3

Trafny komentarz.

0

Tak to się skończy.

1

Analiza precyzyjnego uderzenia na Iran.




7

Ostatnio miłość do Izraela łączy zwaśnione strony polityczne.

0

Praca ze zwierzętami.

1

Ziomek mieszkający w bloku za komuny opowiadał mi o plagach karaluchów
zamieszkujących mieszkanie. W nocy jak się obudziłeś i zapaliłeś światło były wszędzie.
Jeśli się je pogoniło chemikaliami, to przechodziły na inne piętro i ewentualnie wracały, jeśli somsiad też czymś popryskał.

3

Trzeba przygotować popcorn na ten weekend.



1

"Lecą bociany" - Obraz Donalda Trumpa 2026 (płótno cyfrowe)

0

@kamyk_23 Tak, ale tu chodzi o proces, dłuższy niż np. dekada.
USA niekoniecznie będą wiecznym hegemonem, a mogą też zaangażować się w jakąś większą wojnę w przyszłości. Izrael jest mały, otoczony wrogami gdzie tylko nie spojrzeć. Obecnie trzyma ich przy życiu również broń atomowa, i to jest największe ubezpieczenie w regionie.

2

Żyd gra ostro.
Ktoś jakiś czas temu porównał sytuację Izraela w swoim regionie do pozycji Zakonu Krzyżackiego w średniowieczu. Silny militarnie, nowocześniejsze zasoby, lepsze finanse - ale otoczony zbyt dużą ilością wroga musiał prędzej czy później paść.
Dla Izraelitów to się chyba ostatecznie też nie skończy dobrze. Kiedyś tam.

0

@michal26 Braun swoje dostanie, ale nie 10%. Przy tym co nadchodzi w sytuacji geopolitycznej trudno dzisiaj cokolwiek wywróżyć z sondaży. Ale kto wie, może nic się nie zdarzy i będzie typowa narodowa nawalanka wyborcza. Bardzo mnie ciekawi sprawa Brauna, podobno Amerykanie go nie chcą i co teraz.

1

@macio_944 Jak na taką ilość inwestycji i skok rozwojowy, to niezbyt się ktoś postarał z tym filmem.

0

@Comentateiro Spokojnie, oddychaj głęboko, usiądź jeśli stoisz.
To nie mój manifest polityczny, tylko taniec robotów.
A jeśli chodzi o wiedzę, to Chiny mają głęboko w swoim azjatyckim zadku to, czy planeta umiera czy nie, oni inwestują w OZE i cały ten szpej w tych sektorach, w których im się to opłaca, a tam gdzie nie to kopcą jak Elektrownia Bełchatów.
W przeciwieństwie do UE idą do przodu po swoje, a gdyby miało to oznaczać smród na pół świata, to by się nie cofnęli na milimetr. Niemcy sami przebąkują ostatnio o konieczności zmian w polityce Zielonego Ładu, niebawem ruskie gówno wypłynie dalej, zacznie się inne myślenie na tematy gospodarcze.

4

Niemiec płakał jak oglądał.
Nie wiem jak tam z prawami wyborczymi, ale robociki fajne.

5

"Zapadł wyrok w sprawie Kongijczyka, który w pociągu podmiejskim w Irlandii uderzył nastoletniego chłopca, mówiącego po polsku. Mężczyzna przyznał się do winy, a sędzia postanowiła dać mu "jeszcze jedną szansę". Irlandzkie media zwracają jednak uwagę, że 26-latek ma na swoim koncie 24 wyroki skazujące. Miał ponadto przyznać się do udziału w bójce z tragicznym finałem."


https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-kongijczyk-pobil-11-latka-z-polski-zaskakujaca-decyzja-irlan,nId,22604608


4

@michal26 Ale się dziwisz, polityka i tyle. Ostatnio skupia się ona (przynajmniej u nas i w USA) na obrzydzaniu i obrzucaniu błotem strony przeciwnej lub danej osoby na którą nakierowały się armato-haubice w jakiejś sprawie. Polityka jako sztuka kłamania dla osiągania celów. Czasem mam wrażenie, że ignorujesz machiaweliczne korzenie tej dziedziny. Ludzie łykną wszystko - kijem Wisły nie zawrócisz.

1

Jak widzę, post o komuchach usunięty.
O co chodzi, przypominanie kto nami rządził/rządzi to niedobra jest?


0

@gumaz Żabki sobie nie wyobrażam po tym co widziałem. Walka z patolką, totolotek, fastfood, a oprócz tego praca w sklepie. Te dziewczyny to jakieś superbohaterki.

0

@Jakchcesz Prosty temat - musimy wszyscy zrobić sobie po 20 sztuk dzieci, przejąć ziemie ukraińskie i białoruskie. Chyba dobijemy do 1,3mld, tylko trochę ciasno będzie.

1

@Safrani
Kingsajz
Potop
Dzień Świra


7

Chłop chciał obrabować sklep z bronią.

2

@macio_944 W kampanii prezydenckiej podnoszone są różne sprawy, z których większość jest tylko elementem gry wyborczej. Łącznie z bajkami na temat prywatności kandydata/rywala lub obietnicami nie do spełnienia.
Obecnie świadomość społeczna jest dużo większa w sprawie imigrantów, niż na przykład za czasów pierwszej kadencji Dudy. Nie da się więc zasiać kraju watahą podejrzanych postaci - ludzie tego nie chcą.
Tylko co by było w 2015 gdyby rządził Rudy z Trzaskiem?
Wtedy korzystając z niekumacji społeczeństwa, zrobiliby nam armagedon zapraszając tu cały szlam spuszczony z zachodniej UE.


1

Psikus losu, jakiś uśmiechnięty Pan Bóg rzuca pomarańczowemu kłody pod nogi.

6

@esem91 Łyknęli Zielony Ład to i szprycę zjedzą. Jeszcze się obliżą, bo
Niemiec załatwił, a i biedne dzieci z Ameryki Południowej coś skorzystają.

0

Tajny zespół ds. strategii jądrowej w Polski.

1

Kto tam chce kawał dobrego bluesa posłuchać na wieczór?

0

@Natenczas Tak, film i przede wszystkim książka rewelacyjne.

2

Imprezek u Epsteina zapomniał wymienić.

0

Iran.

0

Nie narzekajmy na swoją sytuację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?