Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca dlaczego 15 emerytura? Jeżeli inflacja jest na poziomie 17% to powinna być conajmniej 17 emerytura, myślę że warto również wprowadzić nowy podatek solidarnościowy dla wszystkich pracujących, tzn tfu, nie podatek tylko DANINE, bo trzeba bo wypadałoby wprowadzić tą DANINE wstecz.
6
@Maker0 No chyba jednak 0 bo Depayowi wygasa kontrakt po sezonie a Frenkie już milion razy powiedział że nie przeniesie sie do Manchesteru bo zwyczajnie nie chce tam mieszkać i ma długi kontrakt z Barceloną.
17
@Kamilos84 Oho ktoś tu chyba będzie miał nadmiarowe zyski w 2022, trzeba będzie się podzielić :)
3
@NaFazieHitman Ale co to za absurdalny przykład? Przede wszystkim to jest stosunek funta do dolara który ostatnio bardzo mocno się umocnił względem innych walut, 5 lat temu dolar był po 3.6zł dzisiaj jest po 5zł... Ponadto spadek wartości funta w zależności od waluty to ok. pare naście procent, tymczasem Bitcoin w zeszłym roku kosztował 60k USD a dzisiaj kosztuje 19k USD a przy aktualnym kryzysie energetycznym Bitcoin może mieć duże problemy w nadchodzących miesiącach bo transakcje na tej walucie są cholernie energożerne.
0
@NaFazieHitman Sorry, nie lubię Sikorskiego ale aktualnie nie pełni żadnych funkcji państwowych i może sobie gadać co mu się podoba. Facet nie ma dostępu do żadnych poufnych danych od wielu lat a przynajmniej nic mi nie wiadomo o tym żeby europosłowie, których zakres kompetencji kończy się na omawianiu czym się różni owoc od warzywa mogli o czymś decydować.
8
Nigdy w życiu nie myślałem że dożyje momentu w którym będę się cieszył wiedząc że SR może zagrać na PO …
1
Czyli na Viniciusa wystawimy Roberto?? …
0
@Wossi61FCB Dobra to teraz tak, Lewy i Zieliński faktycznie grają i mają jakość a reszta? Proszę Cię, Zalewski jest jeszcze młody i nie ma co oczekiwać od niego że będzie ciągnął grę natomiast reszta gra w zespołach przeciętnych. Spezia, Aston Villa, Genoia ... serio? Oczekujemy że Ci zawodnicy będą walczyć na równi z kadrą Holandii, Bednarek pokazał jak świetnie broni przy bramce na 0:2 ?? Holendrzy mogli sobie pozwolić na posadzenie De Lighta na ławce...
@against_modern_football No to czemu nie masz pretensji do zawodników tylko do trenera? Ja oczekuje że będziemy wygrywać z drużynami pokroju Walii a jak gramy z Holendrami to dobrze będzie jak się nie skompromitujemy, tak btw to gdyby Milik wtedy strzelił tą setę na 1:1 to pewnie inaczej byśmy dzisiaj pisali.
@david89 Ale jakie kombinowanie? Przecież za kadencji Sousy graliśmy cały czas trójką z tyłu a dodatkowo zwyczajnie do tej formacji mamy lepszych zawodników gdyż nie mamy nawet pół skrzydłowego, a w normalnych warunkach na wahadle może grać duet Zalewski - Cash
Na koniec może sprostuje, ja tam nie bronie za ten mecz Michniewicza ale serio nie mam zamiaru linczować trenera za to że przegrał 2:0 z drużyną o wiele lepszą. Jak dostanie w dupę od Walii to wtedy możemy rozmawiać.
0
@david89 Ale za co ma ich jechać? Przegrana z bardzo mocną Holandią to jest wstyd? Ja nie wiem czego czego oczekiwałeś po tym meczu ale tylko przypomnę że ich obrońcy grają w czołowych klubach PL a nasi w kopią się po czole w Serie B.
0
@Bartek22 zdecydowanie dalsza dyskusja nie ma sensu. Jeżeli uważasz absolutny brak efektów w ofensywie za udany mecz to nie dogadamy się. Ja jednak uważam że straty w ataku muszą być rekompensowane konkretnymi liczbami. Jeśli nie ma asyst i bramek to muszą być chociaż celne strzały i kluczowe podania, a tutaj również okrągłe zero.
0
@Bartek22 ależ uwielbiam takie argumenty z tyłka i uwielbiam jak ktoś piszę że starty są wpisane w gre skrzydłowego :) zero bramek, kluczowych podań i asyst też jest wpisane w gre skrzydłowego. Udane dryblingi 3/10 też są wpisane w gre skrzydłowego. Idiotyczne podanie do środka boiska w 5 minucie, przejęte przez Bayern po którym powinni strzelic tez jest wpisane w gre skrzydlowego. Ogólnie skrzydłowy to fajna pozycja, nie musi nic robić a i paprać akcję za akcją może, taka charakterystyka skrzydłowego :)
Dembele z Bayernem zagrał fatalny mecz, okropny, katastrofalny i beznadziejny i za ten mecz nic go nie broni. Od pół roku gra naprawdę fajnie ale ten mecz był zwyczajnie beznadziejny i nie broń go.
Karnego nie było więc nie mam zamiaru mu dawać za to plusa, natomiast udział w jednej akcji w której nawet nie asystował a jedynie wyprowadził piłkę to śmiech na sali. Jeżeli nota wyjściowa to 5 to dam mu za tą akcje +0.5 i zabiorę 2.5 za 25 strat w tym masę bardzo groźnych. Dodajmy do tego niską celność podań 70% i udane dryblingi 3/10. W obronie 1 odbiór. Nota marzeń wyjdzie.
Ja jestem wstanie wybaczyć skrzydłowemu naprawdę dużo, pod warunkiem że da jakiś konkret. Dembele w meczu z Bayernem więcej dał Bawarczykom.
0
@Bartek22 no tak mecz z Bayernem był wybitny w jego wykonaniu, w końcu nie zawsze udaje się zanotować 25 strat i 0 kluczowych podań, 0 asysty i 0 bramek.
0
@Pilka_jest_okragla Ale co Ty mówisz, Frenkie póki co ma bardzo dobry początek sezonu, nawet bym powiedział że równiejszy od Dembele który raz zaliczy 2 asysty a potem kopie się po czole przez następne 90 minut. Według sofascore w tym sezonie ma średnią note 7.37, najwyższą od przyjścia do Barcy.
9
@pax były przypadki kiedy Frenkiemu liczyliście każdą stratę a Budquets regularnie notuje między 12-19 strat w meczu w czasie 90 minut i nigdy to nie jest wypominane. Ja oczywiście rozumiem że straty są częścią piłki i kiedy zawodnik wnosi inne rzeczy to nie mam o to pretensji aczkolwiek uważam że Frenkie jest zwyczajnie oceniany surowiej niż inni, zwłaszcza jeśli chodzi o opisy. Elche nie stworzyło żadnej groźnej sytuacji a kilka strat Frenkie naprawił osobiście. Nie wiem czy był najleszy na boisku ale napewno był w top 3 tymczasem w ocenach opisowych mam wrażenie że wygląda gorzej niż np Gavi.
17
Frenkie zaliczył 14 strat w 90 minut i to podobno dużo, Gavi zaliczył 9 w 44 minuty i nie ma o tym słowa :) klasyczne podwójne standardy.
0
@tommyVERceti +9 to zdecydowanie za gorąco, w nocy nie idzie zasnąć, człowiek rano wstaje i nic się nie chce, takie -278 stopni to jest dopiero temperatura idealna, człowiek nie wstaje rano do pracy bo nie musi, właściwie to już nic się nie musi, idealnie.
5
@kamiVeB 11stka wybierana jest na podstawie not opartych na statystykach. To że Real wygrał Atletico, oddając 5 strzałów w całym meczu, nie znaczy że któryś z graczy zasłużył na miano gracza kolejki.
1
@Ronin47 w 1 połowie kapitalnie, po jego zagraniu Robert wychodził sam na sam i została pokazana czerwona kartka. Bardzo aktywny, brał rozgrywanie na siebie. W drugiej połowie już trochę słabiej ale ciężko coś powiedzieć więcej bo Elche nie istniało w tym meczu.
3
Frenkie przeplatał dobre zagrania słabymi? Miał 2 głupie straty kiedy Elche już jedynie człapało i zresztą sam je naprawił, tymczasem w 1 połowie najlepszy na boisku, całkowita dominacja w środku i to po jego świetnym zagraniu pokazana została czerwona kartka. Trochę obiektywności, na sofascore ocena 8.5 i najlepszy zawodnik.
2
Szkoda tej czerwonej kartki bo chciałem zobaczyć Frenkiego na szóstce trochę dłużej, po czerwonej to już była pełna dominacja. Bardzo dobry mecz Holendra ale ciężko traktować go jako punkt odniesienia bo Elche dzisiaj nie istaniało.
1
@masq a zauważyłeś że to było chyba jedyne drzewo w okolicy? Cały las dookoła został wykarczowany, jak w tym obozie znalazł się cały oddział elfów ze strażnicy? Co to był za pseudo Warg ? No i kluczowy problem tego serialu, główni bohaterowie tutaj robią wszystko sami, pozostałe postaci są po to żeby umrzeć albo żeby było jakieś tło. Tak było w odc 1 kiedy Galadriela dosłownie w pojedynkę, odnajdywała drogę, znajdowała wskazówki, rozwiązywała zagadki i pokonywała wrogów. Tak było i teraz, cały oddział był tylko po to żeby zginął a nasz protagonista jako jedyny potrafił coś zrobić.
3
@Przemek2323 ja myślę że osoba odpowiedzialna za nagłośnienie tej sprawy powinna ponieść jakieś konsekwencje prawne, takie nękanie obywateli to skandal.
4
@Cochise Pedri do 70-80 minuty kiedy widać było że już nie ma sił to był profesor, fakt nie wykorzystał swoich okazji ale w środku pola to była maestria, nie dało mu się zabrać piłki, wyglądał jak Xavi i Iniesta.
0
@sensej Busquets po tym jak na samym początku meczu dostał jakiegoś wylewu i zaliczył groźną stratę, ogarnął się i chyba był u nas najlepszy na boisku. Dembele niestety masakra, 25 strat i okrągłe 0 z przodu. Z drugiej strony nie wierzę że zaliczy drugi taki fatalny występ bo zwyczajnie gorzej się nie dało zagrać.
1
@lucca87 Myślę że warto też dodać że graliśmy w Monachium, nieważne kto by tu przyjechał Bayern zawsze byłby lekkim faworytem, czas gra na naszą korzyść, drużyna się zgrywa. Następny mecz będzie lepszy, a rewanż na Camp Nou.
0
@galix22 jak wiatrak? Zmienił kierunek biegu 10 metrów od przeciwnika tym o to akcentem kończymy podsumowanie jego występu, nie licząc pozostałych strat. Bayern nie stworzył groźnych sytuacji po jego stratach? No to polecam sobie od początku mecz odpalić bo już w 5 minucie mogło być 1:0 dla Bayern, na szczęście Bawarczycy w 1 połowie okropnie gubili się pod naszym polem karnym. W ogóle to zabawne że chwalisz Dembele za pół akcji po której mogliśmy strzelić ale ignorujesz 25 strat bo akurat po nich bramki nie padły.
0
@galix22 sorry ale co Ty k**** pier****sz… inaczej się tego nie da skomentować. 25 strat w tym kilka bardzo groźnych, 0 kluczowych podań, i raptem 3 dryblingi udane na 10 prób, wszystkie po 65 minucie, dodajmy do tego 70% ceności podań i raptem jeden odbiór.
0
@Emhyr jeszcze FDJ miał note 7.2 :) ale wiadomo że z tymi ocenami to jest jak jest Dembele to 6.5 chyba za grę dla Bayernu dostał bo tyle co on im piłek dał to szkoda gadać.
3
Tak naprawdę to dzisiaj brakło nam jedynie skuteczności a jedyni zawodnicy którzy moim zdaniem zagrali źle to skrzydłowi. Dembele i Raphinia zawiedli całkowicie natomiast reszta zagrała naprawdę fajnie. Szkoda, bo Bayern dzisiaj nie był lepszy ale napewno bardziej skuteczny. 17 strzałów i 0 bramek, Bayern miał 13 i strzelił 2.
0
@St0bierrrr jak widać VAR potrafi wskazać spalonego tam gdzie go nie ma więc taka stykowa sytuacja raczej mnie nie dziwi.