracowałem raczej fizycznie, drugie pół przy komputerze.
Obie opcje są do dupy, pierwsza wyżera energię, druga przeładowuje głowę myśleniem.
Dużo zależy od typu człowieka - jeśli ktoś jest fizyczno-myślący, to pójście tylko w jedną stronę zacznie go nudzić po pewnym czasie lub męczyć.
Wtedy trzeba mieć pracę zawierającą obie aktywności, ten temat jest znany.
Jednak życie to nie bajka i zazwyczaj wpada się do którejś z baniek, fizycznej lub umysłowej, a potem jest płacz - bo zmęczony, bo nuda.
2
@michal26 Jeśli klub nie ma pieniędzy i nie ma pomysłu na kogoś umiejącego grać na środku ataku - to lepszy Robercik niż nic, byle karnych nie wykonywał.
Ja mam jednak dwa zastrzeżenia. Po pierwsze Lewy w szybko i dobrze grającej Barcelonie wygląda coraz częściej jak ciało obce, mało ruchliwy, słabe przyjęcie piłki, trzeba mu dograć bo nic sam nie wskóra, a przez brak mobilności trudno go znaleźć nieobstawionego.
Po drugie, na tej pozycji w Barcelonie stwarzającej pierdyliard sytuacji bramkowych nawet Ferran strzela sporo bramek. To trochę obniża notę Lewemu moim zdaniem.
Guraissy mi się podoba, ale tam cena wcale nie będzie pod Barcę. Pewnie Lewus zostanie, bo kasy nie ma i nie będzie, nikt nie odejdzie z drogich piłkarzy.
Wojtek też już niech się zawija, bo on chyba bronienie w FCB widzi jako wakacje.
Wszystko co leci w bramkę to wpada.
7
Żywotnik.
24
Wołodia.
1
Maszyna EUV firmy ASML - to ona buduje procesory, dość skomplikowana zabawka.
0
Wydaje się, że ten mecz nie może skończyć się wynikiem 3-2.
Więc albo.. albo..