1

@DonCarletto nikogo, sprzedaż Dembele to czysty zarobek bo transfer się zamortyzował już, więc na PS mógłby grać Messi lub Raphinha. Hajs z Dembele pomógłby zarejestrować zawodników.

0

@Emhyr boli mnie mega słaby występ Abde??

1

@Bartula no raczej nie

0

@DonCarletto jak chcesz wygrywać wszystko to skład budujesz z gwiazd lub zawodników minimum dobrych lub utalentowanych a Abde jest zwyczajnie przeciętniakiem, ta Osasuna to jego maks.

0

@DonCarletto no nie, skończmy z tą bylejakością jak ktoś jest za słaby to grać nie powinien i kropka. Jak nie masz dobrego LS to albo kupujesz dobrego albo grasz bez LS a nie wpuszczasz kolejnego średniaka. Zagra kilka beznadziejnych meczy i nikt już nie będzie pamiętać jak chciano go ściągać pomimo że nic nie pokazał.

0

@MesQueUnClub96 kogo zjada? Abde ma 7 g/a w 29 meczach. No potwór normalnie, zjada wszystkich na śniadanie, nowa nadzieja Barcy…

0

@MesQueUnClub96 aha czyli chcesz zastąpić jednego średniaka drugim? Genialny pomysł

0

Nie rozumiem jak można chcieć ściągnąć Abde po sezonie… chłopak gra na poziomie maks średniaka la liga.

0

@Hadim w zeszłym roku chodziły plotki że PSG chce za niego 100mln, Neymar wciąż wykręca kapitalne liczby i nikt nie rozwiąże z nim kontraktu za frajer. PSG nie jest tak głupie.

0

@Hadim nie, chcą go sprzedać za kase, szejk na bank nie odda za darmo typa który kosztował 220mln euro.

3

@Hadim Neymar ma ważny kontrakt z PSG

8

@krol211 mało popularna odpowiedź ale moim zdaniem model socios zwyczajnie już nie działa. To fajnie brzmi że klub jest w rękach kibiców ale niestety prowadzi to do patologi typu niegospodarność i brak ciągłości projektu. Prezydent zmienia się co kilka lat i jego priorytetem jest wygranie wyborów.

14

@Emhyr no oczywiście że nikt nie chce odejść, dostali kontrakty na x lat, grają piach i siedzą w ciepłej Barcelonie. Gdzie mają iść? Do Crystal Palace?

3

@VamoSBarca88 liga to maraton. City jest piekielnie regularne a Pep to specjalista od rozgrywek ligowych.

1

Jak to jest że grając totalny piach w ataku, męcząc się niemiłosiernie i będąc krytykowanym za mało efektowny styl mamy drugą największą liczbę zdobytych bramek w lidze (60) będąc raptem o 9 bramek gorsi od Realu?

11

Jest delikatna różnica między popełnianiem błędów a notorycznym wypaczaniem meczy. Warto też wspomnieć że jeśli jest się najlepiej opłacanymi arbitrami w europie to wypadałoby jednocześnie nie być najgorszymi w europie.

0

@koziar Lakers po trade deadline to kompletnie inna drużyna

0

@P33ck w tym samym Milanie grał beznadziejny Kessie. Dodatkowo warto prześledzić drogę Milanu do półfinału LM, najtrudniejszy przeciwnik w grupie to beznadziejna Chelsea (13 miejsce w PL ), potem Tottenham ( 1:0 w dwumeczu ) 6 miejsce i tyle samo punktów co 7 Aston Villa, na koniec Napoli które na przestrzeni sezonu pokazuje że jest najlepszą Włoską drużyną, 22pkt przewagi nad Milanem.

To że ktoś jest w półfinale nie znaczy że jego zawodnicy są na jakimś wybitnym poziomie a drużyna gra rewelacyjnie. Trzeba patrzeć przez pryzmat całego sezonu. Moim zdaniem Leeds na przestrzeni całego sezonu miało trudniejszych rywali niż Milan w LM.

1

@P33ck ja takie kompilacje widziałem z Raphinhą przed sezonem i co z tego wyszło?

0

@Cule1234 stary się dowiedział że nikt nie da mu połowy tego co zarabia u nas i nagle okazuje się że Barca to najlepsza drużyna dla jego syna.

1

Fati kolejna świetna akcja w obronie.

0

@Pawci023x Lakers

0

@pax trudne zadanie bo ten mecz dość szybko się skończył. Świetny Busquets, Pedri na początku słabo a potem kapitalnie. Gavi i Frenkie zagrali dobrze albo przynajmniej przyzwoicie chociaż nie dali dużo konkretów.

2

@Survier słabe mecze się zdarzają. Franek i Pedri wrócili już na Atletico i zagrali bardzo dobrze, teraz z Betisem zanim przeciwnik dostał czerwo prowadziliśmy 1:0 i dominowaliśmy.

1

@wasacz w LM to z tego co pamiętam mieliśmy optymalny skład tylko w 1 meczu z Bayernem który pomimo porażki był naprawdę dobry.

2

@Marcelinho99 Benzemie dogrywa w tym czasie Vini a Lewemu Ferran i Fati

0

@Encore dla mnie to jest niesamowite że on wciąż potrafi grać na takim poziomie w tym wieku. Kiedy przychodził do LAL to myślałem że to strzał w kolano, przecież to już emeryt i zaraz będzie zjazd do bazy. A tu proszę, zdobył mistrzostwo i ma szansę zdobyć kolejne w tym sezonie bo Lakersi po wytransferowaniu Westbrooka są top 3 ligi.

0

Ja Morant: I’m fine with the west
Również Ja Morant: 125 : 85 w pape od Lakers, 4:2 w serii a najleszy mecz niedźwiadki zagrały jak był kontuzjowany :)

0

@Janas11224 oho, zastanawialem sie co teraz ograć, jedi survivor czy ragnaroka i chyba skusze sie na gow skoro taka swietna fabuła

3

@Tomo1989 ja niemiałbym naprawdę nic do niego, nawet jeśli gra 1 dobry mecz na 3 fatalne, gdyby tyko nie wypadał przez kontuzję na pół sezonu, regularnie od 6 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?