Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca nie, nie tą samą. W 1 sezonie z Messim nie miał Gaviego a Pedri debiutował.
0
Ciężko mi ocenić Busquetsa w tym meczu bo Xavi zapomniał powiedzieć chłopakom jak właściwie mają współpracować w pomocy. Po prostu wystawił 4 pomocników i elo.
0
@PatrykBarca i na tym koniec bo nie miał ani pomocy ani obrony
0
@PatrykBarca ta, zajebiście zagraliśmy, nie ma co. Z takim składem to i pewnie Koeman by lepiej zagrał bo ciężko sobie wyobrazić większe dno.
1
Ciekawostka, Barcelona to jedyny topowy klub w 5 najlepszych ligach europejskich który na DMie ma zawodnika mającego 34 lub więcej lat
1
Sorry ale Xavi jest równie jednowymiarowy jak Setien… plan b? A co to?
0
Brakuje mi słów… FDJ zagrał słabo ale dlaczego wchodzi kolejny pomocnik zamiast wrócić do 433? ewidentnie widać że tam nikt nie ogarni jak bronić na 2 DMow
0
Kiedy Atletico przyciska to Busquets i FDJ absolutnie nie mają pojęcia kto za co odpowiada i co ma robić i to jest wina trenera.
1
Fati to jest jakiś dramat… nie mam pojęcia co on ma w ogóle robić na boisku bo nie robi nic oprócz tracenia piłek.
0
@Champs_Elysees nawet kartki nie było
0
@LewoSkrzydlowy11 jakoś w Holandii jest i zwykle jest najlepszy na boisku
0
@Sawik_10 A mi się wydaję że największy problem z nim jest taki że niektórzy to by chcieli żeby grał jak prime Busquets mimo że to inny typ zawodnika.
2
@barcelonaLM chodzi o przedłużenie kontraktu o 6 miesięcy do końca roku bo do czerwca jest ważny kontrakt. Problem polega na tym że Busquets zarabia bardzo dużo a nie można mu zredukować pensji bardziej niż o 50%(dokładnej liczby nie pamiętam ale jest zapis o ile można zejść z kasy przy nowej umowie), posiadanie zawodnika z zarobkami na poziomie 10-13mln euro żeby grał sobie z przeciętniakami to absurd w naszym przypadku, gdzie mamy problem z rejestracją nowych umów.
0
@NaFazieHitman No ale z drugiej strony co miał powiedzieć? Jakby powiedział "tak, gramy jak gówno" to byłaby taka medialna burza że wole nie myśleć o tym.
0
@Kubsoleon z kim? Getafe? Spektakularny mecz to można mieć grając z Realem albo wyczyniając cuda a nie wykonać 3 celne dośrodkowania w meczu z Cadizem.
1
@Kubsoleon nie, Dembele nie ma meczy spektakularnych, on kosztował 160mln euro a nie potrafi z metra w bramkę trafić, fajnie że ze 189 dośrodkowań i 96 strat jest wstanie zrobić 3 asysty ale to trochę za mało. Przychodzi mecz z mocnym rywalem i Dembele intelektualnie nie wyrabia.
2
@Jakchcesz Nie no wszystko się zgadza, on daje kartki tylko za dyskusje, krzywe spojrzenie albo nieodpowiednią minę, nogi łamać można.
1
@pax Ja nie wiem jak Ty możesz wystawiać oceny jak masz problem z podstawowymi zwrotami jak np "Nie było to dobre spotkanie Holendra", jeżeli według Ciebie to nie oznacza że zagrał słabo no to ja pytań nie mam.
Nie będę wymieniał każdej sytuacji akcja po akcji bo mi zwyczajnie szkoda czasu zamiast tego podam liczby z sofascore.
Ocena 7.4 trzecia najwyższa po Christensenie i Raphini (7.6, 7.5)
skuteczność podań 97% 57/59
długie piłki 2/2
przerzuty 2/3
kluczowe podania 1
dryblingi 1/1
pojedynki wygrane 4/4
odbiory: 1
przechwyty: 2
straty: 3
Do kontekstu trzeba dodać jeszcze statystyki Espanyolu:
posiadanie piłki: 22%
strzały: 1/4 (karny)
Sorry ale jak przeciwnik jest tak zdominowany to oczywistym jest że nie będzie miał w meczu 40 odbiorów bo zwyczajnie nie było tyle do roboty.
Sorry ale będę się czepiać bo to jest nagminna sytuacja przy ocenach, jest różnica między napisaniem np "zagrał solidnie ale bez błysku" a "Nie było to dobre spotkanie Holendra, które po raz kolejny pokazało, że pozycja osamotnionego defensywnego pomocnika całkowicie ogranicza jego atuty. "
Jak dla mnie to potwierdził że jak najbardziej może grać na pozycji DM'a i nie ma co upychać tam Busquetsa w dalszym ciągu, który zostanie zezłomowany przez pierwszy zespół który podkręci tempo.
1
@pax
Busquts:
"Zagrał na swoim co najmniej przyzwoitym poziomie."
Frenkie:
"Nie było to dobre spotkanie Holendra, które po raz kolejny pokazało, że pozycja osamotnionego defensywnego pomocnika całkowicie ogranicza jego atuty. "
Nadinterpretuje, no ok ...
W pierwszej połowie Espanyol miał pół dobrej okazji, Frenkie nie popełnił żadnego błędu, nie krytykuje Busquetsa za ten mecz ale nie potrafię zrozumieć jak można pisać że Holender zagrał słabo. Alba dostał czerwoną kartkę, zaliczył 18 strat, 0 asyst 0 bramek i ma wyższą ocenę od Holendra, sorry ale nie i nie interesuje mnie to że sędzia był jaki był.
1
A ja się chętnie dowiem w czym Busquets był lepszy od FDJ na pozycji DM'a w meczu z Espanyolem, moim zdaniem absolutnie w niczym. Frenkie zagrał dobry mecz, jako DM zapewnił spokój w tyłach i przy rozgrywaniu a kiedy przeszedł wyżej to starał się dać coś ekstra, moim zdaniem jeden z najlepszych na boisku, chwalony również przez komentatorów i ekspertów po meczu ale oczywiście według redakcji jeden z najgorszych na boisku :) Nowy rok te same tendencje.
3
@Seledynowy Barcelona jest jaka jest bo mamy fatalnych skrzydłowych i kropka. Xavi chce stwarzać przewagę w bocznych sektorach i jak najczęściej transportować piłkę do boku. Tymczasem 4 naszych skrzydłowych głównie kopie się po czole. Jeśli nie poprawią efektywności to na samych bramkach Lewego daleko nie zajedziemy.
5
@IronSanHybrid Nie no typ ma rację, jak widzę kolumnę Bidena to zdecydowanie zbiorkom pasuje...
3
Komentator mówi że dzisiaj strzały Dembele nie wychodzą, szukam w pamięci kiedy mu wychodziły ale niestety moja pamięć tak daleko nie sięga
1
Balde > Fati, Torres
0
@LewoSkrzydlowy11 jak był wysunięty, to ma jeszcze 10 kolegów za nim, nie wszyscy muszą zawsze wracać.
1
Kabaret, cyrk, nieśmieszny żart. Nie oglądam więcej meczów które będzie prowadzić ten pajac.
1
Ten pajac powinien dostać zakaz wykonywania zawodu. Faul na urwanie nogi bez gwizdka, ale krzywe spojrzenie to najlepiej zawieszenie na 2 lata.
2
To się nazywa frajerstwo… nie da się inaczej tego nazwać, Espanyol nie zasłużył na nic w tym meczu.
0
@LewoSkrzydlowy11 z krzesła spadłeś? Gra na 8 teraz to nie musi wracać na pełnym gazie za każdym razem, jest jeszcze reszta drużyny. Frenkie i tak się często cofa.
@pax moim zdaniem w 1 połowie zagrał solidnie ale faktycznie nie dał niczego extra
1
Ależ Frenkiego dzisiaj się świetnie ogląda