0

Gra Busquetsa na własnej połowie czasem podchodzi pod sabotaż

0

Ale my mamy te rożne zajebiste xD

0

@AmigoBlancos Opieranie strategi na zasadzie albo Ci bramkarz wybroni mecz albo dostaniesz w pape to raczej nie jest dobra długoterminowa taktyka xd dlatego obstawiam że w tym sezonie limit szczęścia się wyczerpał i Liverpool was poskłada.

0

@AmigoBlancos A czy przypadkiem w poprzednim meczu z Liverpoolem Courtois nie musiał pobić rekordu liczby interwencj, w strzałach było 26:3 a w strzałach celnych 9:1 dla Anglików?? Nie wiem skąd u Ciebie ta pewność xd

0

@AmigoBlancos Liverpool na spokojnie pyknie Madryt, Totki Milan i ciężko przewidzieć Porto - Inter

0

Jak my się United boimy to co było jakby w następnej rundzie trafił się Arsenal??

1

@sendesara Takie transfery że lepiej żeby ich nie było... Pjanić to był wałek księgowy, Trincao i Dest łącznie kosztowali chyba mniej niż Ferran.

33

@Rl9k1nG ta paka przed jego przyjściem przegrała 2:8 z Bayernem i nie wygrała niczego, dodajmy do tego brak transferów gotówkowych, dymisje Bartomeu i okres w którym nie było prezydenta. Możemy go krytykować ale nie zapominajmy w jakiej dupie wtedy byliśmy.

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie jestem jego fanem, uważam że to jednowymiarowy trener ale facet ma swoją filozofie i chce grać w konkretny sposób, dostał drużynę w środku sezonu i nie ma szans wprowadzić swoich założeń grając co 3 dni. Ocenimy go po mundialu jak trochę popracuje.

3

@pax Mamy więcej niż po twoich ocenach, niby są ale w sumie nie wiadomo o co w nich chodzi.

Polemika z Tobą nie ma żadnego sensu "Hur Dur, Pax ma zawsze racje", tu się przyczepisz jednego słówka tam innego, niczego to nie zmienia. Jesteś stronniczy przy ocenie zawodników i nie masz nic na swoją obronę.

Miłego dnia panie redaktorze.

3

@pax Oczywiście że odpowiem! I do tego bez mataczenia.

Po pierwsze chciałbym zauważyć że ciekawe że odnosisz się do tego że zarzucam Ci zaniżanie oceny a nie polemizujesz z samą oceną w kontekście innych zawodników. Ale zostawmy to, w kwestii Twoich średnich ocen to ja ich nie widzę, nie mam pojęcia jaka jest Twoja średnia ocena i jaka jest średnia ocena użytkowników ale słowo klucz w tym wypadku to zapewno "w tym sezonie", nie wspominając już o tym że akurat średnia użytkowników żadnym wyznacznikiem nie jest bo wiele osób głosuje na gorąco i często z uwzględnieniem sympatii, natomiast od redakcji wymaga się jednak obiektywizmu.

13

@Janiama Pax zawsze zaniża ocenę FDJ, jakby trzeba było to by doktorat napisał żeby tylko udowodnić że był jednym z najsłabszych na boisku, mimo że wszystkie portale pokazują że był jednym z najlepszych. Nie wiem jak można pisać że zagrał słabo w obronie w meczu w którym przeciwnik oddał 4 strzały z czego 2 zablokowane i tylko 1 celny, a tekst o 0 odbiorach to bzdura, nie wiem jak sofascore je liczy ale Frenkie wiele razy zaliczał przechwyty albo przecinał podania. Do tego 5 kluczowych podań i bramka grając jako mediapunta.

0

@Bruti najlepsze w bieganiu w terenie są rozjebane kolana.

0

Patrzcie, Superliga coś przygotowuje a Tebas już teraz wie co to będzie i jak ma wyglądać! Ależ wizjoner! Dobrze że ostatnio powiedział że laliga wciąż jest najlepsza bo po wynikach w pucharach miałem wątpliwości.

0

@Rust_Cohle O stary ale zabłysnąłeś, długo nad tym myślałeś ?? Następnym razem będę pisać jak to wpłynie na finanse KLUBU PIŁKARSKIEGO FC BARCELONA, żebyś się przypadkiem nie pomylił.

0

Wie ktoś jak ta decyzja wpływa na nasze finanse?

0

Ten sezon jest przełomowy, w lecie najprawdopodobniej ze starej gwardii zostanie jedynie Alba, a może nawet i on odejdzie.

0

@Kwiatek67 Możemy sobie jaja robić i się obrażać ale jak widać Raphinia poszedł za ok 70 mln a jest 3 lata starszy i zagrał raptem jeden przyzwoity sezon w drużynie z ogona PL. Liczby Felixa nie powalają ale on zwyczajnie do Atleti nie pasuje, Atletico ma w tym sezonie xGoals na poziomie 17, my mamy 32. Facet nawet jak nie zostanie światową gwiazdą to gorszy od Ferrana nie będzie i jak będzie do wyjęcia za 60mln to promocja.

0

@masq mi się wydaje że trzeba z tą decyzją poczekać do kwietnia / maja bo jeśli ani Ferran ani Fati nie odpalą to myślę że aktualnie nie znajdziemy lepszego zawodnika na lewe skrzydło, oczywiście jeśli miałby przyjść za rozsądne pieniądze, max 60-70mln albo wymiana za kogoś.

3

ja bym widział Felixa u nas, na tą chwilę nie mamy lepszego zawodnika na lewe skrzydło a przy dynamicznym Balde taki schodzący napastnik może być naprawdę fajną opcją. Fati i Ferran na lewym skrzydle póki co zawodzą, do tego Fati podobno zrobił się roszczeniowy. W każdym razie jeśli będzie to jakaś wymiana albo miałby przyjść za rozsądne pieniądze to mi się ten pomysł podoba.

1

@Destroyer_of_Worlds No to samo można powiedzieć o karnych i dostawianiu nogi do pustej bramki z 2 metrów.

37

Życie: tylko jedna drużyna z laliga wyszła z grupy LM.
Tebas: dalej jesteśmy najlepsi, prawda?

3

@Kondziubarca Messi plus taki killer jak Lewy to jest z marszu 1/4 LM, jak obrona będzie zdrowa to kto wie na co by ich było stać.

1

@xVENUMx klin a nie jakieś tam soczki.

0

@mariosss20 Torre jeszcze był fatalny i bramka tutaj niczego nie zmienia.

1

Raphinia to jest PO, zdania nie zmienie xd

1

@Transu96 o pieniondze to niech się martwi Laporta a nie my

15

CZYSTO ODEBRANA PIŁKA, komentator pierwsza klasa. To jest jakiś absurd że oni tej piłki nie wybili

1

@wasacz wierzyć to ja nie wierzyłem że się uda ale jakaś tam myśl w głowie była, że w piłce wszystko może się wydarzyć, zwyczajnie naiwny byłem.

0

A jakby tak wypróbować Raphinie na PO? Xd dość szybki, waleczny i potrafi dośrodkować sprzed pola karnego, Do tego dobry strzał z dystansu. W obronie gorszy niż Bellerin nie będzie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?