0

3 ostatnie mecze na 0 z przodu…

0

No jak wróci do końca kwietnia to jeszcze zdąży się kontuzjować w tym sezonie.

32

@Peciak najbardziej to się go boją lekarze w szpitalu.

1

@barteq Kessie to nie jest solidny rezerwowy. Kessie to zapchaj dziura która nie ma prawa pojawić się na boisku kiedy reszta pomocników jest zdrowa. To jest zawodnik do murowania bramki. Zagrał u nas dosłownie jeden dobry mecz, klasyk w Madrycie kiedy nie mogliśmy wyjść z własnej połowy.

1

@Eto'o9 R10 myślę że trochę zbyt dosłownie odbierasz moją wypowiedź. Nawiązywałem do trendu na zachowanie, który w imię poprawności politycznej zataja informację a czasem nawet nie podejmuje działań. Niedawno czytałem o mieście w Niemczech gdzie funkcjonariusze w obawie o rasizm zaniechali podjęcia działań w sprawie pedofilskiej.

5

@KrychaFCB za morderstwo 3 lata więzienia, za napisanie jakiej wiary i skąd pochodził morderca pewnie 10 lat ciężkich robót.

4

@Emhyr ja to bym wolał widzieć Tebasa w pierdlu, ale od biedy może być Barella w Barcelonie

1

@insp1re Tebas jest bardzo konsekwentny w swojej polityce, chcesz rejestrować piłkarzy to zapłać, w 2008 roku to było 232tys euro ale mamy inflacje więc teraz pewnie poniżej miliona łapówki nie schodzi :)

20

@urbipl Ludzie którzy bronią obowiązkowego zusu są zwyczajnie skończonymi idiotami i nie da się tego inaczej nazwać. Ja patrząc z perspektywy osoby młodej żadnej emerytury nie dostane, tzn przepraszam, moja stopa zastąpienia będzie wynosiła jakieś 10-20% oznacza to że dostanę emeryturę w wysokości ok 20% tego co normalnie zarabiałem o ile w ogóle coś dostane przy aktualnej demografii. Jak do tego dodamy fakt że trzeba będzie podnieść wiek emerytalny i średnią długość życia mężczyzny w Polsce to sorry bardziej opłaca mi się do skarpety odkładać.


4

@paweldunajecfcb w tym roku City, dwa razy z rzędu się nie frajerzą z Realem, zwłaszcza że teraz mają potężnego Norwega.

5

no nie, po takim meczu nie można nikomu dać 7/10, litości przecież my graliśmy z Gironą.

3

@Peciak co Ty mówisz, w ostatnim meczu jak Kessie wyprowadził kontratak to aż z wrażenia z krzesła spadłem.

0

Dobrze że Chelsea sobie odpocznie od LM za rok bo to jest wręcz niemożliwe żeby wydać tyle kasy i być tak słabym.

0

@Kamiloza91 jeśli myślisz że Dembele zgodzi się na transfer do Atleti a Ci puszczą Felixa za mniej niż 100mln to sorry ale jesteś naiwny.

4

6 minuta i Camavinga już objechany jak dziecko skończył z żółtą kartką. Nasi skrzydłowi przez 90 minut nawet blisko nie byli…

4

@Maynard666 tak tylko że zarabia ok 20mln euro a jednak jest zmiennikiem

0

@goldmetaxa co Ty mówisz, za rok na bank odpali.

0

@Toretto Znowu zaklinanie rzeczywistości, zaczął się lepiej prowadzić i ... kontuzja na pół roku. Dembele już w tym sezonie nie wróci, wypadł w styczniu więc jak pytasz kogo w zamian to odpowiedź jest prosta, kogokolwiek kto będzie grać.

0

@Faro ja to bym polemizował z tymi 2 dobrymi meczami, Kessie zagrał dobrze jeden mecz kiedy cały mecz broniliśmy się na swojej połowie. W ligowym klasyku strzelił bramkę i tyle, żadne wybitne zawody.

1

@Kondziubarca warto dodać że w tych 10 meczach mamy 3 drużyny ze środka tabeli które nie grają już o nic i 3 drużyny które są w okolicy strefy spadkowej. Wystarczy wygrać te mecze i jest mistrz.

0

@talizmo wszyscy wyglądają słabo? Pedri i Frenkie w tym sezonie wyglądają kapitalnie a niestety ich nie ma, Araujo, Christensen to chyba najlepsza para stoperów aktualnie, Balde wygląda dobrze, Gavi rozgrywa dobry sezon, Lewy miał fenomenalną pierwszą rundę, MATS wyczynia cuda. Nawet Busquets grając obok Frenkiego wygląda bardzo dobrze. Problemem są skrzydłowi i zmiennicy w pomocy. Ferran, Raphinha, Fati, Kessie i Sergi Roberto to nie są zawodnicy którzy powinni grać w wyjściowym składzie i o ile jeden taki zawodnik w 11stce nie jest problemem, to jak mamy ich wszystkich to jest katastrofa.

1

@Kapitan hawk Wystarczy że wróci Frenkie i nasza gra już się poprawi bo do jego kontuzji jakoś to wyglądało. Jeśli Pedri wróci w tym sezonie to już w ogóle będzie rewelacyjnie, na Dembele nie liczę. Zostało 10 kolejek do końca, żeby zostać mistrzem musi wygrać raptem 6 o ile Real wygra wszystkie swoje mecze.

1

@Salchent no on nie jest od niczego

2

Tak hejtujemy napastników a czy ktoś pamięta że Kessie jest na boisku? XD

3

Alba > Fati na lewym skrzydle

0

@Firestone no nie, zagrał taki sam paździerz jak inni.

0

@Firestone no tak, bo Fati to wybitne zawody rozegrał…

2

Nasz środkowy ofensywny pomocnik stwierdził że nie wyprowadzi kontrataku bo nie potrafi i podał do Busiego… litości

0

Alba by się przydał, Balde dzisiaj szału nie robi. Bardzo niedokładny przy wrzutkach.

0

Dobra trzeba napisać w końcu coś pozytywnego, za tydzień powinien już wrócić Frenkie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?