Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Salchent ale on w 4 wygląda świetnie, w meczu z United wypadł dobrze ale jest różnica jak masz w czwórce FDJ Gaviego i Pedriego oraz kiedy masz Kessiego, SR i FDJ.
2
@Pawel13sz Jezu ja już zapomniałem że można posłać 20-30 metrowe podanie na dobieg, między trzema obrońcami i jeszcze opanować piłkę albo od razu strzelić / odegrać nie kopiąc się po czole ... Co się z nami stało.
0
@lenkas ja najniżej oceniłem właśnie Kounde, moim zdaniem tragicznie zagrał, do tego 24 straty jako obrońca
19
@Baks niby gdzie? Kilku zawodników dostało jedynie dobre noty reszta została słabo oceniona. Ponadto mecz meczowi nierówny, rywal był bardzo wymagający.
5
@Kettger w tej wypowiedzi chodziło o to że w sporcie aby być konkurencyjnym trzeba inwestować ale ciężko to robić w sytuacji w której jeden słaby sezon sprawia że jest się odciętym od gigantycznych ( w skali mniejszych klubów ) pieniędzy. W jednym sezonie jesteś w 1/2 LM ale nie możesz utrzymać składu i się wzmocnić, bo nie stać Cie na utrzymanie kadry i wydanie X milionów, bo za rok możesz się potknąć i jesteś bankrutem.
1
Ludzie mówią że Real w europie dokonuje cudów, na moje to rywale Realu w europie frajerzą się na potęgę, raz za razem podkładając się w kluczowych momentach a liga to potwierdza.
0
@Azi Jeśli masz problem z łączeniem wątków więcej niż dwóch wiadomości lub wypowiedzi złożonych, to płonna nadzieja na to że kolejna wiadomość coś Ci rozjaśni. Miłego dnia!
0
@Azi oznaczam Cię bo wypowiadam się w kontekście Twojej wypowiedzi…
0
@Azi poczytaj sobie komentarze tutaj. Cała masa osób tak twierdzi
1
@talizmo Ogólnie to wychodzi na to że Lewy ma lepsze G/A u Xaviego niż u Guardioli ale słuchaj nie ma co się spierać z ludźmi tutaj. Na rambli nie liczą się liczby i statystyki, na rambli liczy się kogo lubimy i kto zdaje "TEST OKA". Ja przed chwilą się dowiedziałem że to że lewy ma w tym sezonie 1 G/A na mecz to jest zakłamywanie rzeczywistości przez statystyki... Oczywiście nasza pozycja w lidze też jest zakłamana.
1
@Azi @SuperPatsonFCB Ale co innego jest twierdzić że ktoś jest wybitny na podstawie statystyk, a co innego jest twierdzić że ktoś jest totalnym dnem i porażką, kiedy jednocześnie REGULARNIE dostarcza liczby. Ja nigdzie nie napisałem że Lewy gra kapitalnie, ja twierdze że nawet pomimo bycia pod formą robi to co ma robić napastnik, strzela i asystuje. Zasługuje na więcej szacunku.
0
@Deviler Mhmm, wybitnie, masterclass. Ja go nie chce krytykować bo dostał raptem 20 minut ale staty miał takie:
celne podania 4 (66%)
dryblingi 0/1
wygrane pojedynki 1/2
straty 5
bramki, asysty, kluczowe podania, strzaly: 0
WYBITNY WYSTĘP
4
@Deviler Ferran zagrał DOSŁOWNIE jeden dobry mecz, JEDEN i w tym JEDNYM meczu, zaliczył 0 bramek i 0 asyst ...
1
@Joe_Pesci Suarez z ostatniego sezonu by do tego nawet nie dobiegł, litości... Równie dobrze można napisać że prime Lewy strzeliłby to przewrotką i przy okazji zabił bramkarza...
Jeszcze sprostuje że dla mnie Suarez jest lepszym zawodnikiem na przestrzeni całej kariery niż Lewy...
14
Lewy w 2023 roku:
Liga europy: 2 mecze - 1 bramka
La Liga: 4 mecze - 2 bramki 1 asysta
Puchar: 2 mecze - 2 bramki
Supercopa: 2 mecze - 2 bramki 1 asysta
Łącznie w 2023 roku: 10 meczy - 7 bramek 2 asysty.
Komentarze: dramat, katastrofa, 0/10 sprzedać póki coś warto, LDJ wróć!, już nawet Ferran lepiej gra, dlaczego Xavi wystawia Lewego.
Ja bym bardzo chciał żeby Fati i Ferran grali takie gówno jak Lewy ...
I żeby nie było, ja nie twierdzę że Lewy gra ostatnio świetnie, widać że jest trochę pod formą ale to wciąż nasz najlepszy zawodnik ofensywny i dostarcza liczby.
0
@Azrik Alonso przy bramce Rashforda źle się ustawił a potem przegrał pojedynek biegowy i to jest w 100% jego wina. Ja nie twierdzę że to jest wina tylko obrony czy coś, nie uważam też że trzeba zwalniać Xaviego ale uważam że przekombinował w 1 meczu i widać było że drużyna nie czuje się pewnie w obronie i tyczy się to przede wszystkim rozgrywania od tyłu.
3
@Azrik Co innego stracić 2 bramki u siebie a co innego stracić 2 bramki na old trafford. Dodatkowo w 1 meczu straciliśmy bramki po błędzie Alonso i samobóju przestawionego Kounde. W drugim straciliśmy po stracie Kessiego i świetnym strzale Antonego. To jednak różnica.
2
@Sensible pełna zgoda, jego jedyny atut to siła, tylo że to nie jest defensywny pomocnik tylko ósemka tymczasem ani nie ma podania, strzału, dryblingu ani nawet szybki nie jest…
0
@kuczyniak no jednak będzie, Lewy ma w tym sezonie 30 G/A a Ferran 6
0
@Gaz no dobra, ale sam przyznasz że środek Kessie Roberto to inny wymiar absurdu xd
1
@Deviler a czym sobie ten Ferran zasłużył żeby grać na 9 za Lewego? Tym że ostatnio zagrał dobry mecz na PS? Już zastępował kilka razy Lewego na szpicy i był dramat.
1
@Deviler i kto zagra za niego?
1
@Gaz już nie przesadzajmy z tymi gorszymi zawodnikami xd dzisiaj nie było Gaviego, Pedriego i Dembele
1
@Firestone no dobrze, rozumiem że ma inny profil ale on gra na 8. Dla mnie to jest absurdalne że na 8 gra facet który jest bardziej defensywny niż 6…
0
@Coutinho007 Fati zagrał w tym sezonie 1251 minut… to nie jest mało
0
@Firestone Frenkie gra ostatnio bardzo dobrze ale tego chłopaka stać na jeszcze więcej. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać kiedy dobrze zgra się z Gavim i Pedrim. Natomiast cały czas martwi Kessie…
0
@Peciak kapitalnie asekurował obrońców. Świetnie wracał do obrony, potrafił się utrzymać pod presją przeciwnika. Kilka razy dobrze wyprowadził piłkę. Zagranie do Kounde to było jedyne jakościowe zagranie po którym stworzyliśmy sobie okazję w całym meczu. A jakie były te zagrania Busquetsa?
Dla porównania Busi, Raphinia, Kessie, Balde, Christensen Kounde, Araujo, Lewy, Fati i Ferran razem mieli kluczowych podań 0. Jedynie SR miał 3 :)
3
@Janiama czy Lewy zagrał słabo? Tak, ale czy zagrał beznadziejnie? Liczby tego nie potwierdzają, strzały 2/2 dryblingi 3/3 pojedynki 7/12. Straty 11.
Moim zdaniem ogólnie w ofensywie zagraliśmy koszmarnie słabo, więc naturalnie winimy napastnika.
0
@Peciak w 1 połowię uważam że Busquets zagrał bardzo dobrze, w drugiej przeciętnie ewentualnie solidnie (zwłaszcza że widać brak Pedriego ) ale Frenkie zagrał kapitalnie, potwierdza to nawet ocena z sofascore.
0
@Peciak serio? Przeciętnie FDJ a Busi lepiej niż dobrze? Frenkie najlepszy na boisku a Busquetsa w drugiej połowie na boisku nie było.