Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@taxky W ogóle to przepraszam ale pomyliłem nicki xD oba na "T". Z tą obroną jest tak że zwyczajnie zaczyna być to irytujące że z każdej strony ludzie zaczynają szczuć i krytykować, wyciągają wypowiedzi sprzed x lat i każdą rzecz jaką człowiek powie, tylko że to działa tylko w stronę konfy, bo to że od lewej do prawej wszyscy walą głupoty, kłamią, kradną, opluwają to już jest ok.
0
@Deviler w teorii mamy lepszy skład ale my chcemy grać inaczej w piłkę. Chcemy grać wysoko i dominować, żeby tak grać nie wystarczy mieć lepszych zawodników, trzeba mieć ich na odpowiednim poziomie, niestety nasi rezerwowi takiego poziomu nie prezentują. A skrzydłowi to jest już w ogóle jakaś historyczna porażka.
0
@taxky Czekam aż odpowiesz na pytanie, nie potrafisz bo nie reprezentujesz sobą nic oprócz hipokryzji i naiwności.
Jeżeli uważasz że klaps powinien być karany przez sąd to jesteś większym odklejeńcem nawet od Korwina i Brauna a to jest już wyczyn xD Ale zgaduje że Ty to jesteś z tych co dzieciom by płcie zmieniali w wieku 7 lat i zaprowadzali na spotkania z transami xD
0
@Tasde Widzisz kolego nie potrafisz mi odpowiedz na pytanie, podaj tego swojego wspaniałego polityka którego popierasz. Nie podasz bo wiesz że się skompromitujesz.
W czasach korwina padło dużo głupich zdań i służyły one temu żeby zarócić uwagę wyborców na partie liberalne gospodarczo a nie komunistów. Może Cie to boleć, możesz tego nie rozumieć, Twój problem. Chociaż znowu odniosę się do zadanego przeze mnie wcześniej pytania, kogo popierasz? W kogo tak wierzysz? Podaj mi tą wspaniałą partie w Polsce która nie ma na koncie głupich wypowiedzi albo nie jest skompromitowana politycznie. Szczekać bez alternatywy jest bardzo łatwo.
0
@Tasde nie, to nie jest pomysł jak zlikwidować podatki ale żeby to zrozumieć trzeba umieć myśleć i interpretować i informację a nie przyjmować wszystko dosłownie. Metzen wtedy chyba nawet nie kandydował i w ogóle to miał 29lat. Powiedz mi na kogo głosujesz a udowodnię Ci albo hipokryzję albo głupote.
0
@Tasde zarzucam Ci manipulację albo głupotę, możesz sobie wybrać.
Odnosisz się do posta na FB sprzed 7 lat i teraz twierdzisz że to jakiś plan. Wyjdź na zewnątrz, przejdź się i zostaw politykę osobom które potrafią interpretować rzeczywistość a nie klepać głupoty które ktoś im pod nos podstawi.
0
@Tasde No nie, kłamiesz. Nie jest to program Mentzena na obniżenie podatków. Jakbyś słuchał tego co mówi a nie znajdywał z dupy wyjętych zdań które pojawiły się w necie 100 lat temu to byś wiedział jaki plan na obniżenie podatków ma Metnzen.
1
@Tasde To nie działa na zasadzie takiej że zlikwidujmy to i wprowadźmy tamto, liczą się konkrety. Prywatna służba zdrowia może byś zorganizowana na milion sposobów, USA i Singapur mają prywatne a jednak różnią się wszystkim.
Emerytur nie można od tak zlikwidować bo aktualnie utrzymujemy ze składek poprzednie pokolenia które składki płaciły, więc tutaj trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie.
Nie rozumiem na jakiej zasadzie i dlaczego chcesz zlikwidować CIT, przecież firmy nie będą płacić podatku pogłownego...
EDIT: Szkolnictwo wyższe powinno zostać w większości ograniczone, powinno się zlikwidować 90% uniwersytetów i kierunków, wtedy nie trzeba by było problemy z finansowaniem.
0
@Wossi61FCB Jedna bramka w ważnym meczu, jeden dobry mecz w którym broniliśmy się 90 minut i cała masa meczy w których grał na poziomie Szambiarek Bytom to według Ciebie kozacka druga połowa sezonu? Przypomnij sobie jego spektakularną kontrę z Gironą. Facet ma 40m wolnej przestrzeni przy kontrze więc decyduje się zatrzymać i wycofać do Busquetsa i to jest właśnie poziom Kessiego.
0
@pioz123 Raphinha nie odejdzie niezależnie od poziomu sportowego. Przyszedł za ok 60mln i jego transfer musi się zamortyzować. Prędzej odejdzie Fati za którego mamy czysty zarobek. No i druga sprawa że pomimo tego że Rapha gra ostatnio fatalnie to jednak jest jego pierwszy sezon u nas a jest naprawdę sporo graczy którzy odpalają dopiero w drugim sezonie.
20
@Emhyr nie no jakiś absurd żeby w ogóle dyskutować komu dać ZP, ten konkurs rozstrzygnął się w momencie w którym Argentyna wygrała MŚ. Wstaw Norwega zamiast Messiego do kadry Argentyny i odpowiedz sobie na pytanie czy wygrali by MŚ? Moim zdaniem absolutnie bez szans, za to City z Messim myślę że miałoby sporą szansę wygrać LM.
1
@Orłoś nie pisz tak bo jeszcze ktoś powie że reżim Ci sprzyja :)
0
Karny prawidłowy ale tylko dlatego że przepisy są głupie… obrońca dzisiaj musi mieć ręce cały czas przy ciele bo w każdej chwili można go nastrzelić…
1
@Geble za karnego masz 0.8 xG
1
@cris2706 City w tym roku ma Hallanada i zezłomują ich.
6
@Emhyr ale przecież to jest statystyka z dupy wzięta. Kontuzje wielu zawodników często na siebie nachodzą i przypadają na różnych rywali.
1
@misteriosoVEB jakby zrobił szpagat to bym pomyślał że jednak kłamie, bo jak z taką masą szpagat potrafi to i pewnie czarować umie.
9
Mam pytanie do osób narzekających na konferencje Laporty, czego oczekiwaliście? Że Laporta wyjdzie i pokaże kwit na bycie niewinnym? Serio, nie ma żadnych dowodów na korumpowanie sędziów to co ma powiedzieć i pokazać? Są faktury za raporty i są raporty, 7.3 mln w 18 LAT, do tego podobno ponad 600 raportów, żadnych dowodów ani świadków na wpływanie na wyniki meczy a sprawa ciągnie się już x miesięcy. Czego oczekiwaliście?
20
@Peciak żyjemy w czasach w których nie trzeba udowadniać niczyjej winy, trzeba udowadniać swoją niewinność a skazywanym się jest na podstawie plotek i kontrowersji. Valverde pobił zawodnika Villarealu, potem nakłamał że był obrażany a ludzie zlinczowali nie jego a Baene.
1
@Mario96w 30-40km dziennie z buta... przecież to jest minimum 7h marszu dziennie.
0
@Emhyr Haaland nie ma takiej historii kontuzji jak Dembele, w Borussi miał ich sporo ale większość to były drobne urazy. Dembele jak wypada to na pół sezonu.
1
@Emhyr A to bycie podatnym na kontuzje zależy od trenera? No to pierwszy pełen sezon Xaviego i Dembele nie ma przez 4 miesiące, dokładnie tak samo jak u każdego innego trenera.
0
@Emhyr To się nazywa manipulowanie statystykami. Bo to nie jest tak że jedynie Dembele brakowało. W tym czasie również nie było dwóch filarów środka pola Pedriego i FDJ.
54
@Jakchcesz a próbowałeś w czasie snu? Mi zwykle udaje się nawet 8-9 godzin nie jeść mięsa.
0
@kamilop sam nie liczyłem, to są dane z sofascore
1
Kessie i Gavi wykonali w tym meczu po 11 celnych podań xD
0
3 ostatnie mecze na 0 z przodu…
0
No jak wróci do końca kwietnia to jeszcze zdąży się kontuzjować w tym sezonie.
32
@Peciak najbardziej to się go boją lekarze w szpitalu.
1
@barteq Kessie to nie jest solidny rezerwowy. Kessie to zapchaj dziura która nie ma prawa pojawić się na boisku kiedy reszta pomocników jest zdrowa. To jest zawodnik do murowania bramki. Zagrał u nas dosłownie jeden dobry mecz, klasyk w Madrycie kiedy nie mogliśmy wyjść z własnej połowy.