Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Orlik00 podobno palec w oko
0
Komentarz usunięty
1
@FCB24 zacznijmy od tego że praca w obronie to dodatek a nie koronny argument. Lećmy dalej, czepiasz się rożnych ale ktoś go do nich wyznacza, raczej nie za ładne oczy, dzisiaj powinien mieć 2 asysty i 2 bramki. Tego oczekuje od skrzydłowego, stwarzania okazji i bramek, nie interesuje mnie czy zrobi to po dryblingu czy podaniem. Raphinhia ma lepsze g/a na 90 minut w tym sezonie niż Dembele. Reasumując, uważam że dostaje za dużo krytyki, jest u nas dopiero pół sezonu. Nie każdy potrafi wejść z marszu do pierwszej drużyny i grać kapitalnie. Nie oznacza to jednak że uważam że gra na zadowalającym poziomie jak na zawodnika Barcelony ale uważam że ze wszystkich skrzydłowych najbardziej zasługuje na czas.
1
@FCB24 Nie gra w każdym i warto podkreślić że jest u nas raptem pół sezonu. Dajmy mu czas bo widać że facet ma świetne podanie i przegląd pola a do tego dużo pracuje w obronie. Chociaż czasem ma problem z podjęciem decyzji, zwłaszcza przy próbach dryblingu które, delikatnie mówiąc, nie wychodzą mu. W każdym razie aktualnie przez kontuzję Dembele to nasz 2 najlepszy ofensywny zawodnik po Lewym.
0
@norbi77 Nie no wiadomo, jak notuje 40 strat w meczu to dopiero ciągnie wózek xD Jest też coś takiego jak gra bez piłki, poruszanie się między liniami, robienie przestrzeni kolegom i odciąganie uwagi obrońców. Przekładając na język który zrozumiesz. Grając z Lewym stwarzamy więcej okazji i więcej bramek zdobywamy. To mówią liczby i kropka, a jak nie wierzysz to odpal sobie nasze ostatnie 3 mecze bez Lewego to zobaczysz jak świetnie gramy z Fatim na 9tce.
A i jeszcze jedno, Dembele jedyny wózek jaki może ciągnąć to ten w szpitalny, powiedz komuś poważnemu że według Ciebie Dembele gra lepiej od Lewego na przestrzeni sezonu to Cie wyśmieje.
2
@norbi77 jak tam hejtowanie Lewego? Bo Robercik z golem.
0
@norbi77 nikt bo wszyscy grali do dupy. Weź skończ z tym Dembele bo gdyby był taki dobry to by odszedł w lecie, tylko że nikt go nie chciał. Ja wracam oglądać mecz, bo nie chce mi się kłócić bez sensu. 80 g/a w 6 lat „motor napędowy”.
0
@norbi77 wiesz kto grał z Espanyolem? Dembele przez 40 minut i jakoś meczu nie wygrał. Jeszcze jakiś pojedynczy mecz chcesz wyciągnąć? Bo nie wiem czy już mogę przypomnieć mecz Dembele z Bayernem i jego 40 strat.
1
@norbi77 tak, dalej tak będę pisać. A wysrywy to są Twoje głupie komentarze pisane na podstawie jednego meczu i to na dodatek nie całego.
1
Eh, Raphinia powinien miec 2 asysty ale jak patrze na jego gre to mam wrażenie że pasuje jak pięść do nosa. On chyba nie wie co chcę z piłką zrobić.
1
@vota Kessie przez całą kariere nie posłał ani jednego dośrodkowania na poziomie FDJ do Raphinhi ale co tam, ważne żeby napisać coś głupiego. Gdyby Pedri wykorzystał swoje sety to by było 2:0 i wszyscy by grali na poziomie Messiego. A tak to wiadomo, słabizna :)
1
@escarabajo zgubiłeś Zalewskiego :)
0
@norbi77 zdejmij różowe okulary i przejrzyj na oczy a nie piszesz głupoty. Miłego dnia.
0
@Krzysztof1987 myślę że przede wszystkim, powinniśmy więcej ponarzekać na rambli. Przecież to jest oczywiste że mecz z murarzami rozstrzyga się w 15 minut 1 połowy.
0
@Bartula no bo piszę na gorąco w czasie meczu, więc nie będę robić jakieś analizy poważnej. W każdym razie zgodzę się z tym że Raphinha rozczarowuje ale bez przesady. Liczby go bronią jeśli porównamy do konkurencji. A to że konkurencja również rozczarowuje to już inna sprawa.
0
@norbi77 Dembele potwierdził z Liverpoolem że ciągnąć może jedynie wózek w lidlu. Jeszcze jakieś argumenty z dupy?
0
@norbi77 No nie, bo w takim zespole jak Barcelona okazje zawsze będą, kluczem jest być w odpowiednim miejscu i wykorzystać okazję. Wystarczy zobaczyć na liczby Lewego i porównać z jego zastępcami. Z Lewym gramy o wiele lepiej i jest dużo ważniejszy niż Dembele.
0
@Mario96w no to ja Ci mogę przytoczyć wszystkie zmarnowane okazję Dembele xD wszystkie strzały w trybuny albo niedokładne ostatnie podania
0
@Bartula ale co to za absurd, to że coś wygląda mnie atrakcyjnie nie znaczy że jest mniej warte. Araujo z piłką wygląda jak drwal ale statystyki pokazują że bardzo poprawił wyprowadzenie piłki. Dembele fajnie wygląda jak mija zawodnika ale potem zwykle traci albo podaje niecelnie. Średnio w meczu notuje ok 20 strat i ok jest naszym najlepszym skrzydłowym ale to nie jest poziom światowy. Jesteśmy po jego świetnym meczu z RSS ale ja pamiętam te wszystkie mecze w których kopał się po głowie i nie wniósł absolutnie nic do ataku.
0
@Mario96w moge Ci jeszcze jego straty przytoczyć ale boje się że zniszczę Ci światopogląd xD
0
@norbi77 kiedy Dembele przedryblował 5 zawodników i strzelił gola xD zwykle po 3 zawodniku ląduje w szpitalu albo po drugim traci piłke
0
@Ali3231 fati ma 3 gole 3 asysty w lidze, raptem o 4 g/a mniej niż Dembele a zagrał mniej minut. Dembele wcale nie jest taki kluczowy dla nas.
3
Co wy macie z tym Dembele? Póki co ten wózek ciągnie Lewy a nie Ousman xD Dembele w lidzę do tej pory 5 goli 5 asyst, Lewy 13 goli 4 asysty, przepaść.
1
Skąd ten hejt na Raphinie? Chłopak ma tyle asyst co Dembele a jak czytam komentarze to tak jakby wnosił do ataku tyle co Kessie
0
No i tak to już jest z Dembele, a la bamba się oszukuje już 6 rok xD już zaraz wejdzie na najwyższy poziom, już zaraz przestanie łapać kontuzje xd
0
@KrychaFCB Tebas wychodzi z założenia że może i klub będzie musiał ogłosić bankructwo i upaść ale za to nie będzie miał nowych długów, świetna strategia, w Polsce działa to w stosunku do przedsiębiorców, jak wszyscy upadną to nie będzie wałków na vacie.
0
@Kondziubarca jeżeli Busquets będzie wystawiany w parze z FDJ to ja nie mam nic przeciwko żeby jeszcze rok czy dwa pograł, bo to rozwiązanie działa naprawdę świetnie.
1
@RonnieVEB na plus że już nie łapie kontuzji ale liczę że zacznie grać regularnie jak w meczu z RSS a nie raz na miesiąc.
1
@Gall Porównaj liczby Neymara i Mbappe z ostatnich 6 lat do Dembele... to jest przepaść, dlatego uważam że do póki Dembele nie będzie regularnie notował takich występów to nie ma sensu mówić o jakiejś zmianie.
6
@AllBundy Nie wiem co @IronSanHybrid myśli o Dembele ale nie rozumiem jak jeden mecz miałby zmienić czyjąś opinie. Dembele kosztował 160mln euro i wypadałoby żeby grał na takim poziomie w prawie każdym meczu a nie raz w miesiącu ( przy dobrych wiatrach )