13

@aarroo76 Mamy młodszą kadrę niż RM, nasz core pomocy to 18 letni Gavi 20 letni Pedri i 26 letni FDJ. W obronie 24 letni Araujo, 19 letni Balde, 24 letni Kounde, 27 letni Christensen.

0

@Survier Gdzie są w Polsce mieszkania na wynajem za 2k? Ja płacę 4 xd Swoją drogą to smutne że w Polsce często mówimy o tym za ile da się przeżyć a nie za ile można żyć godnie ...

0

@Survier A żyjesz za granicą czy w Polsce? Ale powiem Ci że to faktycznie spore osiągnięcie PiSu że teraz bardziej opłaca się wyjechać z Polską pensją za granicę niż żyć w Polsce xD

No i dalej nie odniosłeś się do tematu liczenia średniej. Średnia gusu uwzględnia raptem 111tyś firm a nie liczy 6.8 mln małych przedsiębiorstw.

0

@Survier Cena BigMaca w 2015 roku 9.2, cena BigMaca w 2023 roku 17.75. ALEŻ SIĘ WZBOGACILIŚMY, nie wiem co ja zrobie z tymi wszystkimi milionami. BTW, średnie wynagrodzenia podawane przez GUS uwzględniają jedynie osoby zatrudnione na UoP w firmach zatrudniających ponad 10 pracowników więc nie uwzględnia tego że ludzie są masowo wypychani na zlecenie albo JDG.

24

@arasz1819 Naiwne to jest głosowanie na PO i liczenie że teraz będzie lepiej.

1

@Medium Mam informację ze środowiska sędziowskiego że PiS już próbuje się dogadać z Konfą na wspólne rządy po wyborach ale osobiście nie wierze w to że to się uda. Myślę że PiS by na bank chciał, tylko taka koalicja nie ma zwyczajnie prawa bytu. Konfederaci wiedzą że koalicja z pisem byłaby jak pocałunek śmierci a ich postulaty całkowicie się wykluczają.

0

Franek gra chyba tylko po to żeby Garcia miał szansę się nie skompromitować, a Robercik ze względów marketingowych.

1

@michal26 już politycy PSL’u zaczynają mówić że jeśli Konfa odstawi Brauna to mogłaby wejść do rządu opozycji :)

4

@RoberDzik z kim? XD

5

@Deviler dla Bayernu atrakcyjna cena, jedyne 150mln euro.

5

@michal26 po co mu matura jak ma ponad 100 doktoratów xD

2

@arasz1819 bardzo mało jakości było z naszej strony. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak mało bramek zdobyliśmy i kiedy tak ciężko szło nam kreowanie okazji. Po każdym meczu 1:0 czułem się o rok starszy.

7

Kessie to jest najbardziej drewniany pomocnik w całej historii klubu…

3

To mistrzostwa jest warte jakieś 5 pucharów. Przecież to jaką my mamy mierną kadrę jest aż nieprawdopodobne xd mamy może 11-12 zawodników na poziomie i reszta to są parodyści.

0

Ja nie ogarniam jakim cudem Ferran taki zjazd zaliczył. On miał naprawdę dobry początek w zeszłym sezonie.

0

@Firestone jak już powinieneś napisać: kto w takiej sytuacji podaje do Ferrana xD klasowy napastnik jak wychodzi po piłkę to nie może dać się wyprzedzić.

0

@Azi nie wiem jaki, ale Ferran sam wychodził do tej piłki i nie powinien dać się wyprzedzić. Lewy by tego nie stracił

0

@LukaszFan Frenkie dobrze gra

11

Garcia pląta się pomiędzy obroną a pomocą i tylko przeszkadza.

2

Lewy zrobił akcje sezonu na lewym skrzydle xd

0

@partymaker pis mógł zyskać po akcjach z Marciniakiem.

0

Ja tego nie ogarniam, milion razy napisano że Barca będzie wiedzieć co może zaproponować na początku tygodnia, a dosłownie co kilka godzin dostajemy informację jakby sytuacja się pogarszała i czas uciekał… Jakby Messiemu nie pasowało czekanie w ogóle to by już ten kontrakt z Arabią podpisał.

1

Komentarz usunięty

19

Komentarz usunięty

9

@Borneo a co miał powiedzieć? Miał do wyboru to albo koniec kariery sędziowskiej…

1

@Safrani No i już poszło dementi od sportu

0

@Safrani to się okażę, ja jestem całkowicie spokojny o LM

1

Dziennik ABC to brzmi trochę jak ASZ i prawdopodobnie ma taką samą wiarygodność.

1

@Zoker Ale kogo byś ściągnął i ilu młodych chciałbyś wystawiać? Mieliśmy przecież grać Fatim i Ferranem, okazało się że inwestowanie w nich to póki co strzał w kolano. Do tego Gavi, Pedri i Balde to bardzo młodzi piłkarze. Araujo Kounde i Dembele to też nie są weterani a Raphinha dopiero 1 sezon w topowym klubie gra.

0

@Zoker To jest takie gdybanie, co by było gdyby. Lewy w lidze zrobił 30G/A chyba w 32 meczach. Łącznie strzeliliśmy w lidze 69 bramek. Jak widać całkiem okazały dorobek. Myślę że Lewy zwłaszcza w 1 części sezonu był kluczowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?