0

Ciekawe czy można gdzieś obstawiać ilość. strat Dembele w meczu.

0

@sokot stary dobry skrzydłowy za 20 strat i zero kluczowych podań i 0 celnych strzałów zalicza zjazd do bazy. Widać że o piłce wiesz tyle ile w fife pograsz. Raphinia jest całkiem inaczej ustawiony, gra głeboko i schodzi do środka, zostawiając miejsce Alonso

0

Komentarz usunięty

0

@sokot jakby robił taki sam dym to myślę że Inter strzeliłby ze 3-4 bramki po łącznie 40 stratach.

0

@Vernon_Roche zdejmij Dembele i daj tam grac Raphini to zobaczysz gdzie jest. 20 strat i zero wykreowanych akcji, zajebiście… to tak jakbyś bronił stopera za sprokurowanie karnego bo przynajmniej probówał…

0

@sokot może dlatego że Dembele wszystko tracił?

0

@Yoshi94 tylko Messi dawał coś w zamin

0

@Virusk3 jakiej 15 xD on ma już 20

1

@Arczek2001 KTOKOLWIEK KTO ZROBI COŚ LEPSZEGO NIŻ STRATE? 20 strat w 45 minut i dosłownie gówno wykreowane.

0

Kochani spokojnie, jak wszyscy wiemy 30 strat Dembele równa się jeden asyście więc jeszcze tylko 10 i coś wpadnie

0

@agrad0 ponad 16

0

Fati za Bombla i zamiana stron proszę

0

@Vernon_Roche słuchaj jak Dembele partoli wszystkie akcje i wszystko jest grane na niego to jak inni mają błyszczeć?

1

Dembele idzie na rekord myślałem że z Bayernem osiągnął szczyt ale 16 strat w 40 minut to potencjał na ponad 25strat.

0

@Gomess no jak wszystko jest grane na Dembele a Raphinia schodzi do środka robiąc miejsce Alonso to jak ma to wyglądać?

2

Dembele to jest zawodnik który nadaje się do grania przeciwko Elche… każdy poważny obrońca go wyjaśnia.

0

@bartekvisca Instytucja jak UJ nie ma normalnych stawek jak odbiorca indywidualny tylko podpisuje umowy na kilka lat, no i z tego co wiem to zwlekali rok czy dwa lata temu z umową bo liczyli że będzie lepiej i się ostro przejechali.

2

Widzę że czasem pojawiają się informacje o nauczaniu zdalnym na studiach z powodu braków prądu, to taka ciekawostka z UJ, znajoma mi powiedziała że zaczynają pracę hybrydową bo dostali rachunek za prąd 167mln zł :) wzrost 600% rok do roku.

10

@FC1899Barca Nie ma co się ekscytować wypowiedziami Muski czy innych osób które nie mają pojęcia o czym mówią, przede wszystkim ani USA ani UE (mowa o ludziach), nie rozumieją Rosjan, nie wiedzą w jakich kategoriach myślą i jak funkcjonują. Taki Musk myśli że jeśli Ukraina odda część terenów to wojna się zakończy i będzie spokój, dla niego konceptem abstrakcyjnym będzie dalsza próba przesunięcia wpływów na zachód i podbijanie kolejnych państw. Nawet Niemcy nie potrafili zrozumieć myślenia Rosjan, gdyby mieli świadomość nigdy nie uzależniliby się od rosyjskiego gazu.

6

@pt9 Czy ja wiem? Mi się wydaje że 9tki są bardzo doceniane, oczywiście jeśli strzelają bramki. W przypadku Messiego fenomenem jest to że on strzelał więcej niż typowy napastnik, jednocześnie asystował jak topowy pomocnik i dryblował jak najlepszy skrzydłowy.

0

@Tasde Chłopie Ty jesteś na poziomie najgorszych foliarzy tworzących jakieś teorie spiskowe rodem z filmów szpiegowskich. Musisz trochę ochłonąć i nauczyć się że jeżeli coś jest prawdopodobne to nie znaczy że jest prawdziwe, to że coś wygląda podejrzanie to nie znaczy że takie w istocie jest. Ja ci Tylko przypomnę że połowa polskich polityków ma zdjęcia na placu czerwonym! Pan Biedroń i Zandberg to nawet wielbią Che Guevara I Mao. Czy to oznacza że są Ruskimi i Chińskimi szpiegami? Może faktycznie są, ale dowodów na to nie ma, a to że ktoś coś powie głupiego? No ludzie mówią dużo głupich rzeczy, zwłaszcza politycy. Sikorski był cytowany w ruskich mediach, czy to oznacza że jest szpiegiem i działa na korzyść Rosjan? Nie, nie oznacza. Tacy ludzie jak Ty są bardzo niebezpieczni, lubisz wydawać wyroki na podstawie poszlak i podejrzeń, właśnie w takich ludzi jak Ty celują ruskie służby, łatwo Cie zmanipulować, wystarczy zaprosić polityka z kraju X, dać mu trochę kasy za przyjazd i podstawić mikrofon żeby mówił to co on sam myśli i już facet jest w twoich oczach agentem, otóż nie, nie jest. Jest pożytecznym idiotą, ale nie agentem.

0

@Tasde No to primo, to że ktoś nie lubi Ukraińców nie znaczy że jest ruskim trollem, ani ruską agenturą, znaczy że nie lubi Ukraińców a jak ktoś jest SKRAJNYM NARODOWCEM KATOLIKIEM, to nawet nie ma co się dziwić ( co nie oznacza że to popieram), argument z pandemią to już w ogóle jakiś z dupy wzięty, nie wiem co to ma do ruskiej agentury, jeśli chcesz powiedzieć że Braun trafia do foliarzy no to nie mam zamiaru z tym dyskutować bo nie piszę tego żeby bronić Brauna a jedynie dlatego że nie uważam że bycie idiotą oznacza bycie agentem.

Te fotki z placu czerwonego to są już w ogóle śmieszne, jeszcze nie spotkałem się z agenturą która jawnie jeździ do kraju na rzecz którego działa... Jeszcze raz podkreślę, Braun to skrajny nacjonalista i ortodoksyjny katolik, żaden z niego ruski agent, zwyczajnie człowiek którego łatwo wykorzystać.

4

@Tasde Człowieku ale o czym Ty mówisz? Braun to fanatyk religijny i odklejeniec, jeśli myślisz że akurat on zbratałby się z Ruskimi to jesteś w błędzie. To że ktoś gada głupoty które są na rękę propagandzie nie znaczy że jest ruskim agentem. Można się z nim nie zgadzać, można go krytykować ale jeżeli teraz będziemy każdy przejaw odmiennego zdania traktować jako ruską agenturę to brawo, ruscy wygrali.

4

@FC1899Barca Brauna nie lubię a do Konfy od czasu wybuchu wojny mam bardzo duży dystans ale jeżeli robi się takie obrzydliwe manipulacje jak prezentowane na postach to są tylko 2 opcję, albo Ci ludzie są na poziomie foliarzy z których się śmieją albo są na poziomie propagandzistów od których wyzywają. Wybierzcie sobie co gorsze.

17

Jakim ch… VAR to sprawdza, widzi pozycje spaloną, widzi ruch do piłki który blokuje bramkarzowi możliwość interwencji i nic z tym nie robi…

10

@Firestone a jeszcze 2 miesiące temu labamba nazywała go ręcznikiem i pierwszym do odejścia :)

0

Nie przekonuje mnie Kessie w środku pola… to jest spoko opcja na ostatnie 20 minut.

1

@masq dla mnie jest beznadziejny, jako fan fantastyki zwracam uwagę na świat przedstawiony, a ten nawet po tym jak zapomnimy o książkach (a Tolkiena to uwierz mi nie ma tam za grosz), zwyczajnie nie ma sensu. Potężna armia Numenoru dopływa do środziemia 3 statkami? Następnie nic nie wiedząc o sytuacji w mordorze gnają tam na złamanie karku? Orkowie raz mogą być na słońcu a raz nie mogą, wierza zawala się wprost na armie po czym okazuje się że w sumie to nie ponieśli żadnych strat a postaci na które cała wierza się zawaliła, nie tylko żyją, ale wręcz czują się jakby nigdy nic… takich perełek to w całym serialu jest masa. Do tego dochodzą cringowe patetyczne dialogi, antypatyczna Galadriela czy wyciągane masowo macguffiny. No i to slowmotion…

13

Kessie - Gavi oznacza że będzie to bardzo bezpośrednie spotkanie, a przynajmniej my tak zagramy. Mam nadzieję że Mallorca nie będzie murować.

0

@koziar ja widziałem siłe United w meczu z Brendford :) jutro czeka ich mecz z City, zobaczymy ile im brakuje do topowej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?