0

@Comfortable_ policz sobie ile wydała na pensje…

0

@daniel32778 wiem jak wygląda kwestia Hazarda i nie przeczę że to najgorszy transfer w historii ale uważam że w duecie Dembele i Coutinho to katastrofa podobnego kalibru.

0

@Pawlak1992 porównuje ściągniecie go w duecie z Coutinho jako zastępstwo za Neymara. Zrobił więcej? Fajnie, to jest jego 6 sezon kosztował 150mln euro, zarabia kupe kasy i gra średnio 3 miesiące w sezonie.

0

@AmigoBlancos W kontekście jednego zawodnika to chyba prawda chociaż myślę że duet Coutinho Dembele jest na porównywalnym poziomie. Łącznie 300mln euro, jeden spędził połowę czasu w szpitalu a drugi swój najlepszy mecz zagrał akurat łojąc nas 8:2.

0

@AmigoBlancos dobra dobra, ja powiem tak gdyby Lewy zaczął ten sezon tak jak ostatnie 3 miesiące, a potem zaliczył taką serię jak z początku sezonu to dzisiaj byłby bogiem w Barcelonie i byłyby same ochy i achy. Lewy ostatnio grał słabo ale widząc poprzedni mecz zaczynam naprawdę wierzyć że to była wina kontuzji pleców. Z Atletico wyglądał już dobrze a pamiętajmy że to było Atletico z serią 15 meczy bez porażki. Dodatkowo trzeba pamiętać o tym że nasi skrzydłowi są bez formy a długo graliśmy praktycznie bez środka pola. Teraz jest Frenkie, jest Pedri i jestem pewien że Lewy strzeli jeszcze kilka bramek i spokojnie zgarnie pichichi.

3

@Vernon_Roche Ale prawda jest taka że w momencie gdy na boisku pojawił się Frenkie a potem dodatkowo wszedł Pedri to nasza gra wyglądał o wiele lepiej i stwarzaliśmy dużo więcej okazji z bardzo mocnym Atletico. Lewy nie licząc sytuacji w której powinien wystawić na pustaka ( i tak był na spalonym i VAR by to cofnął ) to grał bardzo dobrze. Widać że czuje się lepiej i jestem pewien że jeszcze z 5-6 bramek spokojnie strzeli.

0

@Rewolucja123 na Raphinhi nic nie zarobimy bo trzeba transfer zamortyzować. Jeśli już kogoś sprzedawać to Fatiego, fatalna forma, ostatni do grania i możliwy największy zarobek.

16

Barca xG 2.33 Atleti 1.37

Posiadanie 62 : 38

A studio: MECZ NA REMIS

0

Zawodnicy Atletico grają jak rzeźnicy i boiskowi bandyci i nikt nic nie mówi, Gavi mocniej wejdzie bark w bark i skandal na pół Hiszpanii.

0

O nie… Kessie i Garcia na boisku to zabójcza mieszanka, niestety dla nas.

0

Ja się teraz zastanawiam czy to Frenkie jest aż tak zajebisty czy Kessie jest aż tak słaby.

2

Co oni tam sprawdzają? Czy jeszcze karnego nie dać?

1

A może w końcu to piłkarze powinni zastrajkować i powiedzieć że z tymi parodystami podającymi się za sędziów grać nie będą

0

Panie i Panowie o to najlepiej opłacani sędziowie na świecie! A ja myślałem że to my mamy zawyżone wynagrodzenia.

0

Ja już rozumiem kiedy jest zagranie ręką! Kiedy sędzia sobie ubzdura że akurat teraz gwizdnie. A to jak sobie sędzia ubzdura to już element losowy.

0

Jeżeli Ferran i Raphinha wylosują dzień konia to mamy spore szanse, jeśli będą grać jak ostatnio to trzeba grać na 0:0 xd

0

@ViscaBarca123 gdyby chociaż te statystyki były realistyczne … 8.0 key passes na 90 to nawet Messi blisko nie jest xd

0

@Emhyr no i im to nawet kiepsko poszło co akurat nie zmienia faktu że polityka energetyczna PO była nawet mniej odpowiedzialna niż ta Niemiec, bo Niemcy liczyli chociaż że zarobią na tym.

1

@Emhyr no ma 100% racji, tylko zapomniał dodać że za PiSu rosła: bieda, inflacja, dług publiczny, podatki, złodziejstwo i korupcja

0

@varosso to że łamią zasady finansowego fair play i jakoś nikt nie robi z nich pariasa europy.

0

@varosso z lewymi firmami? Real rozdawał sędziom prezenty w reklamówkach z logiem Realu xD

A City ma wyrok za podpisywanie podwójnych umów.

Neymar miał podpisane kontrakty na promowanie mundialu w katarze, kontrakty podpisane z … właścicielem PSG.

Przecież to wszystko to ordynarne łamanie przepisów.

0

@Herbert nie ma czegoś takiego jak więcej niż klub, skończmy z farmazonami... To wszystko śmierdzi na kilometr ale nie oszukujmy się chociaż że robimy coś czego inne kluby nie robią. Cała piłka wali korupcją na kilometr z FIFA i UEFA na czele, a my się mamy kalać przed wszystkimi??

1

@Herbert a prezenty dla sędziów które funduje Real są moralne i ok?

2

@sendesara A masz informację o premiach i bonusach? Bo jeśli nie to już samo podawanie zarobków nie ma sensu. Skąd wiesz że Dias nie dostał 20mln euro za podpis? Skąd wiesz że nie ma premii za minuty, mecze i trofea?

15

Ahahahahahaha xD no to jest hit! Jak pracował jako analityk w telewizji to Negreira kazał mu uważać na to co mówi xD no gnije! Ależ są w dupie skoro takie absurdy wyciągają, no sorry „znalazłem nabój na miejscu parkingowym” xD ja wczoraj widziałem reklamę pistoletu, myślę że ktoś próbuje mnie zastraszyć xD

0

@David_Beckham Raczej la liga > united

0

@Tasde No jak widać masz nie więcej niż naście skoro myślisz że nabiorę się na idiotyczny tekst "NIKOGO NIE POPIERAM", dlatego będę atakował tylko konfe i to bez żadnego powodu odkopując stare wpisy :)

Jeżeli uważasz że zwracanie uwagi nie ma znaczenia to tylko pokazuje jak mało wiesz i jak mało rozumiesz. Przypomnij sobie poprzedni Twór Korwina o nazwie KNP, otóż weszli do europarlamentu w 2014 roku po czym część członków stwierdziła że będąc w okolicach 4-5% można się odciąć od gadającego głupoty Korwina i innych wymysłów o pewnym akwareliście. Jak się skończyło? KNP nie istnieje a Korwin wszedł do sejmu. czemu? A no temu że gadał głupoty publicznie i dzięki temu był zapraszany do mediów. Jeżeli nie rozumiesz że tak to działa to Ty jesteś naiwny a nie partia która ma średnio w sondażach 10% czyli zwiększyła poparcie dwukrotnie w czasie 4 lat.

0

@taxky W ogóle to przepraszam ale pomyliłem nicki xD oba na "T". Z tą obroną jest tak że zwyczajnie zaczyna być to irytujące że z każdej strony ludzie zaczynają szczuć i krytykować, wyciągają wypowiedzi sprzed x lat i każdą rzecz jaką człowiek powie, tylko że to działa tylko w stronę konfy, bo to że od lewej do prawej wszyscy walą głupoty, kłamią, kradną, opluwają to już jest ok.

0

@Deviler w teorii mamy lepszy skład ale my chcemy grać inaczej w piłkę. Chcemy grać wysoko i dominować, żeby tak grać nie wystarczy mieć lepszych zawodników, trzeba mieć ich na odpowiednim poziomie, niestety nasi rezerwowi takiego poziomu nie prezentują. A skrzydłowi to jest już w ogóle jakaś historyczna porażka.

0

@taxky Czekam aż odpowiesz na pytanie, nie potrafisz bo nie reprezentujesz sobą nic oprócz hipokryzji i naiwności.

Jeżeli uważasz że klaps powinien być karany przez sąd to jesteś większym odklejeńcem nawet od Korwina i Brauna a to jest już wyczyn xD Ale zgaduje że Ty to jesteś z tych co dzieciom by płcie zmieniali w wieku 7 lat i zaprowadzali na spotkania z transami xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?