Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misteriosoVEB ja nigdy nie twierdziłem że konfa to jest wspaniała partia, która jest lekiem na całe zło i nigdy nie broniłem podejścia czerpania wiadomości o świecie z jednego, zwykle skrajnie stronniczego źródła. Głupie jest opisywanie partii przez straszenie o homofobii i wyprowadzaniu kraju z UE. Jak ktoś piszę bzdury to mogę to krytykować.
2
@damiano996 rozumiem że wiadomości o świecie czerpiesz z TVP albo onetu. Najbardziej mnie bawi obrażanie jakiejś grupy wyborczej, w sytuacji gdzie nie masz żadnej, ani nawet w miarę normalnej, alternatywy. Wszystkie inne partie umoczone są w gównie po uszy. Korupcje, skandale, afery, kolesiostwo, populizm, rozdawnictwo i inne absurdalne pomysły. Najbardziej bawi mnie lewica, która z jednej strony grozi koalicją pisu z konfą a z drugiej jest to partia najczęściej głosująca ramie w ramie z pisem, podczas gry konfa robi to najrzadziej.
0
@Emhyr mnie bawi to że zawodnik sam nie potrafi przygotować się do sezonu, że widzi że nie czuje się optymalnie fizycznie i nie pójdzie na siłownie po treningu, tylko do klubu się bawić a potem płacz i narzekanie na treningi.
19
"TROCHĘ ZA SZYBKO SIĘ PODNIOSŁEM", to jest ten cały MENTAL realu :) Dobrze że się nie rozpłakał.
0
@Barca1922 zobacz że kontuzje ciągle łapią Ci sami zawodnicy, Dembele to jest szklanka, kontuzje łapie co sezon i wypada na x miesięcy. Pedri ma chyba problem z przeciążeniem, chociaż nie gra znowu aż tak dużo.
0
@MesQueUnClub_87 a to przepraszam, ale w sumie Hajto mnie żadnym tekstem nie zaskoczy xd
0
@Kondziubarca Jaki sens ma cytowanie i komentowanie Hajty xd on właśnie powiedział że Czesiu jest lepszym trenerem niż mistrz europy i zdobywca ligi narodów… Możemy dyskutować czy Michniewicz zasłużył czy nie na dalsze prowadzenie kadry ale litości… są jakieś granice.
4
Nie no teraz to już myślę wszystkich przekonali, korkociąg, szynka i toster to łapówka godna sędziego xD
0
@A4ron nie, nie ma że ich rozgrywki bo chcą mieć monopol i blokują superlige, więc to są wszystkich rozgrywki.
2
@DonMatteo901 po prostu kibice Realu nie są przyzwyczajeni że im anulują bramki po spalonych i nie dają karnych z kapelusza.
0
@Trojanek23 nie ma problemu, wybaczone królu
0
@Trojanek23 Nie umiesz liczyć czy jak? Masz licznik, dopiero 17 podanie na połowie rywala...
0
@Comentateiro z czego większość pod swoją bramką a przeciwnikiem był grający Djurgarden xD
1
@cules100pro Znasz pojęcie sarkazmu? Za 8 baniek to możesz ustawić najwyżej Podbeskidzie z Chojniczanką
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
To naprawdę trzeba być kibicem Realu żeby narzekać na prawidłowego spalonego kiedy w całym meczu Real miał 0.58 xG przy 1.64 Barcy.
2
@Compadre dla mnie Frenkie, 5 kluczowych podań, świetna skuteczność podań, bardzo ważne odbiory.
0
@okiemtypera_lucaxx95 pamiętaj, dzisiaj gówno zagraliśmy bo nie ma Dembele a Lewy kopał się po czole, a nie czekaj…
5
Cudowny, wspaniały, wybitny mecz Frenkiego dzisiaj, obok Raphinhi najlepszy na boisku
0
@Sau_Ron a Ty pamiętasz jak my graliśmy w tym meczu?
0
@Kaamilos87 statystyki G/A xG xA, chances created Raphinha ma lepsze od Dembele. Więc gdzie te różnice? To że ładnie biega nie znaczy że więcej daje.
1
@Kaamilos87 jak ważną role odgrywa Dembele? Zagrał w lidze w 19 spotkaniach i tylko w 6 zaliczył G/A. Ostatnie 7 meczy bez niego w lidze to 6 zwycięstw i jedna porażka. Pedri to inna rozmowa bo chłopak odpowiada za całe regulowanie gry i rozgrywanie, bardzo bez niego cierpimy.
1
@SuperPatsonFCB najbardziej ciekawe w tym wszystkim jest to że w Wiśle aktualnie w pierwszej jedenastce występuje aż 6 Hiszpanów! Dodatkowo Wisła odpaliła w momencie… zwolnienia najlepszego selekcjonera w historii Polskie kadry narodowej, el Brzęczinio.
3
@arasz1819 Dlatego nie ma sensu dyskutować z nimi, ja już ich ignoruje bo szkoda nerwów, zwłaszcza że najwięcej jego obrońców zaczyna pisać swoje mądrości jak bombel jest kontuzjowany i wszyscy nagle zapominają że Dembele notuje zwykle 1 świetny mecz i potem 2-3 absolutnie beznadziejne. Nie wspominając już o tym że te kontuzje są za każdym razem jak pada hasło „w końcu odpalił”
0
@arasz1819 nie ma sensu dyskutować z obrońcami Dembele. W Fifie się sprawdza, fajnie z piłką biega, więc jest super. A to że siedzi u nas już 5 czy 6 rok, kosztował nas 160mln euro i rok w rok wypada na pół sezonu przez kontuzje a przeciętny Raphinha robi liczby lepsze od niego jest nieistotne… Dembele to zawodnik z wielkim potencjałem, najlepszy z naszych skrzydłowych ale prawda jest taka że przez chimeryczność i podatność na kontuzję opieranie na nim gry to czysty hazard…
0
@ChessInfo Zakaz sprzedaży samochodów spalinowych? Normy emisji CO2? Prawo do adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Paszporty covidowe?
2
@hayek Z tymi robakami jest tak, że lewica odbiera to jako straszenie, tylko że problemem nie jest to co wprowadzają teraz ale to co wprowadzą za lat 10. Dzisiaj tworzenie farm robaków a jak już będzie to powszechne to cyk zakaz sprzedaży mięsa. I to jest schemat który powtarza się od dawna ze wszystkim. Za kilka lat wchodzi w życie zakaz sprzedaży samochodów spalinowych, zaraz za rogiem mamy normy emisji dwutlenku węgla nałożone na każdy produkt. Lewica próbuje robić z ludzi debili, przesuwając granice małymi kroczkami i waląc kity że to przecież nic groźnego.
0
@draxidox dobra dobra, ja wiem jak oni to liczą ale nie mam pojęcia jak im wyszło że w Krk zarabia się więcej niż w Wawie...
0
@rafa324 Aha czyli jak sędzia mówi i odnotowuje w protokole meczowym że prezes Realu namawiał go do gwizdania pod Real i chciał rozmawiać w cztery oczy to to są urojenia ale jak były wystawiane faktury za raporty i szkolenia a wszyscy sędziowie podkreślają że nigdy nie było nacisków na sędziowanie pod Barcelone to jest korupcja i skandal xD Widać od tego -9 nieźle Ci dupę odmroziło :)
3
@QQL5 no niestety to jest minus tego systemu. Demokracja nie zawsze się sprawdza. Socios to zwykli ludzie i nie mają pojęcia o biznesie, a ludzie wybierani na takie stanowiska zamist zarządzać muszą politykować żeby zostać ponownie wybranym, a w między czasie doją klub ile wlezie.